Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Petra05

    mi imamo sex vecinom subotom i nedjeljom tijekom tjedna rijetko, prije smo znali ono brzinski 10min al sad je mali stalno za nogama pa ne mozemo ugl ja kad uspavam navecer njega nemam volje za nista, a muz sve stoji ceka kad ce mali zaspat i onda kad mu kazem nema sanse sad kao djete kojem ne das igracku, poludit ce me s time
    A i pametni smo jako prosli tj muz stavija krivo kondom pa vratija itd ono ja imala ovulaciju tj plodne dane, uglavnom ako me ne cujete kroz mjesec dana ubila sam se jer sam ostala trudna 🖐


    😂😂😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Mene ako pitate ja sam uvijek umorna a on uvijek moze(bas cudno😂😂)
    Preko dana kod nas nije moguce, navecer najcesce zaspem uz malu jer ona rijetko kad prije 22h zaspe, po noci ak me takne kako on kaze krenem rezat 😂😂 tako da je kod nas bas neko zatisje, mozda 2,3puta mj ako ispadne 🙄😲🤷‍♀️koma

    [lilypie.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Baš me bilo sram pisat kako i kod nas nikako,a kao pokušavamo dobit drugu bebu,ovaj mj smo jednom,a sinoć bila ovulacija,ali nisam se mogla prisiliti😂. Mislim da je nama želju ubilo dugo pokušavanje i  onda u trudnoći nismo nikako i sad opet kao pokušavamo. Sve se svelo na to🤷 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Kako vi mene znate nasmijati 😁😁
    Pa nekad se ne desi nista po 10 dana, zavisi kako nas obaveze okupiraju, sad smo svi redom prehladjeni bili, malac pogotovo, al zato onda tri dana zaredamo 😋
    Kod nas je obrnuto, muzic ne moze nikad kasno, rano ustaje, tako da mi se vecinom druzimo pred vecer kad malac spava drugu turu, pa bude jako dobro, poslije poroda nam je sex puno bolji i kvalitetniji, nekako nas je beba povezala, ja sam ludja za svojim muzem pa onda hodam za njim nakon nekoliko dana suse i govorim ti mene ne volis, onda se on naljuti i kaze dolazi da vidis kako te ne volim, i rekao mi je da sam nakon sexa par dana milina od zene, zeza me kad sam ljuta da moram dobiti terapiju 😅
    Evo jutros stigla menga, bas su mi obilne nakon poroda, al ne boli nista bukvalno tek na wc vidjela da je tu 🤓

    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    2,3 put mjesecno je jos dobro. Mi smo neki dan a prije toga smo pocetkom 12 mj zadnji put. Pa smo se rugali kako smo lani zadnji put se sexali i mozda opet dogodine 😂
    Beba ides na drugo dijete? Super i svaka cast na hrabrosti 😂 zelim ti brzinsko primanje :) koliko ti bebac sad ima?
    Petra, genijalno ka i uvik 🤣🤣🤣🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Btw, dali vas koje ste sivane jos uvik boli doli tokom sexa u odredenim pozama? 

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Nisam sivana pa ti neznam reci, ali i nama je sex rijetko..neki dan smo se dogovorili da cemo 3x tjedno, mos mislit 😂
    On bi stalno, a meni se neda brijat i onda kad se obrijem djeca zeznu sve i tako u krug 😂paketu durexa ce nam isteci rok 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1839

    Prijavi adminu

    Moja curke kad zaspe ja samo želim pojest i sjediti u tišini 😂 muž bi stalno, stalno mi prigovara da mu fali ali ja naprosto nemam volje. Pripisujem to činjenici da nema vremena za sebe i onda mi nije ni do sexa…
    Ja sam pozvana, i da nije mi još skroz ugodno ali ne znam jel to u glavi samo 😂
    Bila sam nedavno kod ginićke, rekla je da sve super izgleda 😅

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    cvijetic12

    Nisam sivana pa ti neznam reci, ali i nama je sex rijetko..neki dan smo se dogovorili da cemo 3x tjedno, mos mislit 😂
    On bi stalno, a meni se neda brijat i onda kad se obrijem djeca zeznu sve i tako u krug 😂paketu durexa ce nam isteci rok 😁


    Mi kupimo u lidlu one njihove, veliki paket od 12kom, onda mi muz kaze poznavajući tebe to nam je za cijelu godinu dosta 😂😂😂
    Svaki put kad nes prigovara samo mu kazem eto ti tvoja djeca, hoces jos? 🤷‍♀️😂😂😂
    Salu na stranu, zafali i meni ali jednostavno kad ne mozes kad hoces nego se prilagođavamo njima, evo npr ona meni jos zaspiva ovaj tren na cici, dok ucvrsti san, ukljucim perilice, otusiram se i vec je skoro ponoc, samo sto legnem ona se krene meskoljiti, tako da 🤷‍♀️🙄🙄🤔🤔
    Nadam se da ce uskoro i toga biti vise dok ona malo poraste

    [lilypie.com]

  • Avatar ancikaM

    ancikaM

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Jao sto me nasmijete 🤣 moj isto moze i hoce kad god, a ja bi samo malo mira i tisine ☺️ njemu za ljubav sex imamo svaka 2-3 dana, ali kad sam u pms-u pozivcanim kad me samo takne, tak da je tad susa 🤣 isto mogu rec da je sex nekako bolji nego prije poroda, bez obzira sto sam sivana, ali i dalje me strah da ne ostanem trudna jer ne koristimo zastitu 😑

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.