Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Petra pa super ti decko napreduje. Moj je rođen sa 3900 a prva dva, tri tjedna skoro nista nije dobiva na kilaži. Mi isto muku mučili al sad je dobro.

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Mi smo samo obrnuto, u pocetku je dobivao puno i trazio je stalno, a otkad je napunio mjesec dana samo odjednom poceo zafrkavati i cijeli dan se mucimo oko hranjenja. Moj je u trudnoci na kraju imao zastoj u rastu i od 36.tj do 39tj nije nista dobivao ni rastao tako da je pedijatrica zadovoljna njime pa i ja neman razloga za brigu

    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    A to je njegova neka faza vjerojatno sada. Bitno da on dobro napreduje. Bit ce tih faza jos, tek su počeli zezati..😅😅

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    pepillu

    pozdrav mamee :)
    jel se moze vec sa 4 mjeseca uvesti nadohranu? ja jedva cekam, jer ja dojim i dajem bocicu u svakakvim polozajima jer mi je krevet preneudobam, kicma ce mi se cila iskrivit
    bulbi jos maloooobitno da ste dobro!
    truskawka, predivna slika
    ja mog miska povijam, mislim tamo do 3 mj negdi, bili smo na ultrazvuku kukova, sve je dobro, nisam doktora ni pitala dali da nastavim ali ja volim stavljati, nekako mi je stabilniji mislim svakako ne moze odmoci a preko noci mu skidam.
    moj prasac ima sad 5100gr i 57cm, prica mi vec price i volimo se duuugo setati. pocea mi je preko noci isto duze spavati, tako otkrmi i po 4,5 sati, mama zadovoljna :)


    Možeš. Ja uvodim polako obrok rižolina ili tekućeg grisa. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Petra05

    Mi smo samo obrnuto, u pocetku je dobivao puno i trazio je stalno, a otkad je napunio mjesec dana samo odjednom poceo zafrkavati i cijeli dan se mucimo oko hranjenja. Moj je u trudnoci na kraju imao zastoj u rastu i od 36.tj do 39tj nije nista dobivao ni rastao tako da je pedijatrica zadovoljna njime pa i ja neman razloga za brigu


    Kod nas na dane. Nekad pojede skoro i bočicu u roku od 15 min, nekad sat mrljavi. A pojedemo oko 1000 ml u 5 -6obroka

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Ja se bojim da moj previse ne pojede.. dam mu 120ml i poslije toga jos je gladan.. nekako zaspe i onda opet za uru vrimena trazi i dam mu opet 120 ml a nekad nakon po ure vec gledan, trpa sake u usta, vrišti i napravim mu 100ml i to pojede i jos bude gladan al mu nedaj vise.. nekako mi bude too much da mu jos dam :/ i tako vec par dana… kazu da nije dobro zbog bubrega da previse jede?  

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Da to je po meni puno, mozda je skok u razvoju ako nije nemam savjet kako da ga odviknes od toga jer ja se i danas cijeli dan borim da popije barem 90ml po obroku jer je jutros vec 2x po 60ml 😑

    [lilypie.com]

  • Avatar Sofiiva

    Sofiiva

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame, imam jedno pitanje, moja beba ce uskoro napuniti 3 mjeseca (24.3) i zadnjih 10ak dana spavala je 21-4:30 pa cak i 5 ujutro, tako je imala fazu jedno 7 dana, ja presretna , ali zadnja 3 dana je opet uvela sisanje oko 3h pa u 6 ujutro kao sto je imala prije :(, medjutim “problem” je sto ona sisa po danu svako 3-4h po 5-10 minuta, a nekada 15-20min , nije mi jasno da toliko kratko jede, a da moze izdrzati tako dugo, i to ne place kada je gladna nego ja joj dam jer eto mislim da bi trebala pojesti… je li to neki skok u razvoju bio pa se nesto promjenilo.. sto se tice tezine njezine i raspolozenja, super, pelene pune, piski…osim zadnja ta 3 dana kad je vratila dva podoja tijekom noci bila je malo cangrizava ali nista strasno i nepodnosljivo..sto mislite ? Hvala :)

    Baby S 🧚‍♀️24.12.2018.
    New baby girl🧚‍♀️ 01.07.2021.

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Sofiiva, pa to je po meni sasvim ok trajanje podoja, moj jede 5 minuta pa sam se brinula, ali na kilazi dobija super sto znaci da je snazan i da izvuce sebi za 5 minuta dovoljno. Na kraju krajeva, i mi odrasli ne jedemo svi isto, neko jede brze, neko sporije. Pelene i kilaza su ti najbolji pokazatelj. A beba iako kratko doji, ubrzo ce traziti ako se nije najela. To je moje misljenje.

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Mame zanima me je li jedino kod mene problem kako bebu obuci uvijek se bojim da mu je hladno i jos sad je puhalo onako dosta ali skroz topao zrak do 20 stupnjeva i ja sam izasla 10min u setnju i brzo se pokupila u kucu jer sam se bojala da njemu jako puse iako je bio u kosari zasticen pa me zanima je li pretjerujem 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.