Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Zvonkica

    Zvonkica

    Broj poruka: 454

    Prijavi adminu

    S mojim starijim ide u jaslice jedna curica (cca 2.5 god) za koju mama veli da jos dosta doji za uspavljivanje, po noci itd, ali u vrticu normalno zaspe..sjecam se kad je zena pricala kako je bila sva u strahu kad su prosle godine kretali kak ce mala uspijet zaspat bez cice i naravno da se naucila….osobno smatram da je djetetu manji sok i promjena vezano uz kretanje u vrtic ak je vec na nesto naucen od prije ali prilagode se oni svemu…bas gledam starijeg ove godine, vec je puno manje bolestan i stvarno je taj kolektiv super za njih, svasta nauce i druze se sa svojim vrsnjacima…pogotovo jos ako ih ima tko ranije za podic da ne dolaze u dezurstvo i odlaze iz dezurstva ako roditelji rade…

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Zvonkica

    S mojim starijim ide u jaslice jedna curica (cca 2.5 god) za koju mama veli da jos dosta doji za uspavljivanje, po noci itd, ali u vrticu normalno zaspe..sjecam se kad je zena pricala kako je bila sva u strahu kad su prosle godine kretali kak ce mala uspijet zaspat bez cice i naravno da se naucila….osobno smatram da je djetetu manji sok i promjena vezano uz kretanje u vrtic ak je vec na nesto naucen od prije ali prilagode se oni svemu…bas gledam starijeg ove godine, vec je puno manje bolestan i stvarno je taj kolektiv super za njih, svasta nauce i druze se sa svojim vrsnjacima…pogotovo jos ako ih ima tko ranije za podic da ne dolaze u dezurstvo i odlaze iz dezurstva ako roditelji rade…


    Ma ja isto vjerujem da je vrtić super stvar, pa umre od dosade jadna samnom cijeli dan doma, pogotovo po ovom lošem vremenu… Samo me brine što je stvarno od rođenja baš osjetljiva po pitanju drugih ljudi, neće k nikome nego meni i tati, pa u kombinaciji sa sisanjem me strah da će te jasle biti veliki kaos dok se ne privikne..  a možda me iznenadi 😁

    [tickerfactory.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Zvonkica

    S mojim starijim ide u jaslice jedna curica (cca 2.5 god) za koju mama veli da jos dosta doji za uspavljivanje, po noci itd, ali u vrticu normalno zaspe..sjecam se kad je zena pricala kako je bila sva u strahu kad su prosle godine kretali kak ce mala uspijet zaspat bez cice i naravno da se naucila….osobno smatram da je djetetu manji sok i promjena vezano uz kretanje u vrtic ak je vec na nesto naucen od prije ali prilagode se oni svemu…bas gledam starijeg ove godine, vec je puno manje bolestan i stvarno je taj kolektiv super za njih, svasta nauce i druze se sa svojim vrsnjacima…pogotovo jos ako ih ima tko ranije za podic da ne dolaze u dezurstvo i odlaze iz dezurstva ako roditelji rade…

    Ma ja isto vjerujem da je vrtić super stvar, pa umre od dosade jadna samnom cijeli dan doma, pogotovo po ovom lošem vremenu… Samo me brine što je stvarno od rođenja baš osjetljiva po pitanju drugih ljudi, neće k nikome nego meni i tati, pa u kombinaciji sa sisanjem me strah da će te jasle biti veliki kaos dok se ne privikne.. a možda me iznenadi 😁


    Tome i sluzi prilagodba, neces ju prvi dan pustiti na 10h 🙂 a i nisu tete babaroge, naravno da ce ju pomaziti i sve ☺
    I ja sam skeptik oko odvajanja, ali mislim da su oni mali mudraci, prilagode se jako brzo, dok mi brinemo 😄

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Evo mene bas muci intima s muzem 😅
    Neznam za vas, ali ja ne znam kad bi stigla ubaciti taj sex 😁🤣
    Dok sredim djecu i sebe on vec spava, i tako svaki dan 🙄🤔

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    cvijetic12

    Evo mene bas muci intima s muzem 😅
    Neznam za vas, ali ja ne znam kad bi stigla ubaciti taj sex 😁🤣
    Dok sredim djecu i sebe on vec spava, i tako svaki dan 🙄🤔


    Apstinencija je najbolja zastita😅

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Cvijetic to je i mene mucilo, jbg kad legnes u krevet to ti nije na kraj pameti od umora. Al kad sam nas natirala onda smo 3 dana zaredom 🤪  Onda prije svake menge strepim oce li doci 😂😭

    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Jel kome sija porodiljni

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    mi imamo sex vecinom subotom i nedjeljom tijekom tjedna rijetko, prije smo znali ono brzinski 10min al sad je mali stalno za nogama pa ne mozemo ugl ja kad uspavam navecer njega nemam volje za nista, a muz sve stoji ceka kad ce mali zaspat i onda kad mu kazem nema sanse sad kao djete kojem ne das igracku, poludit ce me s time
    A i pametni smo jako prosli tj muz stavija krivo kondom pa vratija itd  ono ja imala ovulaciju tj plodne dane, uglavnom ako me ne cujete kroz mjesec dana ubila sam se jer sam ostala trudna 🖐

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Petra05

    mi imamo sex vecinom subotom i nedjeljom tijekom tjedna rijetko, prije smo znali ono brzinski 10min al sad je mali stalno za nogama pa ne mozemo ugl ja kad uspavam navecer njega nemam volje za nista, a muz sve stoji ceka kad ce mali zaspat i onda kad mu kazem nema sanse sad kao djete kojem ne das igracku, poludit ce me s time
    A i pametni smo jako prosli tj muz stavija krivo kondom pa vratija itd ono ja imala ovulaciju tj plodne dane, uglavnom ako me ne cujete kroz mjesec dana ubila sam se jer sam ostala trudna 🖐


    Znaci citat cemo u 24sata o slavnoj Petri 😃😃😃
    Ajde, bar mi je drago da nisam jedina, nije da ja nedam, nego nemam kad 😆😆 
    Meni nije sjeo prodiiljni, pbz

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Naknade se sutra isplaćuju…

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.