Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Mi se nismo cjepili s dva odgodili za sad s tri mj.i mislim da cu i sad odgodit jer mi je vec duze kaooo priladen zj nos taj  uvik mu ima unutra..tako da vidit cu ocu li ga i sad cjepit s 3mj.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    zadranka86

    Mi se nismo cjepili s dva odgodili za sad s tri mj.i mislim da cu i sad odgodit jer mi je vec duze kaooo priladen zj nos taj uvik mu ima unutra..tako da vidit cu ocu li ga i sad cjepit s 3mj.


    da, ako je prehladen nece ga ni htjeti cjepiti, prvo su nam provjeravali grlo, nos, temperaturu i onda je dobio cjepivo i hvala bogu nije bilo temperature niti velike razdrazljivosti

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Mi imamo dudu samo u autu i ako je neka ekstremna situacija kenjkavosti kojih ugl nema.. Trpa jako rukice u usta, slina mu curi u slapovima, cak vise ne cuxla onako samo saku nego bas prstice i meni je to ok jer znam da mora proc ta faza, koja, niti znaci glad niti zube jednostavno beba otkriva svijet oko sebe ☺️☺️ kada pocne posteno hvatat predmete i njih ce prvo u usta utrpat 😁😁 nas je pedi cjepio sa 2mj iako je bio prehlade S, pun slajma ali bez temp i dr simptoma osim kaslja.. Inace, kak su vam klinci veliki, slj kontrola nam je sa 4 mj, a on je meni tako velik da cu ranije otici do patronaze cisto za vaganje jer me bas jako zanima koliki je, nosi vel 74, cak i 80 ovisi cija je robica 🤔 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Da to trpanje rukica je faza sada kako mamama kaže… Nama se s cijepljenjem poklopio i malo zakašnjeli skok od 9 tj, tako da je ekstra kenjkava i željna maženja.
    Mmama, velik ti je malac. Mi smo na 62 veličini. Moja ide u visinu a kile su usporile. Malo nas je pedi upozorio da moram dobro pripaziti idući mjesec sa kilažom, ali ja se ne brinem, ima već 60 cm i jako je živahna i niš ne spava preko dana, dobro da je išta kila dobila…

    [tickerfactory.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Da to trpanje rukica je faza sada kako mamama kaže… Nama se s cijepljenjem poklopio i malo zakašnjeli skok od 9 tj, tako da je ekstra kenjkava i željna maženja.
    Mmama, velik ti je malac. Mi smo na 62 veličini. Moja ide u visinu a kile su usporile. Malo nas je pedi upozorio da moram dobro pripaziti idući mjesec sa kilažom, ali ja se ne brinem, ima već 60 cm i jako je živahna i niš ne spava preko dana, dobro da je išta kila dobila…


    A vidis on puno spava bas, jos uvijek prespava veci dio dana i noc u komadu, a kada je budan samo da ne prohoda koliko lamace rukam, nogama 😂😂😂😂😂 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Mmama super je 😊
    Zato i dobiva kilice jer odmara čovjek fino, a ne ko ova moja, sto na sat cijeli dan 😂

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Anna13

    Anna13

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame
    Moja cura danas ima 5 tjedana i 5 dana. Recite mi kada su vaše bebe počele bit zainteresirane stvarima oko sebe.  L je jako placljiva i razdražljiva beba ,uglavnom čim se probudi vrišti, ne plače ,i ne voli se ni presvlačiti,koliko često hranite i koliko dajete,ne znam kad bi joj trebala povećati količinu.  Od početka kombiniramo dojenje i dohranu i čak ponekad mislim da je precesto hranim ,ali ako joj ne dam onda se ne može smiriti a zaspati pogotovo, i također imamo problem s vraćanjem hrane, moram je držati po pola sata na rukama da podrigne i ne povrati, tako da nije naučila zaspati sama nego na rukama ili na sisi.
    Oprostite na dužem postu 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Mmama sladak ti je za poludit s tim zavodnickim ocima 😍
    Moj nije neko ljubitelj Duda jedino kad je extra gladan i place pa dok mu napravim bočicu onda da.. inace je veselo dijete i ne place, smije se puno, guguce i puno mlatara, stalno se pokušava na bok okrenut 😂 
    Sad mi je i on prihladen pa također slini a iskise smrklje od metar 😂
    Sto se tice cijepljenja, nislim da cu odgoditi, ful me strah toga..

    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Anna13 ja isto kombiniram dojenjem  i ad . Koliko mu daješ nadohrane i svako koliko? Jesi se izdajala pa znas koliko imas i sisama? Moj IP npr je velika beba i od početka je puno volio isto. Tako sa 5 tjedana je nekad i po 140ml zna pojesti u jednom obroku… ako mislis da je gladna daj joj u jednom hranjenju vise pa opet za 3,4 sata.. a sto se tice bljuckanja, moj je bas povraća od Novalaca plus kad sam prešla na novalac ac vise nije… mozda je do hrane i u tvom slučaju…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.