Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Anna13

    Anna13

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    pepillu

    Anna13 ja isto kombiniram dojenjem i ad . Koliko mu daješ nadohrane i svako koliko? Jesi se izdajala pa znas koliko imas i sisama? Moj IP npr je velika beba i od početka je puno volio isto. Tako sa 5 tjedana je nekad i po 140ml zna pojesti u jednom obroku… ako mislis da je gladna daj joj u jednom hranjenju vise pa opet za 3,4 sata.. a sto se tice bljuckanja, moj je bas povraća od Novalaca plus kad sam prešla na novalac ac vise nije… mozda je do hrane i u tvom slučaju…


    Dajem joj novalac ar ,također nije podnosila novalac plus, dva puta sam se izdajala i bilo je oko 60, sad znam da joj nije dovoljno iako kažu da bebe više navuku nego šta mi uspijemo izdojit. 
    A što se tiče nadohrane ne znam bi li bilo pametno da joj opet mjenjam, vraća i ovo ali toliko manje nego novalac plus . A novalac ac je protiv grčeva, jeli tako? 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Anna13

    Anna13

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    I odspava po sat ipo najviše u danu ,često se budi i nemirno spava , i čim se probudi traži jest
    Prvo su mi svi govorili da je gladna ,a sad kad joj dam kažu da je pretrpavam, ali ona otprilike svako dva sata pojede 60-90 ad i u međuvremenu joj dam sisu. 
    Nekako od početka nemamo neki red, tako da joj ne mogu dati ni više u jednom obroku jer zaspi ,i očito ne pojede dovoljno da bi bila sita tri četiri sata

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Anna ako beba trazi ne znam sta drugo nego das ako place zbog gladi, ja bi rade imala taj problem nego ovaj u kojem moj jako nevoljko sise i cijeli dan je borba sa hranjenjen, dobio je on 1040g u mjesec dana, ali samo zahvaljujuci tome sta mu ja dajem cesto inace on sam ne bi trazio 😣

    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Dok god imas mlijeka kombiniraj jedno i drugo a sto se novalaca opcenito tice mozes ga kombinirati i mijenjati koliko oces. Ja npr kombiniram ac koji je za grčeve sa jedinicom i bila sam mu uvela noćnu formulu koja bi ga tribala vise zasititi ali nije se pokazala učinkovitom…

    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Pa nisam neki stručnjak al mislim da je 60-90 svaka dva sata sasvim dovoljan obrok za tu dob.. A sto se tice plakanja i svega ostaloga mislom da je jednostavno takvog karaktera 🤷🏻‍♀️
    Petra pa eto trud ti se isplatio bar 😊 sad samo tako nastavi 💪🏽 Izdrži 😅

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    da 60-90 za mjesec i nešto je super, moj sada kad pojede 90-100 ja sretna i slazem se isto za karatker. Moj slabo spava po danu, spava mu se, a ne može se smiriti pa počne plakanje i nervoza, stalno traži da se nosi, a nije da sam ga učila baš, jednostavno je težak, takva sam i ja bila kao beba i muž isto
    Pepillu hvala :), kad vidim da moje nerviranje i doslovno moljakanje da cica pali onda mi i nije stresno 

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Drage mame,

    Znate li koja elektricna ljuljacka moze ici preko 9kg tezine?
    Imamo bouncer koji ne ljulja vec samo vibrira i nema sanse da u njemi zeli provesti duze od 10minuta, bukvalno nemam vremena jesti jer mi je samo po rukama ili ga moram nunati na nogama, tako znam da voli da se ljulja. Sad ima 6,5kg, ovo sve sto gledam je do 9kg, a ja ne bih da svalim novce na elektricnu spravicu koju cu kratko koristiti. Koja su vasa iskustva, imate li elektricne njihalice i koje mogu do 8,9 mjeseci da se koriste bar? 🥺

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Mama2, premeden je, zaboravila sam iskomentirati ❤️

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Mi smo bas nedavno kupili to, nasa je marke tinylove, medutim sve koje smo gledali bez obzira na marku je do 9kg, iako na nekima pise do 36mjeseci, a onda max.opterecenje 9kg ne znam koja im je to logika, ali eto
    Imas jeftinijih tipa 350,400 kn jer ce brzo to prerasti

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Drage mame,

    Znate li koja elektricna ljuljacka moze ici preko 9kg tezine?
    Imamo bouncer koji ne ljulja vec samo vibrira i nema sanse da u njemi zeli provesti duze od 10minuta, bukvalno nemam vremena jesti jer mi je samo po rukama ili ga moram nunati na nogama, tako znam da voli da se ljulja. Sad ima 6,5kg, ovo sve sto gledam je do 9kg, a ja ne bih da svalim novce na elektricnu spravicu koju cu kratko koristiti. Koja su vasa iskustva, imate li elektricne njihalice i koje mogu do 8,9 mjeseci da se koriste bar? 🥺


    Thx ☺️ iskreno razmisli treba li ti to uopce jer onu ce ionako uskoro na pod 🤔 barem bi bilo dobro za njih tako.. A 10 minuta je u bebecem svijetu ja bi rekla cisto dosta za jednu aktivnost, tak mi se bar cini.  Moji ima one zvecke iznad glave i na krevetu mu to bude, sam se igra na ledima tako s tim 10ak min, onda pocnr kenjkanje pa ga stavim na trbuh pa je u tako 10ak min, pa kenjkanje.. Onda si ga pomazim malo, prosetamo par min, ili jede pa 10 min bude onoj sjedalice i gleda okolo, i tak u krug

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.