Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Petra05

Broj poruka: 341

Prijavi adminu

Moj je isto htio stalno dudu, i za spavanje obavezno je trazi, ako mu je ne dam trpa ruke u usta itd… ja sam samo prestala mu je davat prvih par dana je bilo ajme, ali sad mi je lakse jer prije kad bi zaspao sa dudom spavao bi dok ne ispadne, cin ispadne plac
    Mislim da traze neko smirenje koje im duda pruzi jer ju najvise trazio kad je nervozan

[lilypie.com]

cvijetic12

Broj poruka: 222

Prijavi adminu

Nama je prvo dijete imalo dudu-spas 🤗🤗🤗
    Kad god je bio kenjkav imao bi dudu i spavao super snjom. Jedino je bed kad po noci padne pa akde trazi dudu u 4ujutro 😅😅.. kad je imao oko 2gid je bilo tesko odvojito se od nje ali uspjeli smo. 
    Beba sada nece dudu, nikakvu. Vise se ne trudim ni davati joj, ali sada su ruke stalno u ustima, mozda ce zubic, vidjeti cemo..

[lilypie.com]

zadranka86

Broj poruka: 1188

Prijavi adminu

Mi se nismo cjepili s dva odgodili za sad s tri mj.i mislim da cu i sad odgodit jer mi je vec duze kaooo priladen zj nos taj  uvik mu ima unutra..tako da vidit cu ocu li ga i sad cjepit s 3mj.

URL = https: //lilypie.com]

• Petra05

Broj poruka: 341

Prijavi adminu

zadranka86

Mi se nismo cjepili s dva odgodili za sad s tri mj.i mislim da cu i sad odgodit jer mi je vec duze kaooo priladen zj nos taj uvik mu ima unutra..tako da vidit cu ocu li ga i sad cjepit s 3mj.

da, ako je prehladen nece ga ni htjeti cjepiti, prvo su nam provjeravali grlo, nos, temperaturu i onda je dobio cjepivo i hvala bogu nije bilo temperature niti velike razdrazljivosti

[lilypie.com]

mmama2

Broj poruka: 3147

Prijavi adminu

Mi imamo dudu samo u autu i ako je neka ekstremna situacija kenjkavosti kojih ugl nema.. Trpa jako rukice u usta, slina mu curi u slapovima, cak vise ne cuxla onako samo saku nego bas prstice i meni je to ok jer znam da mora proc ta faza, koja, niti znaci glad niti zube jednostavno beba otkriva svijet oko sebe ☺️☺️ kada pocne posteno hvatat predmete i njih ce prvo u usta utrpat 😁😁 nas je pedi cjepio sa 2mj iako je bio prehlade S, pun slajma ali bez temp i dr simptoma osim kaslja.. Inace, kak su vam klinci veliki, slj kontrola nam je sa 4 mj, a on je meni tako velik da cu ranije otici do patronaze cisto za vaganje jer me bas jako zanima koliki je, nosi vel 74, cak i 80 ovisi cija je robica 🤔 

url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

MareiKate

Broj poruka: 484

Prijavi adminu

Da to trpanje rukica je faza sada kako mamama kaže… Nama se s cijepljenjem poklopio i malo zakašnjeli skok od 9 tj, tako da je ekstra kenjkava i željna maženja.
    Mmama, velik ti je malac. Mi smo na 62 veličini. Moja ide u visinu a kile su usporile. Malo nas je pedi upozorio da moram dobro pripaziti idući mjesec sa kilažom, ali ja se ne brinem, ima već 60 cm i jako je živahna i niš ne spava preko dana, dobro da je išta kila dobila…

[lilypie.com]

mmama2

Prijavi adminu

MareiKate

Da to trpanje rukica je faza sada kako mamama kaže… Nama se s cijepljenjem poklopio i malo zakašnjeli skok od 9 tj, tako da je ekstra kenjkava i željna maženja.
    Mmama, velik ti je malac. Mi smo na 62 veličini. Moja ide u visinu a kile su usporile. Malo nas je pedi upozorio da moram dobro pripaziti idući mjesec sa kilažom, ali ja se ne brinem, ima već 60 cm i jako je živahna i niš ne spava preko dana, dobro da je išta kila dobila…

A vidis on puno spava bas, jos uvijek prespava veci dio dana i noc u komadu, a kada je budan samo da ne prohoda koliko lamace rukam, nogama 😂😂😂😂😂 

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

mmama2

Prijavi adminu

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

MareiKate

Broj poruka: 484

Prijavi adminu

Mmama super je 😊
    Zato i dobiva kilice jer odmara čovjek fino, a ne ko ova moja, sto na sat cijeli dan 😂

[lilypie.com]

Anna13

Broj poruka: 63

Prijavi adminu

Pozdrav mame
    Moja cura danas ima 5 tjedana i 5 dana. Recite mi kada su vaše bebe počele bit zainteresirane stvarima oko sebe.  L je jako placljiva i razdražljiva beba ,uglavnom čim se probudi vrišti, ne plače ,i ne voli se ni presvlačiti,koliko često hranite i koliko dajete,ne znam kad bi joj trebala povećati količinu.  Od početka kombiniramo dojenje i dohranu i čak ponekad mislim da je precesto hranim ,ali ako joj ne dam onda se ne može smiriti a zaspati pogotovo, i također imamo problem s vraćanjem hrane, moram je držati po pola sata na rukama da podrigne i ne povrati, tako da nije naučila zaspati sama nego na rukama ili na sisi.
    Oprostite na dužem postu 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.