Bebe rođene na zimu 2018/2019❤

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Je puno je bolje sad, bolje spava a i bolje jede. Jos je tu i tamo ulovi kriza ali zadovoljna sam kako je to na kraju glatko proslo. I ja sam sad puno bolje, vec me stvarno psihički uzasno zamaralo tako da sam se sad kako se kaze preporodila ☺️
    MareiKatezelim vam sto brzu prilagodbu☺️
    Zvonkica bome si ti vec pri kraju, kako hendlas s deckima? Jesi kupila na kraju neku maramu/nosiljku/sling?
    Ostale mame nadam se da ste sve ok i da su svi klinci dobro😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Zvonkica

    Zvonkica

    Broj poruka: 454

    Prijavi adminu

    Mama5

    Je puno je bolje sad, bolje spava a i bolje jede. Jos je tu i tamo ulovi kriza ali zadovoljna sam kako je to na kraju glatko proslo. I ja sam sad puno bolje, vec me stvarno psihički uzasno zamaralo tako da sam se sad kako se kaze preporodila ☺️
    MareiKatezelim vam sto brzu prilagodbu☺️
    Zvonkica bome si ti vec pri kraju, kako hendlas s deckima? Jesi kupila na kraju neku maramu/nosiljku/sling?
    Ostale mame nadam se da ste sve ok i da su svi klinci dobro😊


    Nisam jos nista kupila..evo za vikend se vracamo u zg napokon nakon svega ovoga pa cu se napokon posvetiti pripremi za bebicu..ovaj veci ce u vrtic…cak sam si uzela i zenu da mi dode pomoci na par sati dnevno jer ce muz raditi od doma, tako da se nakon poroda svi mozemo ponovno na viksu vratiti..jer ako krene u firmu nece smjeti vise od doma raditi…a balansirati izmedu malog, da ne smeta muzu koji radi, kuhanja, pripreme za bebu a i pripreme za selidbu ne znam bas kako bi islo…a ovak do podneva neka ga ona malo proseta, park i to, popodne ga stavim spavati i kad se probudi i tak idemo po braceka u vrtic..to je moj idealan plan, vidjet cemo kak ce stvarno funkcionirati 😅

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Zvonkica

    Mama5

    Je puno je bolje sad, bolje spava a i bolje jede. Jos je tu i tamo ulovi kriza ali zadovoljna sam kako je to na kraju glatko proslo. I ja sam sad puno bolje, vec me stvarno psihički uzasno zamaralo tako da sam se sad kako se kaze preporodila ☺️
    MareiKatezelim vam sto brzu prilagodbu☺️
    Zvonkica bome si ti vec pri kraju, kako hendlas s deckima? Jesi kupila na kraju neku maramu/nosiljku/sling?
    Ostale mame nadam se da ste sve ok i da su svi klinci dobro😊

    Nisam jos nista kupila..evo za vikend se vracamo u zg napokon nakon svega ovoga pa cu se napokon posvetiti pripremi za bebicu..ovaj veci ce u vrtic…cak sam si uzela i zenu da mi dode pomoci na par sati dnevno jer ce muz raditi od doma, tako da se nakon poroda svi mozemo ponovno na viksu vratiti..jer ako krene u firmu nece smjeti vise od doma raditi…a balansirati izmedu malog, da ne smeta muzu koji radi, kuhanja, pripreme za bebu a i pripreme za selidbu ne znam bas kako bi islo…a ovak do podneva neka ga ona malo proseta, park i to, popodne ga stavim spavati i kad se probudi i tak idemo po braceka u vrtic..to je moj idealan plan, vidjet cemo kak ce stvarno funkcionirati 😅


    Pa gle, treba imati neki “plan”, ako ga nemas odnosno ako je losa organizacija onda je teze, a kad imas vise djece sve je stvar dobre organizacije. I super je to sto ces si uzeti pomoc, zasto da ne, puno ce ti to znaciti.
    Ja ti od srca zelim srecu i da si poslozi sve najbolje moguce☺️😊

    [lilypie.com]

  • Avatar ancikaM

    ancikaM

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Zene drage nadam se da ste svi dobro i da su vam klinci zdravi ☺️ ovo vrijeme je vise za popiz… jesu se svi prilagodili na vrtic? Mi imamo problem, teta kaze da mali tuce djecu, cupa i gura…bas sam tuzna zbog toga jer se strasno trudim da bude njezan i usmjeravam ga na mazenje i ljubljenje kad nekoga udari, ali ocito u vrticu poludi 😑

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Nakon čak 4 tjedna vrtića skupili smo virozu, nadam se da neće dugo potrajati. Adaptirala se još nije… Pretežno plače, ostaje samo do 12:30, jer ako i zaspe odspava vrlo kratko… Ja sam na izmaku snaga 😬 kažu 6 tjedana je normalno da traje adaptacija, pa valjda ću izdržati još ta dva tjedna 😅
    Ancika, tvoj poludi u vrtiću a moja kad dođe doma iz vrtića 😅 baš vidim velike promjene u ponašanju od kad je krenula 😐

    [tickerfactory.com]

  • Avatar ancikaM

    ancikaM

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Nakon čak 4 tjedna vrtića skupili smo virozu, nadam se da neće dugo potrajati. Adaptirala se još nije… Pretežno plače, ostaje samo do 12:30, jer ako i zaspe odspava vrlo kratko… Ja sam na izmaku snaga 😬 kažu 6 tjedana je normalno da traje adaptacija, pa valjda ću izdržati još ta dva tjedna 😅
    Ancika, tvoj poludi u vrtiću a moja kad dođe doma iz vrtića 😅 baš vidim velike promjene u ponašanju od kad je krenula 😐


    Proci ce i to, ne znam s cim drugim da te utjesim 😑 ja sam svom redovno govorila svaki dan da ga ceka teta u vrticu da se igra s djecom, da ce mu tamo bit lijepo i evo sad bez problema to sve prode, ali je ogromna razlika sad kad ima godinu i pol, nego kada je imao godinu dana i tek krenuo, tako da vjerojatno mora proci jos malo vremena, previse im je to sve skupa za podnijet. Stvarno se mijenjaju na dane, postanu skroz drugaciji ovisno s kim su. Jeste imali problema sa zacepljenim nosom kod izbijanja zuba? Sinoc mu je izbila donja cetvorka (zadnja napokon) i strasno je plakao po noci i odjednom poceo curit nos. Nema temp. niti ista pa sam to povezala sa zubom, nadam se da nije opet viroza jer ju je prije 2 tjedna imao 🤣

    [lilypie.com]

  • Zadranka86

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Evo da se malo i mi javimo….Rastemooooo kao gljiva,brbljamo kao veliki vec,spavamo i papamo super,zubice….ima ih dosta ne znam vise ni broja….I eto planiramo sl.tj.po prvi puta kod dida na otok da se kupamo i uzivamo iako i ode nam je more isprid nosa ali otok je otok i da malo prominimo sredinu….veliki pozdrav od nas nadam ste da ste sve dobro kao i vase bebice saljemo vam veeeliki pozdrav..☺

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Ne znam koliko vrtic ima veze sa promjenom ponasanja jer moji koji ne ide u vrtic se u zadnjih par tj bas promjenio. Tak mi je velik🙈 igre su mu smislene, bjes je koncentriran🤣 onako od bebe do djecaka preko noci. Zubica i dalje 7,8, ne jede nikako opet, nista osim (.) (.), vratio je 2 spavanja🙄 e sada, kaj se pricanja tice nista osim glasanja, mu, hu, gsgsidjs nesto, a rijeci samo mama i tata🤔🤔

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    mmama2

    Ne znam koliko vrtic ima veze sa promjenom ponasanja jer moji koji ne ide u vrtic se u zadnjih par tj bas promjenio. Tak mi je velik🙈 igre su mu smislene, bjes je koncentriran🤣 onako od bebe do djecaka preko noci. Zubica i dalje 7,8, ne jede nikako opet, nista osim (.) (.), vratio je 2 spavanja🙄 e sada, kaj se pricanja tice nista osim glasanja, mu, hu, gsgsidjs nesto, a rijeci samo mama i tata🤔🤔


    Moja i dalje doma skoro niš ne jede, a u vrtiću, evo zadnjih par dana kako se maloo privikla, pojede sve iz tanjura. Jede i kruh koji doma ni ne pogleda 😏
    Ancika, mojoj preksinoć usred noći se začepio nos i malo je kašljucala, cijeli dan je bila jadna, spavala dosta i šmrcala i danas evo ništa… A u jaslicama joj fali pola grupe, svi su bolesni

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke,
    Sorry na upadu, ali ima li koja knjigu Beba vođa dohrane, a da ju želi prodati?
    Ako da, javite mi se na mail 🌺 pesorda.ana@gmail.com
    Hvala!😘

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.