Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • A11

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    TeaM

    I gdje kupujete obične bodije dugih rukava da se kopčaju onako naprijed/sa strane? Mislim kupiti 5 iz HMa veličina 56 i 10 u veličini 62. Nije mala cijena pa me zanima ima li još koja alternativa?

    Ja sam za svoju prvu curu narucivala sa Sinsaya bodije i hlace (sa stopicama dolje) i sve je bilo super. Brojevi realni,kvaliteta skroz dobra,cijena isto tako. Nisam htjela trositi previse na te male brojeve za prvih nekoliko mjeseci jer oni taaako brzo sve prerastu 🥹 Sad za drugu curicu sve imam,sve je ostalo sacuvano i lijepo bez obzira na pranje itd. Tako da ja preporucam Sinsay za taj pocetak 😊

    •💃 25
    •🕺 28

    • 20.04.2022. 🌷

  • A11

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    TeaM

    Drage mame i buduće mame,imate li kakav tečaj za buduće mame za preporučiti?Čekam prvu bebu i nalazim se u Splitu. Taman sam ušla u 27. tjedan i hvata me panika da neću znat ništa oko bebe, dojenja, baby handlinga…U potrazi sam za nekim online tečajevima, Youtube predavanjima, nije mi problem ni platiti neki tečaj u Splitu ako postoji. Naišla sam na Sonju Buzov i njene tečajeve, ali ne znam nikog tko je bio i isplati li se.

    Na tecajeve nisam nikad isla ali mogu ti samo reci da se pokusas opustiti koliko god mozes i ne razbijas glavu s time da neces nista znati. Vjeruj mi,kad beba stigne snaci ces se u svemu i sve ces pohvatati brzo.😌 Ucis zajedno s bebicom,slusas svoj instinkt i sve ce se posloziti 🫶🏻

    •💃 25
    •🕺 28

    • 20.04.2022. 🌷

  • Ivaa1234

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Drage mame, 
    kada ste čuli prve pokrete bebe, sad sam u 20 tj te još nisam osjetila ništa pa sam već zabrinuta Pregled je tek za 2 tjedna pa mi je nekako predugo za čekati


    05/24 prirodni ciklus beta+ 15dpo 352, 17 dpo 652, 20 dpo 1549
    Nifty low risk-stize curka🙏

  • Avatar Skakavac

    Skakavac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    TeaM u istom smo tjednu, kada ti je termin ?😁 
    Meni je druga trudnoća pa nisam nikakve tečajeve tražila. Ne zato sta sve znan vec nekako kad imas iskustvo, drugacije se i osjecas i na sve gledas. Ja sam u prvoj trudnoći isla u klub trudnica na vježbe. Oni često org besplatne tečajeve o babyhandlingu, dojenju, dohrani i slicno. Mozda kod njih da potrazis. 

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Iva1234  i ja sam dosta kasno, a na pocetku samo lagane leptirice, pa tek kasnije udarce nakon 24tj, posteljica mi je sprijeda. Kazu kad je sprijeda dosta kasnije i manje se osjeti bebica. Tebi je isto sprijeda ili? Najbolje je leci pa prisluskati tijelo, probaj da pojedes nesto slatko i legnes meni je to pomagalo❤️

  • Avatar Lusylu

    Lusylu

    Broj poruka: 93

    Prijavi adminu

    TeaM

    Drage mame i buduće mame,imate li kakav tečaj za buduće mame za preporučiti?Čekam prvu bebu i nalazim se u Splitu. Taman sam ušla u 27. tjedan i hvata me panika da neću znat ništa oko bebe, dojenja, baby handlinga…U potrazi sam za nekim online tečajevima, Youtube predavanjima, nije mi problem ni platiti neki tečaj u Splitu ako postoji. Naišla sam na Sonju Buzov i njene tečajeve, ali ne znam nikog tko je bio i isplati li se.

    Hej! Ja planiram ici kod Sonje kroz 11 ili 12 mjesec, ja poznajem par cura koje su bile i imaju sve preporuke za nju!
    I to cure kojima je druga trudnoca (pa su se iznenadile koliko su naucile od nje). Tako da ja cu pokusati kod nje, mislim da neman sta izgubit s obzirom da sam prvorotkinja.:)

  • TeaM

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Skakavac

    TeaM u istom smo tjednu, kada ti je termin ?😁
    Meni je druga trudnoća pa nisam nikakve tečajeve tražila. Ne zato sta sve znan vec nekako kad imas iskustvo, drugacije se i osjecas i na sve gledas. Ja sam u prvoj trudnoći isla u klub trudnica na vježbe. Oni često org besplatne tečajeve o babyhandlingu, dojenju, dohrani i slicno. Mozda kod njih da potrazis.

    17.1. mi je termin, tebi? :)  Može, pogledat ću. :) Kako još radim, onda nisam ništa konkretno krenila pripremat 

  • TeaM

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Lusylu

    TeaM

    Drage mame i buduće mame,imate li kakav tečaj za buduće mame za preporučiti?Čekam prvu bebu i nalazim se u Splitu. Taman sam ušla u 27. tjedan i hvata me panika da neću znat ništa oko bebe, dojenja, baby handlinga…U potrazi sam za nekim online tečajevima, Youtube predavanjima, nije mi problem ni platiti neki tečaj u Splitu ako postoji. Naišla sam na Sonju Buzov i njene tečajeve, ali ne znam nikog tko je bio i isplati li se.
    Hej! Ja planiram ici kod Sonje kroz 11 ili 12 mjesec, ja poznajem par cura koje su bile i imaju sve preporuke za nju!
    I to cure kojima je druga trudnoca (pa su se iznenadile koliko su naucile od nje). Tako da ja cu pokusati kod nje, mislim da neman sta izgubit s obzirom da sam prvorotkinja.:)

    Super, javi ako saznaš kad ima tečaj :)  

  • Avatar Pake

    Pake

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Kuglica22 ja se već neko vrijeme kontroliram na VV, moj savjet ti je da slušaš njih šta će ti reći i vodiš se po tome. Mene su isto prvi put kod mog ginekologa išli plašiti i stavljati na prehranu pa su me na VV oprali i rekli da ne slušam nikog osim njih što se tih stvari tiče. Isto imam dijabetes i još komplikacija i nitko mi nije spominjao carski. Budeš vidjela kaj će ti gore reći, jesu malo rigorozni, ali stvarno su stručni i pazi se na trudnice. Još su me utješili i rekli da su tu da mi pomognu i da me se kontrolira da sve bude dobro na kraju. Bit će to sve okej! ♥️
    Ostalim curama čestitke na dobrim pregledima, budem pred kraj vikenda sve detaljno pročitala pa odgovorila i sklepala novi popis. Budite dobro!! 😘😘 

    5/20 - ab in tractu
    11/23 - missed ab
    5/24 - 🌈 baby, it's a girl 🌸

  • Avatar Skakavac

    Skakavac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    TeaM

    Skakavac

    TeaM u istom smo tjednu, kada ti je termin ?😁
    Meni je druga trudnoća pa nisam nikakve tečajeve tražila. Ne zato sta sve znan vec nekako kad imas iskustvo, drugacije se i osjecas i na sve gledas. Ja sam u prvoj trudnoći isla u klub trudnica na vježbe. Oni često org besplatne tečajeve o babyhandlingu, dojenju, dohrani i slicno. Mozda kod njih da potrazis.
    17.1. mi je termin, tebi? :) Može, pogledat ću. :) Kako još radim, onda nisam ništa konkretno krenila pripremat

    Meni 8.1. ☺️😁
    Baci pogled na fejs i Instagram, imaju stranicu. Super je sta su besplatne radionice pa nemas sta izgubiti. Na st3 su 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.