Adaptirano mlijeko

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    ian1910

    Beba teško želi sisu. Ja svakim danom uspijem 10ml vise izdojiti.. ne znam jel to slučajnost Al eto.. ali to još nije dovoljno


    Nije slučajnost,tijelo reagira na “potražnju” i stvara se više mlijeka,ja sam pila hipp čaj za dojilje i izdajala i navuklo se dosta,samo je kod mene problem bio da to njemu nije bilo dosta jer je velik rođen(4550g) pa kombiniramo dojenje i ad,sad je već preko 9 kg i sisa mu je za desert i uspavljivanje😂. Samo se nemoj živcirati oko toga,ako ide ide,ako ne imaš ad😀,bitno da je beba sita i napreduje i da je mama sretna🤗😘. 

  • ian1910

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    Istina najgore se živcirati od toga nemam ništa… neke dr mi rekle da neke bebe jednostavno tek od trećeg tjedna prihvate sisu.. čudno mi je to povjerovati 

  • Avatar Dzennyy123

    Dzennyy123

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Drage.mame moja.beba ima.mjesec dana.i.kombiniramo dojenje i.novalac. ja sam sebi napravila olaksicu. Navecer joj dajem ad.a prko dana je.dojim. jer kad.popije ad bolje spava 4 h. A kad je na cici onda spava sat i po. Medjutim kad.je.navecer hranim izdajam se.i.to.mlijek.stavljam u frizider i dajem.bebi tokom dana .. ona.jos.tokom dana.doji i ja se.opet.izdajam i.dajem joj. Zato.drage mame nemoj te slusat savjete.nego.napravite plan za sebe.i.svoju bebu kako.je.vama najlakse i.da.je.beba.zadovoljna i.da.dobro.napreduje moja.je.za.mjesec dana.dobila 1kgi 200gr i to je super

  • Student24

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    Draga Dzenny123 nažalost ili na sreću živimo u vremenu kad se mm, ali i pojam same majko jako idealizira i daje mu se velika važnost. koliko je to dobro ili ne pokazat će vrijeme tj. doći će za 5 - 10 godina neki novi modni trend… mislim da je najvažnije da je mama sretna, jer sretna mama znači i sretnu bebu :)

    [lilypie.com]

  • Teatoni

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Dzennyy123

    Drage.mame moja.beba ima.mjesec dana.i.kombiniramo dojenje i.novalac. ja sam sebi napravila olaksicu. Navecer joj dajem ad.a prko dana je.dojim. jer kad.popije ad bolje spava 4 h. A kad je na cici onda spava sat i po. Medjutim kad.je.navecer hranim izdajam se.i.to.mlijek.stavljam u frizider i dajem.bebi tokom dana .. ona.jos.tokom dana.doji i ja se.opet.izdajam i.dajem joj. Zato.drage mame nemoj te slusat savjete.nego.napravite plan za sebe.i.svoju bebu kako.je.vama najlakse i.da.je.beba.zadovoljna i.da.dobro.napreduje moja.je.za.mjesec dana.dobila 1kgi 200gr i to je super


    Ja radim identicno kao i ti i funkcionira nam. Ja koristim Novalac 1 ali sam citala da ima Novalac plus koji je namijenjen bas za kombiniranje dojenja i ad. Jesi to mozda probala? Ja razmisljam da mozda predem na taj.

    [lilypie.com]

  • i_4

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    I mene zanima da li je netko koristio Novalac Plus? Da li netko zna razliku tog mlijeka i Hipp Combiotik 1?

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    i_4

    I mene zanima da li je netko koristio Novalac Plus? Da li netko zna razliku tog mlijeka i Hipp Combiotik 1?


    Pozdrav. Mi smo do 6 mjeseci koristili Novalac plus i super je,bebi se sviđao a i kakica je bila uredna…mislim da je Hipp combiotik puno gušći,mi smo ga uzeli nedavno ali ga ne želi papati,a za druge razlike neznam..

  • i_4

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ena31 hvala

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Cure, ne znam za Novalac plus… Mi smo išli redom…1,2, sada 3….stvarno sve preporuke. Fino napreduje, stolica uredna… Toliko mi je Novalac 1,2 bio odličan, da mu još uvijek dajem evo sada 3,čisto malo zbog vitamina kojih sigurno nema u kravljem… Bar ne toliko. Popije bočicu ujutro, a dalje smo na normalnoj prehrani. 

    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Evo da se uključim u temu, naš veliki dečko je rođen prije točno mjesec dana sa 4350g. Od prvog dana ne zeli uloviti bradavicu pa dojimo sa sesiricima. U bolnici je dobivao za dohranu Nan tak smo i mastavili doma, pa prešli na Nan Sensitive i nikako mu nisu pasali, pre tekuci i mucila ga crijeva i grcevi. Sad smo 2 dana na Aptamil Cimfort1 jer je gušći i za sad mi se čini okej..Dojim i nakon toga dajem dohranu jer nemam dosta mlijeka a on nikak da se najede. Jedino ujutro uspijem izdojiti 100-110ml a preko dana max 70ml iz obje

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.