Nicanje zubića

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar didich

    didich

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    moj mali ima 10mj i tek sad mu je poceo izbijat prvi zubic,a slini u velikim kolicinama jos od kad je imao 4mj  i za sad nije bilo vecih problema  osim kaj imamo puuuunooo sline 

  • Avatar dadls

    dadls

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Od prvih donjih do prvih gornjih su prošla 2mjeseca.

  • Avatar mamamila

    mamamila

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage mame dobro vam jutro… nova sam na forumu i ova tema me posebno zanima jer imam bebicu koja ima 11 mjeseci i još ni jedan zubić… je li istina da je bolje da kasnije izbiju ili je to samo priča… 

    u životu sve ima svoje vrijeme i mjesto… :-)

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Kazu da je bolje da izbiju kasnije, jer ce kao duze biti zdravi :-). Nemam pojma, jel istina. Mom su izbili prvi rano, sa 4. mj.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • mela

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    mom malom su u sedmom mj izasle dva jedan za drugim pa sad cekamo druge ,,imao je  temperaturu i bio razdrazljiv ali hrabro je podnio to :))

  • Avatar majčika

    majčika

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Mi ćemo za par dana imati 4 mjeseca i čekamo zubić jako slini,grize sve živo i dosta je razdražljiva gel baš i nepomaže …kakva su iskustva s jantarnim ogrlicama?

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Ovo vristanje koje ga budiviz sna natjeralo me da tromjesecnom djetetu ipak provirim u usta (obicno samo provirim da ne bi bio soor), kad ono donje trojke bijele, gnojne…nisu jos probile, kad se stavi prst zulja, e sad kad ce tko zna…

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Prvo idu donje jedinice, nemoguće je da trojke izbijaju, one izbijaju kasnije. Prvo donja dva, pa gornja dva.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    I ja nekako mislim da tesko da idu trojke. Jer one obicno izbijaju nakon sto izadju jedinice, dvojke i cetvorke, cini mi se preoptimisticno da bi sve ove preskocilo i prvo izasle trojke.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Znam, i meni to cudno, vjerojatno se samo vise bijele kroz meso, ne mora znaciti da ce izbiti skoro ( nadam se da ipak nece da jos spavamo neko vrijeme) 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.