Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sofiiva

    Sofiiva

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Ne pretjerujes, ali ja cu ti reci iz iskustva, mi zivimo u Poljskoj i prvi sest tjedana nam je dolazila patronazna doma i svaki put mi je rekla da smanjim grijanje u kuci, da je prevruce, rekla mi je da bebu od 7 dana izvedem vani na svjez zrak na -7/8 koliko je tada bilo, meni je to bilo nepojmljivo, cak mi je rekla da je ne oblacim nista deblje nego sebe…a realno nikako ti ne moze biti toplo na -7 sto god obukao, a ovdje svi djecu malu izvode u kolicima, padalo,puhalo,bilo suho, i to bez ikakvog ustrucavanja. Tako radim i ja kada puse i obucem joj malog medu i prekrijem ju dekicom, i nijednom se nije prehladila ili nesto slicno, tako da mislim da topli povjetarac i 20 stupnjeva nece naskoditi :)

    Baby S 🧚‍♀️24.12.2018.
    New baby girl🧚‍♀️ 01.07.2021.

  • Avatar Sofiiva

    Sofiiva

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Pod malim medom mislim na ono toplo mekano odjelce 🙈 samo ima usi pa ga mi zovemo medo😂 

    Baby S 🧚‍♀️24.12.2018.
    New baby girl🧚‍♀️ 01.07.2021.

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Da i nama su rekli da mozemo izaci po niskim temperaturama sto je i meni kao i tebi nepojmljivo, i isto previse grijemo…mislim da smo previse oprezne, ali sta mozemo 🤭… kod nas danas puse jugo malo jace i toplo je, ali eto ja se ne ustrucavam njega voditi u neke setnje duze, a kao sto si rekla sigurno mu ne moze stetiti svjezi zrak
    Ja sam isto oblacila medu, ali sam prestala jer mislim da mu je to za ove temperature definitivno previse

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    I ja sam u pocetku zagrijavala jako, bebi je kosa bila mokra od znoja. Sada ima bodi na kratke rukave i malo deblju tuticu, i vidim da joj je tako ok. 
    Za van ju obucem kao i sebe, uvijek imamo dekicu pri ruci ako joj bude hladnije. Za medu mislim da je toplo vec, a bas mi krivo jer je po velicini taman sad za njega 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Mi smo svaki dan u šetnji bar sat vremena. Obučem mu samo dodatno jaketicu, kapu, dekica i ajmo 😊 danas smo šetali uz more i bas uživali :)

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    U kojem nastavku vozite bebe? Mi smo jos u kosari, razmisljam kada preci na jaje?

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Moj je jos mali i vozimo se u kosari, sa oko 3 mjeseca planiram preci na jaje

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Jaje je isključivo za voznju u autu, od rodenja.. Jel vi prica te o kolicima ili? Za kaj bi uopce vozile u jajetu u kolicima ne kuzim? 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Kod mene u gradu vecina vozi na kolicima jaje od negdje 3,4 mjeseca kada prerastu kosaru, a jos su mali za onaj nastavak za sjedenje

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Petra05

    Kod mene u gradu vecina vozi na kolicima jaje od negdje 3,4 mjeseca kada prerastu kosaru, a jos su mali za onaj nastavak za sjedenje


    A nije to bas idealno, trebalo bi se najmanje svaka 2 sata bebu vaditi iz jaja da se ispruzi, govorim o voznju, znaci ja osobno ne bi koristila za setnje.. Naravno ako jaje nakacis na kolica da bi otisla do ducana pa vracas u auto natrag za kratko vrijeme i sl ok

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.