Adaptirano mlijeko

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dzennyy123

    Dzennyy123

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Teatoni

    Dzennyy123

    Drage.mame moja.beba ima.mjesec dana.i.kombiniramo dojenje i.novalac. ja sam sebi napravila olaksicu. Navecer joj dajem ad.a prko dana je.dojim. jer kad.popije ad bolje spava 4 h. A kad je na cici onda spava sat i po. Medjutim kad.je.navecer hranim izdajam se.i.to.mlijek.stavljam u frizider i dajem.bebi tokom dana .. ona.jos.tokom dana.doji i ja se.opet.izdajam i.dajem joj. Zato.drage mame nemoj te slusat savjete.nego.napravite plan za sebe.i.svoju bebu kako.je.vama najlakse i.da.je.beba.zadovoljna i.da.dobro.napreduje moja.je.za.mjesec dana.dobila 1kgi 200gr i to je super

    Ja radim identicno kao i ti i funkcionira nam. Ja koristim Novalac 1 ali sam citala da ima Novalac plus koji je namijenjen bas za kombiniranje dojenja i ad. Jesi to mozda probala? Ja razmisljam da mozda predem na taj.


    Nisam probala mi smo se zadrzali na novalac 1 i sad isto i doji beba i pije novalac i nissmo imalli problema ni s stolicom niti s grcevima sve je supper

  • cicaubojica

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Da li netko koristi adaptirano mlijeko Alfamino?

  • zuti_14

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozz ekipa jedan savijet
    Ugl da ne duljim, beba ima 3tj te kombiniramo dojenje + adaptirano. Koristima hipp combiotik 1 i do sad je bilo sve uredu, al zadnja 2 nada stomak mu je bas napet, on se sam grci te prducka. Pa me zanima Dal je tipa prolazna stvar posto mu do sad nije smetalo ili je do hrane problem?
    Sto radit dalje, mijenjat hranu ili? 

  • tedi

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok svima.
    Imam pitanje pa ako mi iskusnije mame mogu odgovoriti. Beba je imala problema sa stolicom i presli smo na Novalac IT. Sada normalno kaka i vise ju ne boli. Obzirom da Novalac ima vise vrsti hrane u ponudi, da li se mogu kombinirati? 
    Npr. Novolac IT kad postane stolica problem, CC kad dodju grcevi, onda preko noci night formulu….?
    Ili ako smo sada na Novalacu IT trrbamo i ostati samo na njemu?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.