Bolovi u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    eh ti bolovi, od kad sam trudna stalno me nešto boli pa probada pa svašta nešta.. prvi bolovi su mi bili oni kao da trenam dobit i leđa ali to bas u ranoj trudnoći, onda me znalo nekad oko 2 i 3 mjeseca toliko jako probadat sa lijeve ili desne strane da sam se znala uplašit, pa su me uz to počela bolit i leđa. Kada sam to rekla svom dragom doktoru on je rekao to prvi simptom pobačaja, htjela sam iz kože iskočit ali na svakom ultrazvuku sve u najboljem redu, sada me po noći pate grčevi u nogama (listovima) iako pijem magnezij šumeće.. da u trecem mjesecu me svaki par dana trtica boljela za poludit i tako svašta nešto, evo danas su me neki gčevi opizdili a nije probava i to do sad nisam osjetila, sve u svemu to nije ništa strašno al evo.. i da zubno meso me boli a inače imam jako osjetljive zube pa sam samo ispirala zubno meso s kamilicom jer su mi rekli da se u trudnoći stomatološki baš ništa po tom pitanju ne može učinit.. e i neznam dali je to normalno ali nekad nekad me bole kao stidne usne, odnosno ono meso okolo al neka više tupa bol neznam kako bi je opisala..

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Draga Tena,sve što si opisala i meni se događa,sad sam skoro u 23 tt i doktorica kaže da je sve uredu…
    A o desnima da ni ne pričam,4 dana nisam spava od bolova,sad se malo smirilo pa se lakše diše!
    Tako je i meni zubarica rekla da ništa nemože napravit jer da je to najviše zbog hormona u trudnoći
    samo dobro četkat zube i desni

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Probajte Listerine za desni,on stvarno rješava upale za dan, dva

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Mi sutra idemo na kontrolu,nismo dugo bile jer je sve ok bilo,a i dr.je bio duže na godišnjem,a već mi je bio pun klinac kontrola i pretraga u prvim mjesecima…Isto me boli kičma u donjem dijelu,tu i tamo imam bolove tipa menstrualnih grčeva,ali me najviše probada na desnoj strani kad izlazim sa suvozačevog mjesta iz auta i malo me više boli sve desno,jer na toj strani više spavam,a i više se dižem,pa mislim da su trbušni mišići

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Nalah


    Mi sutra idemo na kontrolu,nismo dugo bile jer je sve ok bilo,a i dr.je bio duže na godišnjem,a već mi je bio pun klinac kontrola i pretraga u prvim mjesecima…Isto me boli kičma u donjem dijelu,tu i tamo imam bolove tipa menstrualnih grčeva,ali me najviše probada na desnoj strani kad izlazim sa suvozačevog mjesta iz auta i malo me više boli sve desno,jer na toj strani više spavam,a i više se dižem,pa mislim da su trbušni mišići

    Juuu sretno sutra na pregledu :D

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Jedva čekam da vidim kaj mala izvađa :)))

  • Avatar Lida2

    Lida2

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    JA sam sad drugorotka i samo cu vam reci ono kaj vam nitko ne kaze a to je da TRUDNOCA BOLI!!!!
    U prvoj me isto non stop neki drek bolio al sad vidim da je to bilo nista naspram ove druge. Jos mi je gore. I definitivno da zelim jos jedno dijete ne bih hvala. I ovo jedva cekam da prodje.
    I da….sve je to normalno za trudnocu da te boli jer se stalno nekaj siri. Samo treba izdrzat

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    a da vidite mene u u trećoj trudnoći…jučer sam mužu predliožila da mi kupi onaj štap za starce da lakše hodam

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Sandra


    a da vidite mene u u trećoj trudnoći…jučer sam mužu predliožila da mi kupi onaj štap za starce da lakše hodam

    hahaha dobraa :P

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Bili su na popustu pa mi se svidjeli :-P

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.