AZOOSPERMIJA

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar momtobe2022

    momtobe2022

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Tratinčica123

    momtobe2022

    Tratinčica123

    Cure moje, kako ste danas?
    Ja za 3 dana trebam dobiti M i krećemo🥳🥳
    .
    Momtobe, jučer nešto razmišljam da nikog nisam pitala da li je 50e po noćenju za 1 ili 2 osobe?🤣🤣
    Mi smo si računali nas dvoje 50e noćenje, jesmo li u pravu? Ja budala to nikad nisam pitala 🙈🤣

    To je cijena po sobi za vas dvoje. Imate noćenje i doručak. Tako je nama bilo, vjerujem da se nije promijenilo. Taj 1.6. je došao brzinom svjetlosti! Sretno 🍀

    Hvala ti puno, tako smo i pretpostavljali.🥰
    Stvarno je brzo došlo, ja se nadam da ćemo imati ugodno iskustvo kao i vi.
    Želim ti se još jednom zahvaliti od srca na svim informacijama koje si mi dala, na svemu oko čega si nam pomogla, zlata si vrijedna ❤🥰


    Nema na čemu, draga Tratinčice! Jedini razlog zašto sam se uključila na forum bio je taj da naš slučaj i iskustvo eventualno nekome pomogne. Moja mislija ovdje je ispunjena. 🥰 
    Nedavno sam se uhvatila kako razmišljam o curama s foruma i zaključila da jednostavno ne mogu prestati pratiti vaše priče i navijati za vas. 
    Tratinčice, javljaj se redovitno s puta. Još se uvijek ne mogu sjetiti imena one predobre pizzerije u Pragu, ali ako mi dođe do glave, pišem ti 🍕

    👩🏻 ✅
    👨🏽 azoospermia, TESE ⛔️
    postupak s doniram stanicama
    bebica stigla 🤍 👶🏻🤍

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    momtobe2022

    Tratinčica123

    momtobe2022

    Tratinčica123

    Cure moje, kako ste danas?
    Ja za 3 dana trebam dobiti M i krećemo🥳🥳
    .
    Momtobe, jučer nešto razmišljam da nikog nisam pitala da li je 50e po noćenju za 1 ili 2 osobe?🤣🤣
    Mi smo si računali nas dvoje 50e noćenje, jesmo li u pravu? Ja budala to nikad nisam pitala 🙈🤣

    To je cijena po sobi za vas dvoje. Imate noćenje i doručak. Tako je nama bilo, vjerujem da se nije promijenilo. Taj 1.6. je došao brzinom svjetlosti! Sretno 🍀

    Hvala ti puno, tako smo i pretpostavljali.🥰
    Stvarno je brzo došlo, ja se nadam da ćemo imati ugodno iskustvo kao i vi.
    Želim ti se još jednom zahvaliti od srca na svim informacijama koje si mi dala, na svemu oko čega si nam pomogla, zlata si vrijedna ❤🥰

    Nema na čemu, draga Tratinčice! Jedini razlog zašto sam se uključila na forum bio je taj da naš slučaj i iskustvo eventualno nekome pomogne. Moja mislija ovdje je ispunjena. 🥰
    Nedavno sam se uhvatila kako razmišljam o curama s foruma i zaključila da jednostavno ne mogu prestati pratiti vaše priče i navijati za vas.
    Tratinčice, javljaj se redovitno s puta. Još se uvijek ne mogu sjetiti imena one predobre pizzerije u Pragu, ali ako mi dođe do glave, pišem ti 🍕


    Baš lijepo od tebe, jer evo, nama je ste stvarno olakšali naš put🥰 jako smo zahvalni!
    Ja ću vam naravno sve javljati.. bit ćete u toku😁
    .
    E sad, imam jos 2 pitanja ako možeš pomoci, da ne zivkam u kliniku.. 
    1. Kada ste plaćali tamo, jeste li smještaj i postupak plaćali odvojeno ili je to sve bilo na jednom računu?
    2. Od papira, nosili ste samo tvoje nalaze i riješenje?
    .
    Ako se sjetiš , obavezno javi,  a tko zna.. možda bas i sami odemo tamo 🤣🤣

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar momtobe2022

    momtobe2022

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Da, smještaj i postupak smo platili odvojeno. Dio postupka smo platili odmah nakon aspiracije, a zamrzavanje dodatnih embrija smo plaćali nakon tjedan dana kad smo odlazili. 
    Tako je, nosili smo samo svoje nalaze, rješenje i tiskanicu S2 od HZZOa. 

    👩🏻 ✅
    👨🏽 azoospermia, TESE ⛔️
    postupak s doniram stanicama
    bebica stigla 🤍 👶🏻🤍

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    momtobe2022

    Da, smještaj i postupak smo platili odvojeno. Dio postupka smo platili odmah nakon aspiracije, a zamrzavanje dodatnih embrija smo plaćali nakon tjedan dana kad smo odlazili.
    Tako je, nosili smo samo svoje nalaze, rješenje i tiskanicu S2 od HZZOa.


    E dobro, hvala ti puno.❤
    Jesi preglede- aspiraciju, transfer i to sve imala uvijek ujutro ili je nekad bilo i popodne? 
    Molim te, kako si rekla da se zove taj hotel od klinike?
    Pokušavam se sjetiti, a ne mogu. Kako je Andrijana rekla da nam je rezervirala od 7.6, ja nisam ni pitala ni gdje ni sta 🤣 pa da znamo gdje trebamo doci🤣
    Ugl, samo je rekla da smo smješteni odmah pored klinike, 50e po noći.🤷‍♀️
    Malo smo postali smušeni🤣
    .
    Crvenkapice, rekla si da malo ledom ohladim prvo?
    I sad tek vidim, drago mi je da ste se odlučili za drugo mišljenje, baš nam javi sta kazu i koga su vam preporučili, baš me zanima.😁

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Srculence3

    Srculence3

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    Tratinčice sretnoo, mislim na tebeee💖💖💖💖

    👩(89) (hiperlaktinemija- pod kontrolom)
    AMH:35
    🧑(89) Azoospermia ( 2 s-grama azoo, 2 crypto)
    07/22 M-TESE ❌
    12/2023 Prag ICSI: 17 fol➡️ 2🥚➡️ 1 blastica
    15.12 ET💗 5dpt ➕️ ,Beta 12dpt: 628.6, 14dpt: 1428
    04.01. 1️⃣uzv✔️
    no-give-up
    [tickerfactory.com]

  • Avatar momtobe2022

    momtobe2022

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Sve sam imala ujutro i unaprijed dogovoreno tako da nije bilo iznenadnih odlazaka u kliniku. Vjerujem da će se i s vama sve na vrijeme dogovarati. 
    Hotel se zove Michael, ali ovo što vam je Andrijana napisala mi zvuči kao smještaj uz kliniku, a ne hotel. 
    Meni su rekli da dobro ohladim ledom i da ništa neću osjetiti. Pokušaj tako. 

    👩🏻 ✅
    👨🏽 azoospermia, TESE ⛔️
    postupak s doniram stanicama
    bebica stigla 🤍 👶🏻🤍

  • Avatar Lucy08

    Lucy08

    Broj poruka: 1043

    Prijavi adminu

    Pozdrav ekipa , nisam skroz u toku s citanjem… valjda nista bitno nisam propustila 😅
    Tratincice drzim fige na rukama i nogama da prode sve super i da bude fešta  uskoro ovdje na nasoj temi 🤞😊
    Di nam je Pixel, jel ima u njih kakva proslava? 😄😎
    Ja za par dana imam kontrolu nakon histero i u niskom sam startu da dignem pozdrav svima na poslu 😄 Jednom nogom sam na bolovanju , jedva cekam krenit se bockat i nadam se da me 2 godine nece vidit 🤪 Kaze li mi dr na kontroli da ne mogu ni sljedeci ciklus u postupak poludit cu 🤯 Najgore je planirat i najvise me strah da opet ne bude kako sam ja zamislila. Cekam taj porodiljni 3 godine i vise sam nestrpljiva 🤣 

    🙋‍♀️ 1988. - zdrava, AMH 35, trombofilija
    Th: Novalac, Andol100, vitD, Euthyrox
    🧔 1983. - azoospermia, FSH 32.6, testosteron 7.4
    Polik. CITO: 05.2022. m-tesse ✔️🔝🥳
    06.22. ICSI 6🥚 ET 2 trodnevna✖️💔
    09.22. FET(2🐧) ✖️💔💔
    5./23. histeroskopija ✔️
    6./23. 2. ICSI 11🥚 29.6.ET 2 trod (3d🐧🐧+ 1B🐧) 10dpt➕️ beta 14dpt 134.5, 16dpt 351.3, 1. UZV 💙 👶Nifty ✔️♂️ [tickerfactory.com]

  • Avatar Crvenkapica94

    Crvenkapica94

    Broj poruka: 331

    Prijavi adminu

    Tratinčice probaj s ledom malo prije, javi kako je prošlo 😊😊
    Lucy ajme nadam se da ste u postupku idući ciklus 🤞🏻🤞🏻 najgore je to čekanje i kad ne možeš ništa planirati. Nadam se da te nema na poslu do daljneg 😂♥️

    💁🏻‍♀️29 - dijabetes, hiperprolaktinemija, pcos, amh 50.5
    👱🏻‍♂️34 - neopstruktivna azoospermia
    1/23 mTESE Poliklinika Cito - 8 ampula ✅
    2/23 1.ICSI ➡️5🥚➡️1 ET ❌ 0 🐧
    4/23 2. ICSI ➡️ 11🥚➡️2 ET ❌ 0 🐧
    10/23 Repromed 3.ICSI ➡️7🥚➡️1 ET 0 🐧
    +5dpt, beta 9dpt - 138, 11dpt - 376
    6.12. kuca ❤️
    11.1. Veritas uredan - stiže dečko 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    Momtobe, hvala ti. Onda ću ja jos svakako pitati gdje točno trebamo doći. U tom hotelu nije bilo noćenje 50e nego 70e ili? 🤷‍♀️ 
    Baš sam budalasta što nisam odmah pitala, sad ni ne znam gdje trebamo doći🤣
    Lucy, iskreno se nadam da krećete u postupak po vašem planu i zbilja bi sad moglo biti uspješno, kad su “ problemi” pronađeni i riješeni🤞🤞
    .
    Evo ja se pikam u 16h i prošlo je odlično. Malo pecka, ali sve se da izdržati, ide. 😁

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar momtobe2022

    momtobe2022

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Noćenje u hoteli je isto oko 50 €. Klinika i hotel se razlikuju u 2-3 eura. Možda i 5, ali ne više od toga. Tako je bar bilo kad smo mi išli 2021. Ne znam je li bilo kakvih promjena oko cijena. 😕

    👩🏻 ✅
    👨🏽 azoospermia, TESE ⛔️
    postupak s doniram stanicama
    bebica stigla 🤍 👶🏻🤍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.