Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nunii

    Nunii

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Zadnji pregled kod moje doktorice 🥳
    Sad cekamo 19.12.
    Nadam se da je do onda vani. Inace svaka dva dana budem morala u bolnicu i tek onda se bude odlucilo za dalje.
    Pregledala me i rekla da ne bude to tak skoro. Mislim si super😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Majana

    Majana

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    Nunii

    Zadnji pregled kod moje doktorice 🥳
    Sad cekamo 19.12.
    Nadam se da je do onda vani. Inace svaka dva dana budem morala u bolnicu i tek onda se bude odlucilo za dalje.
    Pregledala me i rekla da ne bude to tak skoro. Mislim si super😂


    A kad je lipo toplo u mame nije za zamirit ❤️ipak drzim fige da se pokrene prije nije lako iscekivat 🤞😘

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Odlicno za preglede, nek se nastavi niz 😊 
    Prirodno ili carski nadam se da ce svi rodit na najbezbolniji i najlakši način 🤞🏽
    Da danas je opet neko zatišje :/ 

    [lilypie.com]

  • Avatar Mamica2

    Mamica2

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Lijepe vijesti s pregleda, nek se samo tako nastavi
    Tuga me uhvati kad udjem na stranicu i vidim da satima nema postova ili u jedom danu samo 1 str ispisana a prije bi uvijek bilo masu, pretpostavljam da ste na fb
    Ne znam je li nas koji nismo od starta pisali nego citali iz prikrajka primate u veselu druzinu tamo ili ne

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Mamica2

    Lijepe vijesti s pregleda, nek se samo tako nastavi
    Tuga me uhvati kad udjem na stranicu i vidim da satima nema postova ili u jedom danu samo 1 str ispisana a prije bi uvijek bilo masu, pretpostavljam da ste na fb
    Ne znam je li nas koji nismo od starta pisali nego citali iz prikrajka primate u veselu druzinu tamo ili ne


    Primamo sve al vjeruj tamo je jos tise nego tu :) ;)

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1839

    Prijavi adminu

    Hej curke! Super za lijepe vijesti s pregleda! 
    Nuni, ma kako neće skoro, mora, gle u kojem si tjednu 😄
    Pepe, meni ti curka već dva mjeseca sigurno taj kolostrum ili šta već je, ali ne očekujem da ću zbog toga ja imati više mlijeka nego ti odnosno da će mi lakše ići dojenje. misliem da to nije pravilo uopće, no sikiriki…mislim da su iskusnije mame ovdje već tako potvrdile prije…
    Mamica2, tišina ti je i na fejsu, ne propuštaš ništa. Mislim da je došlo do zasićenja, s razlogom…
    Ja evo danas otvorila porodiljni, uzela uputnicu za trudničku i veselim se novim izazovima 😁 presretna što ne moram do daljnjega na HZZO i kod svog soc ginića - i na uputnicu za trudničku mi je napisao prijeteći pobačaj, to sam tek kasnije vidjela, sad će me vjj na sv duhu voditi pod rizičnom bez razloga.
    Ptičice, drago mi je da si se i ti malo javila 😊
    Du, Duda… Di ste curke? 😊
    Drago mi je da je i Klikerica provirila, makar samo s pitanjem 😊

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Anavi_92

    Anavi_92

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, evo malo da se javimo…kao prvo, cestitam svim mamama i bebama 😊 nisam dugo pisala, a i citam slabo u zadnje vrijeme.. na facebooku sam napisala, tu jos nisam stigla, pa sa zakasnjenjem javljam da sam rodila malog Roka, 28.11. u 11:30.. 😍😍 oko 4 u noci poceli lagani trudovi, oko 8 stigli na Sv. Duh sa trudovima na 5 min.. dosla vec 6 cm otvorena, spremna za radjaonu.. nazalost bila je ogromna guzva pa je nisam docekala.. dobila klizmu, hodala sat i pol, dva po hodniku, konacno se oslobodio krevet u predradjaoni, pregledali me i bila vec skroz otvorena..jos par trudova i krece izgon, kroz 15-20 min stize Roko.. tezak 3360 g i dug 51 cm ❤ bez ikakvih lijekova, epiduralne itd.. bilo je dosta bolno na kraju, ali je brzo napredovalo, pa mozda i bolje da sam bila na nogama do kraja jer sam se brzo otvorila.. zao mi je jedino sto muz nije bio prisutan nego je cekao vani.. jer u predradjaonu oni ne mogu zbog drugih zena (jos je nekoliko kreveta u sobi).. bez obzira na guzvu i sve, zadovoljna sam s ishodom i osobljem, doktorica i babica su se trudile kod izgona da ne popucam, masirale medjicu, nisu rezale.. malo sam ipak popucala, par unutarnjih savova i jedan vanjski, ali ne boli me nista.. sve u svemu, pozitivno iskustvo, i nakon poroda na odjelu su svi bili ok i korektni.. sad smo se vec malo privikli na kucnu atmosferu, maleni spava i jede po cijele dane 😂 dojenje zasad funkcionira, vec mi se i smanjila osjetljivost dojki..nemam nista od dodatne opreme, nikakve bocice ni izdajalice, tako da se trudimo oko dojenja maksimalno, pa koliko ide.. 
    Klikerice, ako vidis ovo, molim te samo za ispravak u tablici, datum rođenja je 28.11.2018. (ne 29., primijetila sam greskicu 🙈), hvala unaprijed 🙏😊
    Ispricavam se na romanu, toliko od mene zasad, pozdravljamo vas do daljnjeg ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    Evo Du tko za Du pita 🤗🤗 prvo da pozdravim sve cure, ni ja nemam fejs profil, ne mislim ni otvarati, lijena sam za to 😂 majana, lijepe vijesti za tebe i Luciu! Bas mi je drago da je sve u redu…kod mene nista posebno, malo mi je ponestalo volje za tipkanjem, mislim da smo sve u iscekivanju, rizicne faze su prosle pa se slabije i javljamo…anavi, cestitam i sigurno ste se vec uhodali 😊💙 ja imam u planu preko vikenda zavrsiti s peglanjem i slaganjem robice, okititi bor i muz ce sloziti krevetic. Torba za bolnicu je spremna, faza gnijezdjenja na najjace i tako…nadam se da odmarate i da ste sve dobro, pusa svima

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Mamica2

    Mamica2

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    mmama2

    Mamica2

    Lijepe vijesti s pregleda, nek se samo tako nastavi
    Tuga me uhvati kad udjem na stranicu i vidim da satima nema postova ili u jedom danu samo 1 str ispisana a prije bi uvijek bilo masu, pretpostavljam da ste na fb
    Ne znam je li nas koji nismo od starta pisali nego citali iz prikrajka primate u veselu druzinu tamo ili ne

    Primamo sve al vjeruj tamo je jos tise nego tu :) ;)


    Onda ste totalno zakazale
    To je kad se rodi pa se nema vremena
    Ja sam pisala na jednom drugom forumu dok sam bila 1x trudna i dan danas se nas par dopisuje a to ke bilo prije 7 godina, lijepa prijateljstva ostala

    [lilypie.com]

  • Avatar Mamica2

    Mamica2

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Duda ima danas pregled ako sam dobro zapamtila
    Anavi cestitam na Roku
    Pepe kod mene isto nema kolostruma a nije bilo ni u prvoj trudnoci dok nisam rodila tako da ne brigaj

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.