Grudi u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Nemora, meni ni u prvoj ni u drugoj trudnoći nije niš curilo. U drugoj sam primjetila zadnja 2 tjedna da nekad valjda kapljica il dvije iscure pa se osuše na vrhu bradavice i niš drugo. A mlijeka ima na izvoz ;)

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    MarijaŠ


    Ja sam sada u 30tt. i nisam još niti jednom primjetila da mi išta curi… To ne mora nužno jel?

    Ne mora nužno, ovisi od žene do žene, meni je krenuo u 37t, par kapljica, ja već mislila zar se moje tijelo priprema, a kad ono dočekala 41t.
    Dođe ili ne dođe ne ovisi ti o količini i sastavu mlijeka kasnije, ne brini!

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Meni je počelo curiti nakon poroda, do tada ništa. I sve sam si mislila da što neke već nose jastučiće i kaj će im to do 2 d nakon poroda kad sam se probudila turbo mokra.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    ..meni nist ne curi….nekak se ne zamaram time, kad dodje, dodje…

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Mene grudi bole skoro cijelo vrijeme, sad sam 16 tjedana, uz male pauze. Mazem ih svaki dan nekoliko puta, nekad becutanom nekad belobazom(onom kremom sta se koristi u bolnici), ovisi koju prvu dohvatim. Nedavno su mi bile jako suhe bradavice i pocele su se malo ljustit onda sam stavila puno melema i bilo je ok. A rastu nenormalno, sad imam sisurine, a bila sam ravna ko fosna. Pardon na izrazu, al doslovno je tak :)

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    krafnica


    Mene grudi bole skoro cijelo vrijeme, sad sam 16 tjedana, uz male pauze. Mazem ih svaki dan nekoliko puta, nekad becutanom nekad belobazom(onom kremom sta se koristi u bolnici), ovisi koju prvu dohvatim. Nedavno su mi bile jako suhe bradavice i pocele su se malo ljustit onda sam stavila puno melema i bilo je ok. A rastu nenormalno, sad imam sisurine, a bila sam ravna ko fosna. Pardon na izrazu, al doslovno je tak :)

    Ravno ko fosna!
    Šta te tek čeka kad rodiš, onda ćeš vidjeti što su cice!!!

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    renata


    krafnica


    Mene grudi bole skoro cijelo vrijeme, sad sam 16 tjedana, uz male pauze. Mazem ih svaki dan nekoliko puta, nekad becutanom nekad belobazom(onom kremom sta se koristi u bolnici), ovisi koju prvu dohvatim. Nedavno su mi bile jako suhe bradavice i pocele su se malo ljustit onda sam stavila puno melema i bilo je ok. A rastu nenormalno, sad imam sisurine, a bila sam ravna ko fosna. Pardon na izrazu, al doslovno je tak :)
    Ravno ko fosna!
    Šta te tek čeka kad rodiš, onda ćeš vidjeti što su cice!!!

    Ja se tim veelikim  cicama bas veselim jer sam i ja inace ravna ko fosna…nemrem vam opisat kak mi je super  kad skuzim da ne stanem u stari grudnjak 

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Hahaha, tak mi je i samoj. I naravno, dragi je takoder fasciniran. Najslade mi je kad mu nes pricam i onda ga uhvatim da mi bulji u ciceke i uopce me ne dozivljava, to mi se do sad nikad nije dogadalo :D

  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    ajoj kolike će onda meni biti?? ja i prije trudnoće sam imala velike dosta. zato sam odlučila u trudnoći grudnjak nositi da mi se ne objese jako..

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Ja od slabe trojcice dosla na seticu a tek kad dode mljeko ima da dodem kao kravica

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.