Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    I ja sam na solgar prenatalima i magneziju pogotovo zbog kontrakcija jer smatram da se putem prehrane ne može unijeti dovoljno vitamina ni za sebe, a kamoli da beba uzme. 


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    pepillu

    To dojenje meni zvuci ka kvantna fizika 😂 mislim mozda glupo zvučim al kako znam kad tribam se izdojiti ili jeli uopce tribam, kad tribam masirati sisu,kako, kad mazati bradavice s cim… koju posluku porat, kome ? 😂. ja sam zamislila da svaki put kad beba zaplače ako nije sporka pelena da je stavim na sisu , jel to uopce ispravno? Valjda cu skužiti kad dode vrijeme 😅


    Izdojit ces se kada osjetis kao sto Maggie pise, prenjapunjenost, budu tvde, bolne, jakooooo napete, sjajne itd, izdojis toliko da ta napetost popusti.. kada beba place, a suha je i cista das sisu da, njima je ona i hrana i pice i utjeha i sve u prvim danima ;) i to je sva mudrost

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Meni je taman ponestalo elebaby prije mjesec dana, pa sam odlučila da neću kupovati još jedno pakiranje, možda krenem sad sa elemama, nisam gledala sta ima u njima, a mg ne pijem vec neko vrijeme isto

    [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    Ide li tko sljedeci tjedan u KB Merkur TA?

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Valjda to sve dode od samo onda, hvala svakako 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Jutro curee..mi odavno na nogama ali u poslu..mislim nes posla isla kupit neke stvari za vikend idemo u Liku u vikendicu..bas se radujem malo maknut i opustit…taman pijem kavu i picim dalje poslom…cisto da se javim drzite se vani je bass dosla zima bar u nass..lipo se ususkajte pazite mazite i cuvajte…velik pozdrav 😊😊😊

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Majana

    Majana

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    Jutro cure 🙂
    Opet neko zatisje ode bice sve zamotane u dekice  vanoi je brrr❄️🌬️
    Mi bili na pregledu, ja zatvorena, ctg uredan, Lučia ima 2400g, sve super ja sretna do neba reka je da cemo sad svako 2 tjedna i da cak me pohvalia jer sam stala malo sa kilama u 3 tjedna pola kile sve skupa +13💪😊
    Ja evo pijem novalac cijelu trudnocu kks obe su mi bile super ne fali mi nicega, a ove prehlade sa dva skolarca i muzem koji radi sa ljudima znam da izbjec bas ne mogu😏 bitno da nema fibre 

  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure.
    Kako je lijepo doci i odmah naletjeti na lijepe vijesti s pregleda. Cestitam Majana, nek nam Lucia raste 🙂
    Pitale ste za moj carski. Trebala sam imat operaciju kicme u 7i mj., koja je zbog trudnoce odgodena. Ekstruzija pritisce lednu mozdinu, pa nije pametno riskirati sa trudovima. Ali bumo vidjeli 🙂 
    Zelim vam svima lijep i veseo dan!

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Majana odlicne vijesti s pregleda ❤️
    I ja pijem Novalac, ali sad cu promijeniti, poredila sam obicni Prenatal i Novalac, Prenatal ima vise svega u sebi. Cure su pisale za solgar razmotriti cu te.
    Od pocetka trudnoce sam uzimala Legofer za zeljezo, i uvijek je bilo na gornjoj granici, a sad zadnji mjesec sam uz njega uzimala Vitamin C od 1000mg sumeci, i na zadnjim nalazima od prije par dana zeljezo na gornjoj granici. 
    Viroza me jos ne prolazi, nikad nisam ovoliko dugo bolovala, sinoc sam morala kap Olyntha u nos uspricati jer je nemoguce da disem. Nadam se brzom olaksanju. 
    Cure su se dosta stisale, ne znam jel sad sve tipkaju na fejs grupi nakon svega sto je bilo, ak je tako da otvorim profil da se pridruzim? 🤷🏽‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar Majana

    Majana

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure 😘
    pretpostavljam da su na fejsu, ni ja neman profil 😏
    Pticice nadam se da cete nac najbolju opciju za porod, nije za zezat se kad je kicma u pitanju 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.