Gestacijski dijabetes

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Hahahhahah

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar HarryPotter

    HarryPotter

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Ja sam za dorucak snitu svog domaceg kruha, i abc namaz i paradajiz. 
    Sad sam malo malina i koji badem. 
    Za rucak sam mislila neku zdravu pizzu sa heljda tjestom i povrcem, pa cu skontati jos sto za veceru. 
    Mozda sopska salata i nezz
    🙄

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Joj meni se već danima jede pizza, al ona prava pravcata energetska bomba nezdrava. 😒 Mislim da jedan dan za rucak cu pojest jedan trokut jer sam ju vec i sanjat pocela, al onda taj dan od jutra ce sve biti bez kruha i ostalih zamjena. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Grizli krumpir je 2 jedinice 200 gr ali tjestenina je 2 jedinice 120 grama kuhano

    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Pa pizzu napravit sa integralnim tijestom.meni je jos bolja.
    Harry kako bi napravila od heljde podlogu?

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar HarryPotter

    HarryPotter

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Točkica37

    Pa pizzu napravit sa integralnim tijestom.meni je jos bolja.
    Harry kako bi napravila od heljde podlogu?


    Tockice ja ja mjesam heljdino i integ. Branso, malo ga je teze razvuci al moze se.. Na to stavim sos paradajoza, i sada paprike, tikvica, kukuruza, mocsrele i bas mi bude drama

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Aha …ja cu sutra radit kruh od heljde al ne od brasna nego bas od zitarice

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Luce tako je 2 jedinice tjestenine su 120 gr, al meni su stavili sve te “ugljikohidratne” piloge na 200 gr jer previse kila gubim a GUK mi je granicni. Tako da imam dozvolu jednom tjedno jesti 200 gr paste al uz to obavezno mora ici krastavac ili svijezi spinat ili zelena salata jer to umanjuje GI obroku.
    Ja sam probala palacinke od heljdinog odlicne su. Moja sestra ih uvijek pravi jer ona nesmije gluten. Tako da sigurno je i pizza dobra s njom. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Mmmm ja bi tako heljdine palacinke….bas nasla recept…i ounjeno sa svkezim sirom i bobicastim vocemmm. Nomnom
    Btw kupio mi.muz đem od borovnica. Nema dodanog secera nego samo pektin.  Jel se to tolerira?

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Tockica probaj odlicne su. Pektin mozes to ej slozeni secer i njega ne razgradjujemo tako lako on sluzi kao zvar za zeliranje u toj marmeladi. Mozes dzem dobiti i tako da malo voca zgnjecis i stavih kuhat uz mrvu vode da se na pocetku ne zaljepi i kuhas dok voda ne ispari. Zapravo dobijes vise kao gusti preljev vocni al bude jako jako fino. Ja naprvaim od narance pa pustim da se ohladi. 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.