Baby watcher/fetal doppler?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • anci

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok dali tko od vas prodaje beby watcher

  • Avatar Doris3101

    Doris3101

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    Imam pitanje za vas koje ste ga vec koristile. 
    Meni je danas bio prvi put i naisla sam na puls od 120-140, ali na par sec i makne se i tako stalno. Jel to okej? Nekako sam prepisala tome da se beba mice stalno. Pa moram iznova trazit. Znaci nisam doslovno slusala otlucaje vec samo nasla puls od 120-140 pa sj nestali i tak opet. 
    Dok je moj naravno nizi. 
    Ja sam  18+2, ne osjetim jos ni bebine pokrete ni nista, mozda i ker sam malo “masnija” 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Sunčica5

    Sunčica5

    Broj poruka: 313

    Prijavi adminu

    Ja sam sa nekih 14 tt bas mogla slusati otkucaje. Na pocetku sam morala malo duze traziti. 

    “Nebo strpljive voli.”

  • Deleted user

    Broj poruka: 683

    Prijavi adminu

    Ja sam ih pronalazila već u 11.tt. Traži nisko, ispod ruba gaćica. Polako pomiči aparat, često se dogodi da se pomiješaju tvoji i djetetovi otkucaji, zato polako pomiči i traži. Kada ih pronađeš, znat ćeš po zvuku da je to to. U tako ranoj trudnoći, otkucaji moje bebe su išli i preko 150. Malo pritisni aparat i nemoj ga držati pod kutom od 90, nego malo nakosi.

  • Avatar Doris3101

    Doris3101

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    Nadjem uvijek tu negdje oko 120-140 ali na par sec i nestane mi. 

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    to je uredu, beba se vjerovatno pomakne, uostalom ne trebas se opterecivati s time puno s razlogom se otkucaji srca u tom obliku ne slusaju prije 36 tjedna tek od onda ide ctg

    [lilypie.com]

  • Avatar Doris3101

    Doris3101

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    Bas sam probala jos jednom tako kako ste rekli ali opet isto, par sec i nestane. Pa ooe tna drugom mjestu par sec i nestane. 

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Beba je mala, ona se sada stalno mice jer ima prostora zato vam i nestane, kazem to mozete koristiti da se umirite, kada beba bude pred porod ici cete na ctg i vidjeti kako otkucaji ne nestaju jer beba nema mjesta za okretanje 

    [lilypie.com]

  • Avatar Doris3101

    Doris3101

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    E hvala puno 😊
    Jos da pitam, sad mi se na sekundu pojavilo 220 i procitah negdje da je moguce ako se beba mice. Jež znate nesto o tome? Posto je nikalo ne mogu uhvatit. 

    [lilypie.com]

  • mamaLu

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Imam fetalni doler ako kome treba,prodajem..mene je spasio…nakon 3 spontana…extra stvar.na mom ne pise broj otkucaja ali je meni bilo dovoljno da cujem

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.