Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Moram priznati da i ja razmisljam da smanjim dojenje i da uskoro prestanem ali ne znam odakle da krenem. Nocu mi je to postalo veliko opterecenje a opet nemam garancije da kad ukinem cicu nece se buditi. Preko dana zaspi, jako se brzo probudi ali uvalim cicu i onda produzi spavanje jos dugo, tako da mi trenutno dobro dodje pa ne poduzimam nista. On uopce dugo ne doji, par minuta jedva, ali bih htjela i to mu ukinuti da mogu izaci na duze vrijeme, otici na neko slavlje malo se opustiti ovako samo gledam kad ce proci ta dva sata kada ce traziti cicu.


    Ista stvar, samo sta moja ne cica na 2h nego saml za spavanje, za vikend smo isli na advent, cijeli dan nije cicala i spavala je u kolicima bez problema..doma je druga prica ☺

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Meni se odvikavanje od dojenja čini miljama daleko… Moja je zadnjih par dana počela non stop sisati, kao da  je u nekom skoku 😅 slatko mi to dođe ali me i iscrpljuje već pomalo…

    [tickerfactory.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Ove nase bebe su premazane svim mastima 😄😄😄 ako spavaju onda zezaju s dojenjem, ako je pak to ok, e onda nece jest 😅🤭

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Di ste mamice, bas nam utihnula tema 🙄

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Evo mene, po malo utjehe :( bila danas kod ginića, gužva u gradu i svašta nešto, sve skupa me nije bilo 2 sata. Mala je bila s tatom, nije joj bio dan i derala i gušila od plača  puna dva sata…ja kad sam došla doma taman je bila zaspala, i jeca eno još uvijek u snu 😔 navikla je samo na mene i samo po meni visi, tata kasno dođe s posla i inače je ok s njim al što je ovo danas bilo…. Ugl, malo rala sam ići i to obaviti ali baš sam tužna da je plakala tako i sad je zaspala bez jela i sise, a ne mogu ju razbuditi od umora da jede 😒 znam da će se probuditi i da će bit sve po starom, ali baš mi teško ovo palo 😒

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Još mi ginićka kaže da nemam ja nju što više toliko dojiti, da nek smanjimo i natjeram ju da jede 😏 kak da bebu natjeram da jede, nek mi netko objasni…

    [tickerfactory.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Još mi ginićka kaže da nemam ja nju što više toliko dojiti, da nek smanjimo i natjeram ju da jede 😏 kak da bebu natjeram da jede, nek mi netko objasni…


    A gle, ja sam osobnog misljenja da nema sta dijete visiti na cici nakon godine a imamo i dalje podoje za spavanje, jedno je ono sta bi mi htjeli a drugo sta beba hoce. Prestani dojiti ili smanji kad ti budes mislila da je vrijeme. Moja se tokom dana ni ne sjeti cice ali kad treba zaspati ona jednistavno ne zna drugacije i to je vec sada problem, bas mi fali izac s muzem negdje a da ne moramo doma doci do 8,9 jer ona mora spavati.
    Mozda ju muce zubi ili nesto pa je sva smusena a samim time i nervozna pa toliko place za tobom 🙄🤗.
    Nama je krenula izbijati gornja 4., kad sam isla mazati gel toliko me ugrizla da mi jos trne prst 😅

    [lilypie.com]

  • Avatar ancikaM

    ancikaM

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Evo i nas, toliko su mi prrtrpani dani da vas tu i tamo procitam, ali ne stignem pisat 😑 nesto nam se cudno mijenja ritam, evo drugu noc za redom zaspe u izmedu 22,30 i 23h sto je meni strasno kasno, po danu jedno do dva spavanja od pola sata, non stop bi hodao, a mene kicma rastura od skupljanja stvari po podu i saginjanja za njim kad hoce da ga dignem, a to je cesto 🤣 ugl krece u vrtic pocetkom 2. mj i moramo do tad prilagodit spavanje i jelo u vrijeme koje tamo imaju, a bas nam i ne ide 🤣 kad vasi kikici krecu?

    [lilypie.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    A i ja sam misljenja da nakon godine a cak sam vec i do sad htjela prestat dojiti, ali moja mala maza nije takvog misljenja. Mene to stvarno vec frustrira jer ne mogu bas nikud otici na duze od 2,3 sata i to ju samo tata moze cuvati tako da nas dvoje sami nikud ne mozemo🙄🤷‍♀️ s druge strane ona vec 3 noci mene toliko maltretira, znaci cica mora biti u ustima, ne mogu viseee, sva sam strgana a opet ju je i preko dana ulovila uzasna nervoza i samo bi se nosila, ultra je osjetljiva, mislim da izbija druga gornja dvojka. A to da ide spavat tek oko 23 to necu ni pricati, znaci bez obzira jel imala jedno ili 2 dnevna spavanja ona min prije 22 a najcesce 23 ne zaspe, tako da eto kad ja idem leci jer iza nje jos najosnovnije idem napraviti a to je ukljuciti perilice i brzinski tusa, uglavnom zene drage ja sam strgana, jedini spas mi je sto onda ujutro odspavam malo duze a muz odveze klince u skolu, ode do ducana, skuha kavu i tako.. Ali između svega toga, svog tog umora, placa njenog, ona je toliko slatka, mazna, draga, vesela, zanimljiva, ma ono☺️☺️

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Who preporuca dojenje do 2g, sve iznad ako zele mama i beba je samo plus. Ja sam svoje starije prestala dojiti kada jednostavno vise nisam mogla, to ces osjetiti, i onda nema cici mici nego se toga drzis i gotovo. Ako osjecas da vise ne mozes i ne zelis prekini iako su oni po meni jos stvarno bebice 🥰 a to sto jedu ili je jedu nista drugo fakat nema veze sa sisom 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.