Baby watcher/fetal doppler?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mirnica2

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    cipelica


    mirnica


    cipelica


    cipelica


    kokolo


    Koja cijena?
    300kn
    plaćen 670kn
    Pozdrav. Da li ste ga prodali? Ako niste, ja sam zainteresirana.
    nisam, prihvatite zahtjev pa vam pošaljem privatnu poruku

    prihvaćen :)

    mirnica

  • sorina

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    mirnica


    Pozdrav! Ja sam zaineteresirana :) Da li ste ga već prodali? Hvala

    Nisam vidjela poruku ranije. Ako ste još zainteresirani javite se na pp. Cijena je 100kn sa pt. I potpuno je ispravan.

  • Avatar cipelica

    cipelica

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    stavila sam oglas na njuškalo.hr pa ako koga zanima nek tamo pogleda

    http://www.njuskalo.hr/oprema-bebe-ostalo/baby-watcher-mas-oglas-15695482 [njuskalo.hr]

    [lilypie.com]

  • anchyy

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    pozdrav.zanima me dal jos imate taj baby watcher? Hvala :)

  • anchyy

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ispravak posljednje poruke. Sorina da li imate još uvijek taj baby watcher za prodati. Hvala)

  • sorina

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    anchyy


    Ispravak posljednje poruke. Sorina da li imate još uvijek taj baby watcher za prodati. Hvala)

    Imam. ispričavam se što kasno odgovaram. Bila na GO pa nisam ni gledala temu. ako ste zainteresirani još uvijek javite se na pp.

  • Avatar Minniee

    Minniee

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, ja sam si kupila ovaj aparatić ali ne uspjevam naći otkucaje. Zapravo kad i naleti neki troznamenkasti broj,odmah nestane. Možda je još prerano, tek mi je 13.tjedan. Imate kakve savjete za korištenje?Ili da jednostavno pričekam još koji tjedan…

  • Avatar visnjass

    visnjass

    Broj poruka: 512

    Prijavi adminu

    Mislim da bi trebalo pisati od kojeg tjedna funkcionira aparatić.
    Btw ja sam svoj naručila preko Wish-a košta 36 dolara.. kod nas oko 150-200 dolara

    https://lb1f.lilypie.com/9YJKp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Minniee

    Minniee

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Piše na njihovoj stranici od 14.tjedna, ali čitam na internetu da su cure uspjele već u 9.i 12.tjednu čuti, znam da treba imati strpljenja.

  • Avatar visnjass

    visnjass

    Broj poruka: 512

    Prijavi adminu

    Minniee


    Piše na njihovoj stranici od 14.tjedna, ali čitam na internetu da su cure uspjele već u 9.i 12.tjednu čuti, znam da treba imati strpljenja.

    Ma kad se nikad točno ne zna koliko smo trudne, uglavnom stpi se još tjedan 

    https://lb1f.lilypie.com/9YJKp1.png [lb1f.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.