Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Mame, na koji nacin vam zaspu bebice?
    Mi smo znali nakon hranjenja staviti bebu na prsa da podrigne , tako bi i zaspala te bi ju samo preselili u krevetic kamo bi spavala do prvog podoja . U zadnje je vrijeme frajerica odlucila da to vise nebu tako, i ta selidba zavrsi budenjem i plakanjem 😶. Radi se o nocnom spavanju, te kad ju nebi selila u krevetic se nebi ni budila, ali radi drugog djeteta sigurnije je da je beba u kreveticu.

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Cvijetic,
    Moj zaspi cesto tako na ramenu, ali u zadnje vrijeme postaje tezak za nosenje i vise nemamo grcice te nastojimo da ga odviknemo od toga. Preko dana ga nunam na nogama i zaspi tako, pa ga samo na jastuku prenesem kad zaspi. Vozam ga i u kolicima po stanu hahaha, zaspi i tako. A uvecer apsolutno nemam nikakvu potrebu da ga uspavljujem jer sam zaspi nakon hranjenja na cici, jos ga dignem da podrigne i nista mu ne smeta i dalje spava, samo ga spustim u krevetic. On ne spava skoro nikako preko dana pa je uvecer koma. Spava od 21h uvecer do 7h ujutro s pauzama za budjenje. Ali je zato preko dana nosanje, zabavljanje i nacicavanje 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Cvijetic,
    Moj zaspi cesto tako na ramenu, ali u zadnje vrijeme postaje tezak za nosenje i vise nemamo grcice te nastojimo da ga odviknemo od toga. Preko dana ga nunam na nogama i zaspi tako, pa ga samo na jastuku prenesem kad zaspi. Vozam ga i u kolicima po stanu hahaha, zaspi i tako. A uvecer apsolutno nemam nikakvu potrebu da ga uspavljujem jer sam zaspi nakon hranjenja na cici, jos ga dignem da podrigne i nista mu ne smeta i dalje spava, samo ga spustim u krevetic. On ne spava skoro nikako preko dana pa je uvecer koma. Spava od 21h uvecer do 7h ujutro s pauzama za budjenje. Ali je zato preko dana nosanje, zabavljanje i nacicavanje 😁


    Slicna situacija 🙂 evo jutros za prvo spavanje place jer nemoze uloviti san, dok bi pred dva dana zaspala bez problema… 😏😂

    [lilypie.com]

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    Pozdrav iz setnjice. Mi zauzmemo cijelu stazicu, al bas nas briga ❤💙

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Truskawka predivno, preslatko! ❤️
    Mi smo danas sa vaganja, imamo 6200gr, 57cm. Narastao je 5cm, i od rodjenja dobio 3200gr 🙈
    Mama presretna, kaze muz kako nece kad po cijeli dan uzimas bebu i govoris hajde ti ljubavi jedi, ti nista nisi jeo 😂❤️
    Medjutim, unatoc finoj kilazi nikako da prorijedi obroke, i dalje cica na svaka 2h, a mama nestrpljivo ceka kada ce nocu moci sastaviti bar 3-4h u komadu 🤭

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Truskawka predivno, preslatko! ❤️
    Mi smo danas sa vaganja, imamo 6200gr, 57cm. Narastao je 5cm, i od rodjenja dobio 3200gr 🙈
    Mama presretna, kaze muz kako nece kad po cijeli dan uzimas bebu i govoris hajde ti ljubavi jedi, ti nista nisi jeo 😂❤️
    Medjutim, unatoc finoj kilazi nikako da prorijedi obroke, i dalje cica na svaka 2h, a mama nestrpljivo ceka kada ce nocu moci sastaviti bar 3-4h u komadu 🤭


    Svjesna,
    I nasa beba je te kilaze, mala buckica je 😊 ja sam skuzila da ona kad joj je dosadno cicka, nije gladna jer bljucne, sad kad je malo veca se sve vise smije pa ju nekako zabavimo da ne zvace cicu samo 😁😁

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Mame, jeste li svojim bebama stavljale široko povijanje i do kada ako jeste

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Petra05

    Mame, jeste li svojim bebama stavljale široko povijanje i do kada ako jeste


    Mi jesmo, do 2mjeseca starosti, tad smo isli na pregled kukica i rekli su da je sve ok i da ne treba vise povijati

    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    pozdrav mamee :)
    jel se moze vec sa 4 mjeseca uvesti nadohranu? ja jedva cekam, jer ja dojim i dajem bocicu u svakakvim polozajima jer mi je krevet preneudobam, kicma ce mi se cila iskrivit 
    bulbi jos maloooo  bitno da ste dobro!
    truskawka, predivna slika
    ja mog miska povijam, mislim tamo do 3 mj negdi, bili smo na ultrazvuku kukova, sve je dobro, nisam doktora ni pitala dali da nastavim ali ja volim stavljati, nekako mi je stabilniji mislim svakako ne moze odmoci a preko noci mu skidam.
    moj prasac ima sad 5100gr i 57cm, prica mi vec price i volimo se duuugo setati. pocea mi je preko noci isto duze spavati, tako otkrmi i po 4,5 sati, mama zadovoljna :)

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Mi smo isto bili na uzv kukova i doktor nam je rekao da je sve u redu, ali da mozemo stavljati jos mjesec dana i meni je isto nekako cvrsci sa sirokim.Pepillu vec veliki decko, nama je danas bila patronazna ima 4910g(roden sa 3040g) i 55cm dug, ja zadovoljna sobzirom da uvijek muku mucimo u zadnje vrijeme s hranjenjem

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.