Bebe rođene na zimu 2018/2019❤

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Zvonkica

    Zvonkica

    Broj poruka: 454

    Prijavi adminu

    Ni ja ne znam sto reci na stete koje su ljudi pretrpjeli u potresu, sve ce to proci, ali materijalne i emocionalne stete su velike za dosta ljudi..moje mama i baka dobile propusnicu i sad za vikend bas idu do stana, baka nije bila od potresa pa da vidi…
    Nego zene da vas pitam vezano uz nosiljke..cini mi se da mmama2 ima dosta iskustva…u cemu bih mogla nositi bebu od rodenja? Mi imamo ergobaby i to onaj koji moze od rodenja ali nekako mi nije to za tako malu bebicu, mi smo tek nakon par mjeseci nosili decke u tome, drugog jos i puno manje, kako je mala razlika bilo mi ga je lakse strpat u kolica, nekako sam mobilnija bila vezano uz starijeg i hvatanje njega po svukud…ali sad mislim da bi mi dobro doslo nesto u sto mogu bebu strpati skoro odmah po rodenju a da je sigurno za bebu…savjeti? 😊

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Zvonkica

    Ni ja ne znam sto reci na stete koje su ljudi pretrpjeli u potresu, sve ce to proci, ali materijalne i emocionalne stete su velike za dosta ljudi..moje mama i baka dobile propusnicu i sad za vikend bas idu do stana, baka nije bila od potresa pa da vidi…
    Nego zene da vas pitam vezano uz nosiljke..cini mi se da mmama2 ima dosta iskustva…u cemu bih mogla nositi bebu od rodenja? Mi imamo ergobaby i to onaj koji moze od rodenja ali nekako mi nije to za tako malu bebicu, mi smo tek nakon par mjeseci nosili decke u tome, drugog jos i puno manje, kako je mala razlika bilo mi ga je lakse strpat u kolica, nekako sam mobilnija bila vezano uz starijeg i hvatanje njega po svukud…ali sad mislim da bi mi dobro doslo nesto u sto mogu bebu strpati skoro odmah po rodenju a da je sigurno za bebu…savjeti? 😊


    Iako ove prije nisam nisam nosila(u nosiljkama naravno 😂) malu sad jesam, u pocetku marama, i to sam imala onu iz mullera i brzo se to nauci vezat i skroz mi je to bilo ok, onda jedan period se nismo nosale pa sam si kasnije kupila ergobaby 360,sa njenih cca 8mj i super mi je koristila. Za skroz male bebe nekako ni meni nije taj ergo, ali ima sad onaj novi ergo embarace, tako nesto, to je na foru marame ali puno jednostavnije i to je od rođenja, pogledaj si njega ili nekakva marama. Mmama2 je iskusnija sto se tice nosenja pa ce ti ona sigurno bolje reci…

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Kada je ono termin? Ja glasam za sling uvijek, od rodenja, pogotovo po vrucinama. Jednom namjestis nema cici mici vise☺️

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Teeny

    Teeny

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Teeny

    Mi se slabo vidjamo s ostalim ljudima. Moji su blizu pa jedino njima odemo ili oni nama dodju. Imamo u dvorištu do jos dva djecaka s kojima se S zabavlja tako da ona opet ima zanimaciju.
    Moram priznati da mi je ovo sve oko korone bas dosadilo, nigdje s njom ne mozemo otici kako treba. Pozeljela sam druzenja s prijateljima.
    Ostalo je sve po starom, raste, postaje sve zanimljivija i smjesnija. Pojavile su se odjednom obje gornje dvice., to je podnijela odlicno za razliku od prethodna 4 zuba 🤣
    MareiKate ima li sta novo? 😃 I ja bih voljela jos jednu bebu, ali mozda da bude zimska 2021/2022. Trenutno se osjecam totalno nespremnom za jos jedno 🤣

    Teeny, srećom ipak lažna uzbuna. Kad sam shvatila da ništa, rekla sam suprugu, čak je bio razočaran 🤣 tako da čim popravimo kućicu, krećemo u akciju 😁 jer je moja trudnoća bila skoro cijela sa povraćanjem, to bi bio totalno fijasko u trenutnim uvjetima 🙈


    Zelim vam da sto prije popravite kucu i da krenete raditi na drugoj bebi ☺️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Zvonkica

    Zvonkica

    Broj poruka: 454

    Prijavi adminu

    Hvala curke 😘…29.7. mi je termin…da to je isto dosta vazno..jer ak rodim koji dan oko termina reko pa nece vrucine jos tak dugo biti da se saftamo zajedno, ali ovog zadnjeg malca sam rodila 37+1 pa me sve strah sto ocekivati 😅

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Zvonkica

    Zvonkica

    Broj poruka: 454

    Prijavi adminu

    I mamice sretan majcin dan svima! 🤗💐🌹🌻🌷
    Mare tebi zelim da iduci docekas s jos jednom bebom ili bar 2u1 😜

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Teeny

    Teeny

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    I od mene sretan majcin dan svima 🥰
    Zvonkice pa ti si se dosta približila terminu, imala sam osjecaj da si tek negdje na pola trudnoce 😃
    Koliko ti ima najstariji? Spava li u kreveticu ili ima svoj krevet? 
    Kad je uopće najbolje vrijeme za prebaciti ih iz krevetica u krevet 😆
    Ne planiram jos uvijek, ali nesto ne znam ni kad bih to mogla uraditi 😅

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Zvonkica

    Zvonkica

    Broj poruka: 454

    Prijavi adminu

    Da, hehe, ja skoro pa u finalu 😅 stariji je prosli tjedan napaunio 3 godine, a mladi ce sad u pon 18 mjeseci tako da je skroz veselo kod nas, pogotovo jos obzirom na ovu glupu koronu 🤦🤣
    Za krevetic ne znam sto bih ti rekla, mozda ove jos iskusnije mame imaju kaj pametnije za reci…mi smo doma u stanu od 50 kvadrata i jedna spavaca soba s bracnim krevetom koji je s obje strane opkoljen kindacima, za krevet nema mjesta…mi smo se trebali seliti sad na ljeto ali korona je i to prolongirala, pa ce to cini se biti tek na jesen, pa ako opce dodemo do doma ja cu vjerojatno biti s bebacem na kaucu u dnevnoj i prezivit cemo to, ne zamaram se bas…ali sad smo na viksi i stariji tu spava na krevetu cijelo vrijeme, i kad bi vec prije dosli kod moje mame kod nje bi isto spavao na krevetu i generalno mi se to cini ok, jedino kao da teze zaspe, jer nije nicim ogranicen pa se sam valja…kod moje mame sam ga pocela stavljat u krevet s nekih godinu i pol dana jer kod nje imam jedan kindac al tad sam rodila ovog drugog pa kad bi bili tamo stariji bi isao u krevet…

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Zvonkica

    Zvonkica

    Broj poruka: 454

    Prijavi adminu

    Sad otkad smo na viksi mi je postao problem to uspavljivanje u krevetu, pogotovo dnevno..on je krenuo odbijati spavanje (koje mu jos jako treba, nema sanse da izdri do navecer u normalnom stanju bez spavanja), i skace po krevetu, valja se, baca se na mene, izvodi gluposti, taj cirkus je znao trajati po sat i pol prije nego zaspi..doslovno izgubim sve zivce koji su mi jos ostali..sad sam prije 10ak dana nasla taktiku  koja napokon pali i to da ga obgrlim tj obuzdam mu ruke i noge da se nemre micati, ali nista grubo i onda se on pocne plakati jer mu to smeta pa ga ja pitam oces se smiriti i spavati, pa on kaze da pa ga pustim i tak jedno 10 puta u krug i onda se fakat smiri i zaspe i to traje 20-40 min i to mi je prihvatljivo..al veli sogorica da generalno u toj dobi krenu filozofirat sa spavanjem..i dok traje taj cirkus ovaj mladi zaspe u kindacu da takoreci opce ni ne skuzim kad 🤦🤣 jedino sto on sad moze izaci sam iz kindaca i da ga ne stavljam u vrecu jos bi me on i s tim zezao i vidim da ce to biti problem kad zatopli kad ga vise necemo stavljati u vrecu..njega cu drzati u kindacu jos neko vrijeme jer je jos ful nemiran nekako, imam osjecaj da ga kindac bas fino obuzda da bolje i brze zaspi..mi ga stavimo unutra, i onda se on legne, digne i tako par puta u krug i zaspi dok se starijeg ne uspava jer imaju mi sad isti ritam sto mi je super..jesam se raspisala 😅🤣

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1839

    Prijavi adminu

    Žene, majke, nadam se da ste proveli lijep dan jučer :)
    Teeny i zvonkica hvala na lijepim željama ☺️
    Zvonkice, preznojila sam se samo zamišljajući uspavljivanje s troje klinaca 🙈 ali sve to nekako izvedeš i kasnije se pitaš kako si uspjela. Kad se sjetim što je koja izvodila (još izvodi) sa 3-4 mjeseca, i koliko sam malo spavala, pitam se kako sam uopće živjela 🤣
    A potres i kuća… Jedan korak naprijed, dva nazad. Nadamo se da će radovi početi u srpnju i da smo do jeseni nazad u kući, tako bi trebalo biti ako svi ispoštuju svoje i ponajviše misliamisli  nam zvijezde budu naklonjene 🤣 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.