Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Mame, kupila sam danas ovu nosiljku marke jane, slicna je ergobaby samo je jeftinija, zanima me ima li netko iskustva s ovakvim nosiljkama
    Probali smo danas na 10tak min i svidjelo mu se 

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Petra05

    Mame, kupila sam danas ovu nosiljku marke jane, slicna je ergobaby samo je jeftinija, zanima me ima li netko iskustva s ovakvim nosiljkama
    Probali smo danas na 10tak min i svidjelo mu se


    Mi imamo ergobaby i bila je papreno skupa.svaki dan se nosamo po par sati..bruno uziva i mislim da se isplati svake kune..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Da ergobaby je oko 1300kn mislim, ovu sam platila 540kn isto je kao ergonomska, odustala sam od marame jer mi se cini prekomplicirano za motanje

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Zanima me nakon cijepljenja ovog sa 2 mjeseca je li kome beba taj dan bila nezainteresirana za cicanje i placljiva?

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Petra05

    Zanima me nakon cijepljenja ovog sa 2 mjeseca je li kome beba taj dan bila nezainteresirana za cicanje i placljiva?


    Bio je kenjkav cijeli tjedan ne samo taj dan🙄🙄

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Jel ima neko da nije cijepija bebu? Mi smo primili prvo cjepivo u bolnici ali mislim odgoditi ovo drugo…

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    mislim da je kod nas cijepljenje jos visoko zastupljeno i ja sam se isto malo bojala jucer toga, ali i mi smo svi cijepljeni. Jucer sam mu dala pola lupocet cepica jer mi je pedijatrica rekla ako postane jako nervozan da mu dam i evo vec jutros kao novi 

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    A znate li sto bi moglo biti mom malcu, vec danima dudu ne ispusta iz usta, dudla kao lud, trpa rukice u usta, ali bez dude ne smijem nigdje. Cak se i uspavljuje s njom i duda u snu 😁
    Uredno doji, svaka dva sata, ali i kad vise nece da jede cicu onda pocne da place dok ne stavim dudu. 

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Moj je isto htio stalno dudu, i za spavanje obavezno je trazi, ako mu je ne dam trpa ruke u usta itd… ja sam samo prestala mu je davat prvih par dana je bilo ajme, ali sad mi je lakse jer prije kad bi zaspao sa dudom spavao bi dok ne ispadne, cin ispadne plac
    Mislim da traze neko smirenje koje im duda pruzi jer ju najvise trazio kad je nervozan

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Nama je prvo dijete imalo dudu-spas 🤗🤗🤗
    Kad god je bio kenjkav imao bi dudu i spavao super snjom. Jedino je bed kad po noci padne pa akde trazi dudu u 4ujutro 😅😅.. kad je imao oko 2gid je bilo tesko odvojito se od nje ali uspjeli smo. 
    Beba sada nece dudu, nikakvu. Vise se ne trudim ni davati joj, ali sada su ruke stalno u ustima, mozda ce zubic, vidjeti cemo..

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.