Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Znaci danas je ovaj moj od jutros od 7,  ukupno 2 ure spava mozda i sad jos ne spava. Ranit cu se  😅
    Kad su vam bebe počele te zvecke doživljavati? I kad oni inace počnu ruke pružati ili pokušavati dohvatiti nesto?

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    pepillu

    Znaci danas je ovaj moj od jutros od 7, ukupno 2 ure spava mozda i sad jos ne spava. Ranit cu se 😅
    Kad su vam bebe počele te zvecke doživljavati? I kad oni inace počnu ruke pružati ili pokušavati dohvatiti nesto?


    Oko 3 mj bi trebao poceti, S se igra sa rukicama vec 10ak dana i sam te zvecke ljulja ali sve sa zatvorenom sakom, ocekujem sada kroz 10ak dana opet sim, tam da ce ispruziti prstice i krenuti bas loviti predmete.. Inace pisam od smijeha mu kako on te svoje ruke istrazuje, gleda ih, pa jednom dodirne drugu, pa slučajno nesto mrdne ili mene po licu dotakne pa se cudi ko pura dreku onak, faca moja ruka, pa ju gleda, dodirnula mamu, pa gleda mene, pa ruku sve onako zacudeno😂😂😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    pepillu ja sam kupila nekog sarenog medu koji suska i s time ga se moze jako dobro zabavit, voli i ljuljacku neki dan mi je u njoj bio 3h i takoder se zabavalja s onim iznad krevetica sta se vrti,  a inace tijekom dana skoro nista ne spava, rukice jos ne primjecuje i ne moze uhvatiti predmete

    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Moj jos ne doživljava te igrače niti svoje ruke ali ih trpa u usta.. jedva cekam da počne i on tako doživljavati, onda su preslatki kad otkrivaju svijet i čude se svemu 😄

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Mi igracke nesto slabo dozivljamo, ruke isto, njih jedino u usta ali to nije neka novost 😹. Vise joj je zanimljiva visilica iznad ljuljacke, to lupa i vristi 🤣
    Sutra cu joj montirati ono iznad krevetica pa cemo vidjeti. Ponekad kad smo same bi dobro doslo nesto da je animira na 10min bar da wc obavim 😁😁

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    I ja kontam da ce biti mnogo lakse kada budu u stanju sami da se igraju bar na kratko da obavim osnovne fizioloske potrebe 😂 bar da uzme igrackicu i da ju istrazuje sam, stavlja u usta i slicno, ovako ja moram baratati sa svim a on samo zacudjeno me gleda kao dvorsku ludu 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    _svjesna

    I ja kontam da ce biti mnogo lakse kada budu u stanju sami da se igraju bar na kratko da obavim osnovne fizioloske potrebe 😂 bar da uzme igrackicu i da ju istrazuje sam, stavlja u usta i slicno, ovako ja moram baratati sa svim a on samo zacudjeno me gleda kao dvorsku ludu 😁


    Upravo tako. Nama je npr. Kad izademo na kavu super, ali nakon nekog vremena joj dosadi i pocne njurgati, jos malo pa ce natezati igracke i biti ce lakse 😋😋
    Jel koristi netko baby gym, od kada ste pocele?

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Mi imamo baby gym, stavim ga svako jutro da se “igra” dok ja pijem kafu, uziva iako jos ne zna svjesno dotaknuti igrackice, po pola sata gleda iznad sebe u sarene igrackice koje se okrecu, i koprca se, a kad slucajno rukom udari po igrackicama cijelo mu se lice ozari i hoce da poludi, preslatko mi ga gledati. Jedva cekam svaki novi dan koji je pred nama ❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Ja sam isto pocela stavljati u baby gym. i zanimljivo mu je gledati sve to, pa se cili rita, a kad dotakne igračku stane i čudi se i tako u krug 😂 nakon nekog vrimena mi i zaspe u njemu

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Kakve su vase bebe s odlascima na kavu ako idete, je li miruju? Moj dopusti 5min da popijemo i onda se zaceni 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.