Gestacijski dijabetes

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Ooo jos cete me na palacinke navuc 😁.
    Toliko sam uzivala u rucku da cu palacinke ostaviti za drugi dan kad rucak ne bude tako fin.
    Malo ova dijeta izgleda zeznuto dok se ne ustimamo, ali zbilja se moze svasta skombinirati. Muka mi jedino sto kg i dalje idu dolje, vratila sam se na pocetnu tezinu i ako nastavi padati morat ce mi malo povisiti kcal

    [lilypie.com]

  • Avatar HarryPotter

    HarryPotter

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Jutrooo zenee, evo mene u dnevnoj, jutros na taste 4.2, guk, a 2h nakon dorucka 6.9.vidjet cemo kako ce biti danas kroz cjeli dan. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Pa to je dobro kaj ne?

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    luce35

    Ooo jos cete me na palacinke navuc 😁.
    Toliko sam uzivala u rucku da cu palacinke ostaviti za drugi dan kad rucak ne bude tako fin.
    Malo ova dijeta izgleda zeznuto dok se ne ustimamo, ali zbilja se moze svasta skombinirati. Muka mi jedino sto kg i dalje idu dolje, vratila sam se na pocetnu tezinu i ako nastavi padati morat ce mi malo povisiti kcal


    Kazem ti ja sa drugim izgubila 10 kg

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar HarryPotter

    HarryPotter

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Točkica37

    Pa to je dobro kaj ne?


    Je, je, ok je. I prije rucka je 4.3, pisite ideje za. Ruckove, vecere, sve pamtim. Danas sam na bolnickoj,  al od sutra moze sve.😊

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Mi danas imali integralno tijeso za zeljem. Kao krpice sa zeljem.  Super za profile.
    meni je na taste u 6 tjednu  5.9 bio nadam se da ce sad sve vise i vise padat . Morat cu i nakon trudnoce pazit sta jedem.

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ja blage veze nemam danas sto za rucak spremat. Nista mi se ne jede a muz vec sizdi da ne mogu tako, da se skoncentriram i smislim sto zelim, da ce on spremat, a meni apetit 0 bodova danas. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Iskoristi dok hoce kuhat hahhaa. Meni moj radi ali bi mi uvelike koristilo da mi netko skuhs uz ove mucnine

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Meni se danas isto bas ne jede, zajutrak i dorucak sam pojela uredno a za rucak nemam zelja. Mislim da ce biti riza s umakom od rajcice i uz to nemam ideju sto bi 🤔🙄

    [lilypie.com]

  • Avatar HarryPotter

    HarryPotter

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Ja sam shvatila da sam vise kolicinski danas dobivala u bolnici, vec doma sto s jela. Tromj. Secer ko bombon, i do sada svi profili… 
    Vcr. Pred spavanje jogurt i 2 krekera i dosta. 😊

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.