Baby watcher/fetal doppler?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    Bok svima..mene zanima dali koja trudnica ovde ima baby watcher malena sprava s kojom se cuju i mjere otkucaji srca bebe? Naime ja sam nedavno imala spontani i sad u ovoj trudnoci zivim samo u strahu i cula sam za taj  baby watcher i mislin kako bi s time lakse prolazila kroz trudnoci kad bi svaki dan znala da je beba u redu..iskustva??


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

  • Avatar kimito

    kimito

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Zao mi je zbog spontanog.. :( .imam ja, kupila sam ga kad sam morala strogo mirovat zbog hematoma. S baby watcherom sam svaku vecer  poslusala otkucaje srca i bila puno mirnija. Pogotovo kad sam krvarila i mislila da je gotovo poslusala sam srceko i znala da je sve ok! Prestala sam slusat kad me ona pocela lupat, ali tih mjesec dana koje sam provela u krevetu mi je to puno pomoglo. Svakako preporucam! Jedino sto ti je to od 14. tjedna pa nadalje.

  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    super sta je sve proslo u redu :) 
    i di ste ga kupili i koliko ste ga platili?


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

  • Avatar kimito

    kimito

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    U farmaciji, mislim da je bio 670 kn. Super mi je doslo i na moru, malu nisam dva dana osjetila pa sam se zabrinula, ali srceko je kucalo tak da nije bilo panike.

  • Gaga3

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Baby watcher je super! Smiruje te i uzivas uz bebine otkucaje! Javi mi se na mail!

  • Gaga3

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Baby watcher je super! Smiruje te i uzivas uz bebine otkucaje! Javi mi se na mail!

  • jasminamina11

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Da li netko treba fetal doppler?Prodajem za 100kn.

  • Avatar Deja7

    Deja7

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Imam ja,kupila u ljekarni,670 kn,da ga nemam završila bi na psihijatriji.Poslušam ujutro i onda ako je kroz dan aktivan ne slušam,ali čim se malo umiri ja oslušam i znam da je sve ok,ovako da ga nemam vjerojatno bi svaki 3.dan išla doktoru

    Andrea

  • Aslan

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

     imam i ja, 30.tjedan i jos uvijek volim ponekad cut svog malog bebaca, sad kad se rita i lupa me onda sam mirnija ali od 13.tjedna sam pratila otkucaje cesto jer sam isto imala spontani i bilo me je strah stalno cekat mj dana na pregled… umrla bi od neizvjesnosti :(

  • Nile

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    jasminamina11


    Da li netko treba fetal doppler?Prodajem za 100kn.

    Meni treba! Jeste prodali vec?

    Nile

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.