AZOOSPERMIJA

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Crvenkapica94

    Crvenkapica94

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Tratinčice još malooo, ajme znam kako vam je. To čekanje najgore, jedva čekaš da krene. Držim fige na najjače i da smo dogodine svi na drugim temama 🤞🏻🍀💪🏻❤️🥳
    .
    No-give-up slažem se sa svime, i zovem sutra Repromed, za njih sam čula dosta dobra iskustva. Pa ništa nas ne košta pitati za drugo mišljenje. Nemamo za još puno pokušaja tako da bolje da iskoristimo sve što možemo 💪🏻

    💁🏻‍♀️29 - dijabetes, hiperprolaktinemija, pcos, amh 50.5
    👱🏻‍♂️34 - neopstruktivna azoospermia
    1/23 mTESE Poliklinika Cito - 8 ampula ✅
    2/23 1.ICSI ➡️5🥚➡️1 ET ❌ 0 🐧
    4/23 2. ICSI ➡️ 11🥚➡️2 ET ❌ 0 🐧
    10/23 Repromed 3.ICSI ➡️7🥚➡️1 ET 0 🐧
    +5dpt, beta 9dpt - 138, 11dpt - 376
    6.12. kuca ❤️
    11.1. Veritas uredan - stiže dečko 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Srculence3

    Srculence3

    Broj poruka: 461

    Prijavi adminu

    Ivona, čekaj malo se stvarno tako jedna doktorica izražava? “Pokupiti gotov proizvod” ? Evo ja sam zgrožena, neman riječi na tu neljudskost. 

    👩(89) (hiperlaktinemija- pod kontrolom)
    AMH:35
    🧑(89) Azoospermia ( 2 s-grama azoo, 2 crypto)
    07/22 M-TESE ❌
    12/2023 Prag ICSI: 17 fol➡️ 2🥚➡️ 1 blastica
    15.12 ET💗 5dpt ➕️ ,Beta 12dpt: 628.6, 14dpt: 1428
    04.01. 1️⃣uzv✔️
    no-give-up
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    Ljuudeki, sad kad smo kod toga.. moram vam se malo pohvaliti jer smo mi presretni!
    Ovaj tjedan ulazimo u registar za posvajanje, gotovi smo sa svime i čekamo onda pozive za neko malo dijete🥰🥰🥰 
    A za ovu doktoricu- nemam riječi😖 očito ne zna što znači biti u nemogućnosti imati dijete. 

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar IvonaSi2509

    IvonaSi2509

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    No-give-up

    Ivona,čekaj malo se stvarno tako jedna doktorica izražava? “Pokupiti gotov proizvod” ? Evo ja sam zgrožena, neman riječi na tu neljudskost.


    Tratinčica123, da cure,znači užas,i takva žena radi na pedijatriji 😥 Kao prvo je rekla nek nam je ovo najgore u životu,ja onako razmišljam ajde ok,objasnila ona to stanje,i sve paše,ali imala je tih gnjusnih izjava,ordinacija kao na kolodvoru,otvorena vrata,medicinska sestra se derala na mene. Jako stresno nam je bilo,humana Osijek sve pohvale,savršeni su,dočekali nas kao kraljeve,ali pedijatrija 4.kat,izbjegavati.

    👩🏼‍💼-28| ✅
    👨🏻‍💼-29| XXY 🧬
    13.02| MTESE TURKEY
    28.02| IVF TURKEY 26js | ❤️ 12 ➡️ 1 ❌
    09.24'| EUROPE IVF PRAGUE ⏳

  • ljubica123

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Ivona, mTese ti nema u Pragu koliko znam, u Europi ti je Istanbul dosta dobar za to, rekla sam već da dosta parova iz BIH i Srbije idu tamo,a ima i ostvarenih trudnoća tako ako se odlučite za vani odite tamo… Za ovu doktoricu nemam komentara, za takve je bolje da nisu doktori, nimalo empatije… Mislim da su vam dobro rekli ti u IVF, bez obzira na tešku dijagnozu mogu se pronać spermiji i to sa puno većom vjerojatnošću nego kod idiopatske azospermije. 
    No-give-up, kod nas se ništa ne događa, radimo malo na tom problemu sa živcima pa ćemo vidit za dalje… kod vas?
    A što se tiče Cita, samo ću još reć da i da su najbolji i da su napravili sve kako treba, ako jednom govore jedno drugi put drugo, kako bi onda trebali imat povjerenja u njih. Crvenkapice svakako po drugo mišljenje, Repromed navodno ima dobrog embriologa, ovaj doktor  Šimunić u IVF je isto dobar…  Tratinčice, vi ste jedina pozitiva ode 

    👩(92) - sve ok
    🧑(95) Azoospermija, Anejakulacija
    02/23 M-TESE - neuspješno

  • Avatar IvonaSi2509

    IvonaSi2509

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Cure tko je isao s muzevima Hauptmanu na Rebro,ovako kod njega imamo 16.6 privatno pa 13.07 na Rebru,prvi put cemo se susresti s njim,znaci kako se pripremit za MicroTese,nalaze neke prije odraditi i to? ☺️ Ono,zelim paralelno da prije dodemo na red za MicroTese,pa ak treba i anesteziologa cak odradit,recite,svaka info je dobrodosla ♥️

    👩🏼‍💼-28| ✅
    👨🏻‍💼-29| XXY 🧬
    13.02| MTESE TURKEY
    28.02| IVF TURKEY 26js | ❤️ 12 ➡️ 1 ❌
    09.24'| EUROPE IVF PRAGUE ⏳

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    IvonaSi2509

    Cure tko je isao s muzevima Hauptmanu na Rebro,ovako kod njega imamo 16.6 privatno pa 13.07 na Rebru,prvi put cemo se susresti s njim,znaci kako se pripremit za MicroTese,nalaze neke prije odraditi i to? ☺️ Ono,zelim paralelno da prije dodemo na red za MicroTese,pa ak treba i anesteziologa cak odradit,recite,svaka info je dobrodosla ♥️


    Mislim da vam je sasvim dovoljan 1 pregled kod njega. Mi smo išli samo jednom, privatno, i tada nam je dao popis pretraga za mTese.  
    Na e-mail smo poslali sve te nalaze i anesteziologa također i onda vas on upiše na listu. 
    Uzmite u obzir da se čeka neka 3 mjeseca na operaciju, a moguće preko ljeta još i više. 
    Mi smo čekali 3 i pol mjeseca. 

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    Sad sam pogledala, bacila sam taj papir na kojem su pisale pretrage, ali nečega se sjećam.
    1. Markeri na spolne bolesti- nalaz isključivo mora biti iz Petrove (transfuzijska medicina) 
    2. Urin i Abg urina
    3. Ekg srca, rengen pluća
    4. Kompletna krvna slika 
    5. Nalaz i pregled anesteziologa 

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    Rh faktor i krvna grupa također..  

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar IvonaSi2509

    IvonaSi2509

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Hvala Tratincice,od nalaza imamo ajoj svega,jel mozemo odradit anesteziologa prije il da cekamo bolje pregled?
    Ja sam narucila i privatno i ovako pa kak bude.

    👩🏼‍💼-28| ✅
    👨🏻‍💼-29| XXY 🧬
    13.02| MTESE TURKEY
    28.02| IVF TURKEY 26js | ❤️ 12 ➡️ 1 ❌
    09.24'| EUROPE IVF PRAGUE ⏳

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.