Gestacijski dijabetes

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Stella pa mogu ti rec da je bas poziljna i meni pase takva prehrana. Pa obicno u pocetku trudnoce žene znaju imati nisku glukozu posebno ako zene imaju mucnine.
    Luce pa bas rigorozan tretman ti dali ne znam dal je to kod tebe bas tako alarmantno da te stalno na profile stavljaju. Al ocito žele da si pod kontrolom. Jel ti neko u obitelji dijabeticar? 

    [tickerfactory.com]

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Grizli moguce da je to to. Al u zadnje vrijeme sam bas pretjerala sa sladoledom sve se mislim da odmorim organizam do tog vadjenja. Morat cu pokusat ovako iako sam opet jutros pojela strudel. Dok mene neko ne stavi rigorozno ja se ne mogu kontrolirati. Nije ni cudo sto mi je koza podivljala.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Grizli

    Stella pa mogu ti rec da je bas poziljna i meni pase takva prehrana. Pa obicno u pocetku trudnoce žene znaju imati nisku glukozu posebno ako zene imaju mucnine.
    Luce pa bas rigorozan tretman ti dali ne znam dal je to kod tebe bas tako alarmantno da te stalno na profile stavljaju. Al ocito žele da si pod kontrolom. Jel ti neko u obitelji dijabeticar?


    Nemam dijabeticara u obitelji ali u Splitskom kbc svih stavljaju na profile ako je barem jedna vrijednost malo povisena. Srecom profil mi odlican pa se ne brinem previse. Tlaka je po ovim vrucinama ici svaka 3,4 tjedna na hospitalizaciju 24 sata ali izdrzat cu

    [lilypie.com]

  • Avatar HarryPotter

    HarryPotter

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Evo me sa trznice sa malinama i kiselim domacim jabukama, da imam za izmedju uzina. 😊
    Jutros sam pekla svoj kruh od inte. Brasna i heljde, pojela to za dorucak a 2 jaja i zrnatim sirom. Sad ide smisljanje za rucak 
    🙃

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Mi cemo kupus na paradajzu danas…

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Mi smo prije par dana imali pureca prsa na grill tavicu i varivo od mahuna, krumpira, mrkvice, tikvice onako na gusto. Jucer smo lecu, slanutak i grah s povrcem na jusno, danas rostilj i salata od paprika, rajcica.i krastavaca i bistra juhica prije toga.

    [lilypie.com]

  • Avatar Vilmica

    Vilmica

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! Jucer sam bila na OGTT-u. Natase 5.4, 1.mjerenje 11.4, 2.mjerenje 8.8. Jos se nisam javila ginekologu s nalazom. Sto slijedi dalje, kakve savjete imate?

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Vilmica dobro dosla i prije svega zao mi je da ovdje morala doc, al ne brini nije tako strasno drzat se te prehrane. Treba ti par dana al nauciti ces se brzo, sve za nase bebije! Na kraju stranice 1 i pocetku 2 sam pisala sto je meni dr.koja je nutricionist dala kao preporuku za hranu pa si pogledaj da opet ne krcam temu jer su dugi postovi. Nadam se da ce ti pomoc.
    E curke kod mene svasta nesto za dorucak mi tako zamirisala pureca sunka koju inace nisam jela od srednje skole da sam to za dorucak sa kruhom, marenda lagano krekerici sa mlijecnim, a za rucak ce biti varivo od piletine sa porilukom, slanutkom, tikvicama i mrkvom. Za večeru vec znam da cu imati kao bucnicu mama mi ju sprema sa tikvicama i integralnim korama, pa moram se sparat da ne unsem previse ugljikohidrata do veceri da mogu pojest bar 2 komadica! To inace obozavam jesti tako da se bas veselim. Ja sam si za popodnevni obrok isplanirala danas 2 kruskice male valjda mi nece biti previše to sve.
    Ostalo za rucak sto sam zadnjih dana jela moda kojoj posluze ideje: oslic peceni sa blitvom i malo krumpira + zelena salata/grah salata sa minutnim odrescima + krastavci na salatu/rizu integralnu sa gljivama i purecim cevapcicima koje sam sama pravila + salata mješana/ juha bista, salata sa jajima, leso piletinom iz juhe, kukuruz iz konzerve, rajcica, krastavac, ribana cikla i kruh… Uglavnom svasta nesto i sve izvagano i svega mi ostalo na kraju osim juhe i salata. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Kukuruz i grašak znam da mogu jakkko malo…tog se sjecam.

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Neka mjera za kukuruz i graska je 1 jusna zlica sam ja dokucila. Toliko i dodam u salatu kukuruza recimo, ili ako radim neko meso u umaku onda graska. 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.