Nicanje zubića

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Ovi od početka zubići ne rade toliko problema, nego ovi kasnije, onda su puno nemirniji. Slatki su kad imaju donja dva i gornja dva, ko mali zečići.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Nama su do sada najtraumaticnije bile trojke. Kad su izbijale cetvorke mislila sam da su one koma, ali tek s trojkama sam krv pisala. Sad smo opet u fazi pojacanog slinjenja i trpanja citave sake u usta, pa imam filing da ce uskoro i petice. Al neka ih, pa da zavrsimo s tim. Jedinice i dvojke nismo ni osjetili :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • mela

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    mom su sa sedam izbila dva ,bilo mu je tesko..plakao je ali je eto pregurao,..i evo posle mjesec izlaze sledeca dva ,place mnogo u noci..ima proliv temperaturu..,dusa me boli,,zao mi ga…valjda ga brzo prodje :(((

  • ivana07

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    svaki zub-visoka teperatura do 39,prvo zatvor, pa onda proljev, loš apetit, općenito svi siptomi slični virozi (čak i curenje nosa) i još crvenilo guze (slično pelenskom osipu).i naravno loše spavanje noću.Sada ima 3 godine,upravo joj niče  trajna šestica.prvih par zuba smo stalno išli pedijatru jer nismo mogli vjerovati da ima baš tako burnu reakciju, ali stvarno su uvijek bili samo zubi u pitanju.

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Sory Ivana, malo mi nisi jasna ili ja nisam dobro skužila…Kak djete od tri godine ima šesticu i to trajnu, ja imam kćer koja ima skoro pet godina i zadnja joj je petica, vodi se kod zubara i ima sve zube. kak šestica i to trajna?

  • Avatar Suzii

    Suzii

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    evo drage i ja cu pisati o nasim zubicima..nama je prvi izasao sa 4 mj i 17 dana,drugi sa 5 mj,treci i cetvrti sa 5 mj i po,dva gore su bila jako bolna izasla su nabot,onda peti zub ocnjak sa 6 mj,sesti 6 mj  i par dana,i sad ide oped ocnjak sedmi zub..dosta nam pomaze lupocet

  • Avatar Nyka

    Nyka

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Cure kod čijih je beba nicanje zubića bilo praćeno temperaturom - je li temperatura nastupila koji dan ranije ili paralelno kako je zub izbijao?

    Sinoć je malac imao povišenu temperaturu. Držala ga je cijelu noć i  jutros se normalizirala. Nema nikakve druge simptome da bi posumnjala da je bolestan pa su mi pali na pamet zubi. Ima 7 mjeseci, još je krezub, ali očekujem da bi nešto skoro moglo niknuti, međutim ne vidim da negdje nešto raste… kako je to bilo kod vas s temperaturom i zubima?

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Moj bebo je dobio prva dva zuba s 8,5mj i nakon mjesec dana još dva gore. Sad ima 14mj i samo ta četiri zuba. Nije imao temperaturu i dobro je prošlo to izbijanje zubi, ali bio je dan-dva nervozan navečer, grizao bi što god nađe, pa sam mu jednom stavila čepić da bolje spava i pomogao mu je. Doktor nam je rekao da kupimo gel ako bude baš nepodnošljivo, ali nije bilo, stvarno je dobro prošlo.

    Nyka, možda da probaš staviti čepić ako ima temp da bude mirniji navečer jer baš tad budu nervozni i temp ih napada, ili taj neki gel, ne znam kako se zove jer nismo kupovali.

  • Avatar Nyka

    Nyka

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    kukukaka


    Moj bebo je dobio prva dva zuba s 8,5mj i nakon mjesec dana još dva gore. Sad ima 14mj i samo ta četiri zuba. Nije imao temperaturu i dobro je prošlo to izbijanje zubi, ali bio je dan-dva nervozan navečer, grizao bi što god nađe, pa sam mu jednom stavila čepić da bolje spava i pomogao mu je. Doktor nam je rekao da kupimo gel ako bude baš nepodnošljivo, ali nije bilo, stvarno je dobro prošlo.

    Nyka, možda da probaš staviti čepić ako ima temp da bude mirniji navečer jer baš tad budu nervozni i temp ih napada, ili taj neki gel, ne znam kako se zove jer nismo kupovali.

    Dobila sam od prijateljice Dentonix N gel, ona ga je samo malo koristila.  Veli da djetetu nije baš pomoglo, a opet, nije ni odmoglo.
    Uglavnom, ona temp kod Mladunca nije očito bila od zuba jer se ništa ne događa… imao ju je samo tu noć, jučer prijepodne je bio grogi i popodne je živnuo. Danas kao da ništa nije bilo.
    Zube i dalje čekamo.

  • novamama2

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima. Moja cura će uskoro 5 mjeseci. Slini, gura sve u usta (doslovno sve što stigne) već mjesec i pol, a zadnja dva tjedna je meso  donjih  jedinica natečeno. Uz sve to povremeno ima proljevastu stolicu kiselkastog mirisa (kažu da je i to jedan od simptoma nicanja zubića).

    Jedna mama je pitala, ali nisam vidjela odgovor, pa ponavljam i ja pitanje, pomaže li jantarna ogrlica ?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.