Baby watcher/fetal doppler?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    ami25

    Bojana koji prodajes po kojoj cijeni?


    Hej draga , prodajem mass-ov za 400 kn , placen 550 , koristen jedno 10 tak puta , gel i sve kao novo :) i baterija ide uz njega :D

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Bojana jel mi možeš ostavit neki kontakt da ti se javim negdje privatno? ;)

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Mozes na fb ili mail , fb je Bojana Smenderovac , a mail :bojanasimic22@gmail.com 😃

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Pozdrav😊,
    Jel prodaje netko mozda baby watcher?

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivana.28

    Ivana.28

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    Dali ima neko da prodaje baby watcher na podrucju Zagreba? 
    I sa kolko tjedana se moze pocet koristiti?

    [lilypie.com]

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    https://lmtf.lilypie.com/QVZEp2.png

    Dali ima neko da prodaje baby watcher na podrucju Zagreba?
    I sa kolko tjedana se moze pocet koristiti?


    Probaj pogledati na njuskalu,ja sam tamo nedavno kupila😊…pise da se moze od 12tt,ali lakse je naci otkucaje kasnije…
    Ja isprobala od 12tt i nađem na kratko otkucaje,al kako je bebica jos mala puno se mice,pa zbrise na drugu stranu..zato je bolje mozda malo pricekat😉

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivana.28

    Ivana.28

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    Bulbi91

    https://lmtf.lilypie.com/QVZEp2.png

    Dali ima neko da prodaje baby watcher na podrucju Zagreba?
    I sa kolko tjedana se moze pocet koristiti?

    Probaj pogledati na njuskalu,ja sam tamo nedavno kupila😊…pise da se moze od 12tt,ali lakse je naci otkucaje kasnije…
    Ja isprobala od 12tt i nađem na kratko otkucaje,al kako je bebica jos mala puno se mice,pa zbrise na drugu stranu..zato je bolje mozda malo pricekat😉


    Hvala na informaciji. Bidem pokusala na njuskalu vidjeti ..
    A reci mi.. Ja sam nova ovdje na forumu pa me zanima dali negdje dolazi obavijest kada neko odgovori ili nesto napise na forumu .. Sada sam slucajno vidjela odgovor na ovo.. Hvala 

    [lilypie.com]

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    https://lmtf.lilypie.com/QVZEp2.png

    Bulbi91

    https://lmtf.lilypie.com/QVZEp2.png

    Dali ima neko da prodaje baby watcher na podrucju Zagreba?
    I sa kolko tjedana se moze pocet koristiti?

    Probaj pogledati na njuskalu,ja sam tamo nedavno kupila😊…pise da se moze od 12tt,ali lakse je naci otkucaje kasnije…
    Ja isprobala od 12tt i nađem na kratko otkucaje,al kako je bebica jos mala puno se mice,pa zbrise na drugu stranu..zato je bolje mozda malo pricekat😉

    Hvala na informaciji. Bidem pokusala na njuskalu vidjeti ..
    A reci mi.. Ja sam nova ovdje na forumu pa me zanima dali negdje dolazi obavijest kada neko odgovori ili nesto napise na forumu .. Sada sam slucajno vidjela odgovor na ovo.. Hvala


    Ma nista😁…ne dolazi ti obavijest nigdje na zalost.
    .

    [lilypie.com]

  • marija018

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    pozz dali ima tko za prodati  Baby watcher da nije neka nabijena cijena jer je novi 480kn na jednoj stranici 

  • Tamara0017

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Prodajem ja svoj sonoline b fetal doppler kojeg se moze vec od 8-9 tjedna koristiti. Za 250kn

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.