Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Ma i ja se slažem s tim… Kriva slika je ok, jednog dana će početi jesti valjda 😁
    Ja sam mislila da samo moja zeza još uvijek sa spavanjem po danu, ali vidim da ih ima još… A nama su noći isto koma! Noćas se probudila u 3, budila se i prije ali u 3 je odlučila da je to to 😂 pa mi je nešto pričala (vjerojatno kako joj je bilo grozno s tatom😂), pljeskala, skakala po meni 😂 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Moja na dane spava super pa onda malo zeza, a noc, probudi se ali nastavi spavat cim dobije cicu 😅.
    Sanjala sam da nam je mama5 priopcila da je trudna 😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    cvijetic12

    Moja na dane spava super pa onda malo zeza, a noc, probudi se ali nastavi spavat cim dobije cicu 😅.
    Sanjala sam da nam je mama5 priopcila da je trudna 😂😂


    🤣🤣🤣🤣

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    cvijetic12

    Moja na dane spava super pa onda malo zeza, a noc, probudi se ali nastavi spavat cim dobije cicu 😅.
    Sanjala sam da nam je mama5 priopcila da je trudna 😂😂


    Hahahhahahahhahh

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Joj volim sto vas imam, tako mi malo bude lakse kad procitam da se jedina ne osjecam koma i u rasulu. Toliko mi to sve dosadilo, kuca, drustveni zivot nula, uskoro moram na posao a pojma nemam kako cu. Zene kako to da izvedem? Pa nemamo nikoga da ga cuva, jaslice muz ne da prozboriti, kao biti ce on dnevno par sati s njim jer moze od kuce raditi, pa da se smjenjujemo. A ja opet ne znam kako cu jos sa ovim svime uskladiti i poslovne obaveze, ma ima da me nema. I ovako cijeli dan ne uspijevam izaci iz kuhinje, ujutro dorucak, pa daj malom rucak, pa onda nama rucak, pa onda malom vecera pobogu imam osjecam da sve sto radim je u kuhinji i sudja nikad dosta. 😔

    [lilypie.com]

  • Enna010

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Svjesna ne znam sto bi ti rekla jeste li pokusali naci nekoga da je cuva jer ce u toj prici vjerovatno opet sve na tebe cekati pored posla. Evo meni se cuvalica super pokazala bebac zadovoljan sretan i super na nju reagira. Redovno mu sve obroke svjeze sprema iako sam se ja nudila da vecer prije sve spremim. Tako da mi je sto se toga tice stvarno olaksan i odlazak na posao i svakodnevnica. I cure ja sam trudna u 8 tjednu smo mucnine glavobolja sve isto kao prosli put ali guramo😊

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Enna010

    Svjesna ne znam sto bi ti rekla jeste li pokusali naci nekoga da je cuva jer ce u toj prici vjerovatno opet sve na tebe cekati pored posla. Evo meni se cuvalica super pokazala bebac zadovoljan sretan i super na nju reagira. Redovno mu sve obroke svjeze sprema iako sam se ja nudila da vecer prije sve spremim. Tako da mi je sto se toga tice stvarno olaksan i odlazak na posao i svakodnevnica. I cure ja sam trudna u 8 tjednu smo mucnine glavobolja sve isto kao prosli put ali guramo😊


    Aaaaaa pa divne vjesti🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Enna cestitke ❤️❤️❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Pa cestitam ti 🥰 jel planirana ili ? Sad otovori temu ljetne mame 2020 😃

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Ma ja sam neka baba prorocica 😁😁 cestitam Enna 😍
    Super, imati ces malu razliku pa ces to sve u sutu rjesiti i pelene i sve. 
    Kako sad planiras s poslom ?
    Svjesna i mene ulove takvi dani, na dane buden super a na dabe podemonim, u kuhinji sam stalno i stalno cistim, nikad kraja.a onda si zamislim da cu uskoro ici raditi i necu imati toliko vremena uz svoju bubu pa mi bude lakse

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.