Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1839

    Prijavi adminu

    Od toliko snova o trudnoći ovdje, neka je morala ostati trudna! Divno!! Čestitke 😘

    [tickerfactory.com]

  • Avatar ancikaM

    ancikaM

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Cestitke na trudnoci 🎉🎉🎉🎉 bas divno, mala razlika ☺️

    [lilypie.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Cestitke na trudnoci, bit ce teze u pocetku ali kasnije ce biti super.
    Ja mislim da sve mi imamo faze losijih i boljih dana, i super je to sto kad dođes ovdje vidis da nisi sam, da nije samo tebi tako i da je sve to dio odrastanja, iako sam ja sve to prosla vec 4 puta ali kad si opet trenutno u tome drukcije je i stvarno kad me ulovi bas kriza samo pogledam njih i mislim si ako sam uspjela sa svakim pa i sa njom cu, svi sad spavaju cijelu noc, , svi jedu, nitko ne cica vise😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Enna010

    Svjesna ne znam sto bi ti rekla jeste li pokusali naci nekoga da je cuva jer ce u toj prici vjerovatno opet sve na tebe cekati pored posla. Evo meni se cuvalica super pokazala bebac zadovoljan sretan i super na nju reagira. Redovno mu sve obroke svjeze sprema iako sam se ja nudila da vecer prije sve spremim. Tako da mi je sto se toga tice stvarno olaksan i odlazak na posao i svakodnevnica. I cure ja sam trudna u 8 tjednu smo mucnine glavobolja sve isto kao prosli put ali guramo😊


    Cestitam od srca…moja seka je isto u 8tt…njoj je prvo….Pa sretno vam ljetnice nase…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Mama5

    , svi jedu, nitko ne cica vise😂😂😂


    Ha ha ha 🤪🤪🤪
    Evo ja brojala budenja nocas, 22, 2, 4, 6.
     Svaki puta zaspala ali opet se probudila za tu cicu, meni dovolino da mi poremeti cijeli san

    [lilypie.com]

  • Marti8

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Enna cestitam❤

    Haha super ste sa buđenjem..i ja sam neki dan brojala buđenja od ponoci i ravno svaki sat smo se budili u 1,2,3 pa 4 onda 6.30 pa 8.30. Sva sreca pa se nikad ujutro ne ustajemo prije 8.30🤣😅 

    [lilypie.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Ni ja to ne brojim samo bi se sokirala, ja se isto ne dignem rano osim ako bas ne moram jer kak kasno zaspem i po noci se budim spas mi je to duze spavanje. Iako sam probala se ja dici pa nesto u miru i napraviti i kavu popiti ali ona se probudi par minuta nakon mene cim skuzi da ja nisam kraj nje, onda radije spavamo 🤷‍♀️🤗

    [lilypie.com]

  • Marti8

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Ista stvar i kod nas.. Cim se ustanem i on se probudi😅

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Jaoo, lad sam citala kako je Zvonkica lagano makla cicu ja se bas ponadala, kad ono sipak😆

    [lilypie.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Meni su prvo dvoje djece bile curke i obje su same prestale cicat sa nekih 9 mj, jednostavno vise nisu htjele, nadala sam se da ce i ona kao seke ali nista, ona ce nadoknaditi i za njih sto nisu bar do godine cicale 🤷‍♀️😂😂😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.