Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Ja Svena ne stavljam spavat nikada u isto vrijeme tocno, nego i za popodne i za noc, gledam kada mi on kaze da mu se spava, kada krene zalijegavat po podu, kada krene naslanjat se na mene kao da bi zaspao na prsima mi, tada idemo u krevet, dam sisu i zaspi za tren. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Mame pa ja mogu reci citajuci vas da smo mi superr..ja se uvik zalim ali kad vidim mi smo odlicni..mi smo bili teske nespavalice dok nisan izbacila nocnu bocicu..od tada spava od 22h do 7h ujutro….po danu imamo samo jedno spavanje i to spava po dva max dva ipo sata…s tim da se ujutro probudi u 7h dobi bocu i nastavi do 9i30…ja san pree zadivoljna..jede kako kad na dane al u principu dobro..mi imamo ritam od malena ja ustrajem na tome iako u pocetku je bilo tresko nametnuti mu neki ritam ali sam na kraju uspila..zna se kad jede kad spava i toga se drzim nekad ode malo mimo ako smo vani ali ugl imamo red..ja tako funkcioniram s njim super on se sad drzi toga jer se naucio i u tu uru mu se spava u tu je gladan i tako..ja uspijem i skuhat i pomoci curama oko skole i poc odmorit i na kraju krajeva spavati noc…hvala Bogu sto je ovako ali san prosla i ja 10mj muke i budenja miljon put puste noci neprosoavane ali eto uspili smo…mi nesto malo smrckamo ali nista strasnooo…izdrzite mamice strpljenja doci ce to sve na svoje….

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Zvonkica

    Zvonkica

    Broj poruka: 454

    Prijavi adminu

    Ni ja se ne mogu pozaliti, mi se isto trudimo imati neki ritam i vidim da mojima obojici to odgovara, pogotovo sto se spavanja tice. Maleni ide spavati oko 20, 20:30 i zacas zaspi, sad kad ga zubici muci cvilka po noci u par navrata ali sve je vise manje kroz san i da se zdurarti nekako, i ranije se budi al ok…jedno dnevno spavnje ima i to isto brzo zaspi i nekad ga zna prevarit u autu na par minuta ako idemo nekamo prije podne i to je to..ne nosamo ga, stavim ga u krevetic, eventualno pomazim i to je to, s tim da ga to nismo ucili, to je dijete kojem takav naci pase takoreci otpocetka…..on ima 2 cetvorke, 2 su djelomicno izbile i 2 trojke su na vidiku…

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Mi za popodnevni spavanc legnemo izmedu 1 i 2 najcesce i to isto za 5 min zaspe ja samo legnem uz njega, a necer izmedu 7 ipo i 8 ipo legne i ajmo reci da vecinom brzo zaspe i dobro spava dok ja ne dodem u krevet 🤪

    [lilypie.com]

  • Avatar Zvonkica

    Zvonkica

    Broj poruka: 454

    Prijavi adminu

    Hehe, a jel spava s vama ili u svom kreveticu?
    Znaci moj spava najbolje kad je sam, s nama ne dolazi u obzir u krevetu, to ne moze ni zaspati niti spavati, probali smo par puta i svaki put totalni kaos..a primijetila sam da popodne odspava najbolje kad je sam u sobi, ja sam znala nekad leci pokraj njega u krevet, ali kasnije ak bih se pozelila odmoriti kad on zaspe pocela sam odlaziti u dnevnu sobu na kauc i tad on najbolje odspava…al bolje i to nego da moram dezurati kraj njega ko sa starijim sto sam stalno morala 😅

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar ancikaM

    ancikaM

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Vidim opet sve isto 🤣 citam vas vec danima, a nikako da pisem jer je moj mali zivac vec danima toliko zlocest, vristi, cupa, grize, kida stvari, baca, samara me…ma uzas, ne mogu doci k sebi…sto se jela tice smo ok, spavanje isto, ali ovo vrijeme kad je budan je tocno za nista, nece u kolica, nece se igrat, nece bit na miru, ama nista nece, samo cvili, nemam pojma sta cu s njim, za 2 tjedna krecem radit, on u jaslice i sad mogu reci da jedva cekam cisto iz znatizelje da vidim hoce bit kakvog pomaka na bolje u njegovom ponasanju, jer bas imam osjecaj da mu je dosadno jer se nema s kim igrat

    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Prvo ja u svom onda u jednom trenutku se digne i pocne cmizdriti jer oce kod nas, pa ga ja uznem her mi ga se neda slusati, al vratim ga u svoj krevetic docim zaspe i tako u krug 🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    AncikaM mi jucer bili na druzenju s ovom babywearing grupom prvi put i toliko se izmorija “igrajuci se” s tom drugom djecom da je u podne u autu zaspa. Tako da mislim da ces se spasit kad ti krene u jaslice.

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Nama se bliže jaslice a ja sam u strašnoj panici od toga… Ne planiram ju odviknuti od sisanja prije jer jednostavno nemam srca - slabo jede, muče ju zubići… Imam još vremena promijeniti neke njene navike, tipa da ju ne uspavljujem preko dana na sisi, ali kako? Kad ona slabo jede, kak da joj nedam sisu kad ide spavati 🤔 ima tko kakav savjet? Ili primjer da se beba uspavljivala na sisi a u jaslama čarobno zaspala bez sise? Da su mi bar bake blizu pa da ih njima dan malo da se uči uspavljivat s njima…
    Inače, moja je sinoć zaspala u pol 2 ujutro tek i ustala u 7 😱 mislim da su četvorke ili tu ili za koji dan… Neda mi da pipnem pa ne znam.
    Također, kakve su vaše bebe u igri s drugima? Moja pretežno otima tuđe stvari 😬 ja ne znam koje jasle će nju primit 😂

    [tickerfactory.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Evo mi imali prvu noc bez cice, i mogu reci da sam zadovoljna 🙏.
    Budila se par puta, dva puta sam ju malo nosala, dala vode i caja a poslje kad se budila sam ju pomazila. I dalje sam ukocena ali sto puta bolje nego nacicavanja do besvjesti. Ujutro je dobila cokolino s mlijekom jos u krevetu uz crtice i super je bila.
    Jedna cica je skroz prazna a druga malo punija tako da mi se cini da je nasem dojenju dosao kraj i to me veseli jer u zadnje vrijeme je to bilo mucenje za obje.
    Moja jede sve i stalno trazi ako vidi nekoga tako da s time nemamo problema.
    A vezano za spavanje u jaslicama, meni je mali uvijek isao spavati u isto vrijeme i na upisima su mi rekli da smo vec napravili pola posla jer red moraju imati, a tete vec pronadju nacin za uspavati ih

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.