Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Mamaa5 nama izbijaju četvorke već, a sa svakim zube m smo prošli užas… Baš kako je cvijetić čini mi se napisala, nama se cijela njena prva godina svodi na izbijanje zubića 😒 osim prva 3,5 mjeseca kad su bili grčevi 😅 jadni naši mali pilići ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Mamaa5 nama izbijaju četvorke već, a sa svakim zube m smo prošli užas… Baš kako je cvijetić čini mi se napisala, nama se cijela njena prva godina svodi na izbijanje zubića 😒 osim prva 3,5 mjeseca kad su bili grčevi 😅 jadni naši mali pilići ❤️


    I mi smo na cetvorkama, evo obje izbile  i stvarno su cetvorke ostavile najgori utisak 😖😖
    Taman prospava jednu noc i onda 5 losih, uzass..a kad to prodje onda ce bit nesto drugo, sam san nece da dodje 😅 

    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Bar vidim da nisam jedina sto ne spava, koliko god je dobra spava prvih 9 mjeseci toliko sad ne spava 😭 stalno se vrti nesto pa na drob pa na leda pa popriko pa uzduzno i nakraju se digne i oce kod nas u krevet i tako sve u krug. Pitam se kad cu se naspavati i zasto nikad 😴😭

    [lilypie.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    pepillu

    Bar vidim da nisam jedina sto ne spava, koliko god je dobra spava prvih 9 mjeseci toliko sad ne spava 😭 stalno se vrti nesto pa na drob pa na leda pa popriko pa uzduzno i nakraju se digne i oce kod nas u krevet i tako sve u krug. Pitam se kad cu se naspavati i zasto nikad 😴😭


    Legla sam u 23,do sad se okrenula toliko puta kao da je na ringispilu, svako malo zakmeka, ja ne znam sta je ovo vise🤷‍♀️😲🙄😩

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Dobrodosle u klub
    Ja ne spavam evo sad ce 365 dana, moj mali ima u tih 365 dana moza 30 dobrih noci sve ostalo vrcenje, plakanje svakih sat vremena i tako dalje 
    Odmorit cu se kad se ozeni ocito

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Ajme 😓😫
    I nama uzas, budi se, dam joj cicu a ona me grizeee 😑😑😑
    Muz mi je rekao da sam joj u jedno doba rekla da usuti 😅 a ja se toga ne sjecam uopce. Koma sam.
    Ide spavati u 19i30 i prvo budenje je u 22, 23. Neznam dal ce pomoci ako ju stavim u 21 na spavanje, to cu veceras probat

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Moj ide spavati u 21 al ne pomaze
    Kako stojite sa dnevnim uspavljivanjem ja upravo nosin njega jer nece drugacije zaspe a moram ga nositi i preko pola sata da zaspe, ledja me ubijaju
    Nekad zaspe odmah ali cesce kao i sad beskonacno nosanje

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Petra05

    Moj ide spavati u 21 al ne pomaze
    Kako stojite sa dnevnim uspavljivanjem ja upravo nosin njega jer nece drugacije zaspe a moram ga nositi i preko pola sata da zaspe, ledja me ubijaju
    Nekad zaspe odmah ali cesce kao i sad beskonacno nosanje


    Moja po danu zaspe doslovno za minutu, legnem uz nju. Navecer joj treba 5min. I to me jako veseli, ali eto, kad se probudi oko 22h nema sanse zaspati bez cice.

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Ajmee evo ja svog na preskoke nosam vec sat vremena ne vidi na oci i place al neda se i ovako svaki dan 2x
    Poluuudit cu

    [lilypie.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Ona nije nikad da je bila super spavalica, ali na njen plac dobije cicu i nastavi spavat a ovo zadnjih dana je horor😲😩🙄
    Ja ju tesko uspavam na ruke,stalno se dize, cupa me, stipa, baca se… meni je najlakse ju spakirati u kolica i malo vani prosetat pa zaspe i onda i najbolje odspava dok ju muz na ruke bez problema uspava🤷‍♀️
    S njom nikako uloviti ritam, taman kad pomislis da ga imas ona se sva preokrene 🙄🙄🤔🤔
    Ali na kraju uvijek teze zaspe navecer nego popodne 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.