Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • aknes

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Teab1

    franka🤣 definitivno..
    nego pitanje za sve curkesta kazete da napravimo neku listicu datum plusica/pregleda/termina poroda ofc po redu,ko je vec bio pisemo srceko kuca ofc…samo ako se svi slazu naravno 🙂


    Slažem se :)

    Što se jamnice tiče ja ju baš volim i pijem ju stalno. Od hrane me traži junk food i manchmallow :) 

    Teab1 beta mi je u 21.4. bila oko 450, a u četvrtak 25.4. Oko 2600.

    🧔37👧39
    👫2008
    🤵‍♂️👰3.2018.
    👨‍👩‍👧 8.2018. ❤ R ❤
    9.2023. spontani :(
    + 20.4.2024.

  • Teab1

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    ocke,onda nek mi sve curke napisu termine pregleda pa cemo i to upisat

    aknes ljepa beta,ja bi trebala ic vadit jos jednu,neznam ocu to u labosu il cu zamolit kolege da mi izvade na hitnoj krv,jos sam u razmisljanu 🤔

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

    [tickerfactory.com]

  • aknes

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Moj pregled je u utorak, 30 4.

    🧔37👧39
    👫2008
    🤵‍♂️👰3.2018.
    👨‍👩‍👧 8.2018. ❤ R ❤
    9.2023. spontani :(
    + 20.4.2024.

  • miki_miki

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage buduce mame 😊
    Evo da vam se i ja prikljucim. Moje prvo saznanje o trudnoci je bilo 10.4. kada sam izvadila betu koja je iznosila 499 U/L. Sreci nije bilo kraja. Betu sam ponovila nakon dva dana i rezultat 1140. Pravo školski. Imali smo tempirani odnos (zbog mojih losih ciklusa i cudnih ovulacija) te znam da sam zatrudnila 25.-26.3.
    Termin za ginekoloski pregled je zakazan bio za 28.4. (Privatnik), međutim obavila sam ga jucer, 26.4.zbog grceva i krvarenja koja su mi se dogodile noc prije. UZV je pokazao da je sve u redu i da srce kuca. A prije UZV sam isla opet izvaditi betu. Nalaz je dosao za 2 sata s vrijednostima od 80tisuca 😊 Prva mi je trudnoca, i ja i suprug zelimo sto vise je drzati u tajnosti. Pukla bi od zelje i svima bi rekla, al bit cemo jos malo oprezni. I da, termin je 18.12. Nadam se da ce sve biti u redu i da cu nam pokloniti najljepsi bozicni poklon. P.S. Ginekolog je savjetovao bez odnosa prva tri mjeseca. 

  • Teab1

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    dodbrodosla i cestitke na srceku 😀

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

    [tickerfactory.com]

  • Avatar bebolinka

    bebolinka

    Broj poruka: 888

    Prijavi adminu

    miki_miki

    Pozdrav drage buduce mame 😊
    Evo da vam se i ja prikljucim. Moje prvo saznanje o trudnoci je bilo 10.4. kada sam izvadila betu koja je iznosila 499 U/L. Sreci nije bilo kraja. Betu sam ponovila nakon dva dana i rezultat 1140. Pravo školski. Imali smo tempirani odnos (zbog mojih losih ciklusa i cudnih ovulacija) te znam da sam zatrudnila 25.-26.3.
    Termin za ginekoloski pregled je zakazan bio za 28.4. (Privatnik), međutim obavila sam ga jucer, 26.4.zbog grceva i krvarenja koja su mi se dogodile noc prije. UZV je pokazao da je sve u redu i da srce kuca. A prije UZV sam isla opet izvaditi betu. Nalaz je dosao za 2 sata s vrijednostima od 80tisuca 😊 Prva mi je trudnoca, i ja i suprug zelimo sto vise je drzati u tajnosti. Pukla bi od zelje i svima bi rekla, al bit cemo jos malo oprezni. I da, termin je 18.12. Nadam se da ce sve biti u redu i da cu nam pokloniti najljepsi bozicni poklon. P.S. Ginekolog je savjetovao bez odnosa prva tri mjeseca.


    Dobrodošla 💕

    [tickerfactory.com]

  • Avatar bebolinka

    bebolinka

    Broj poruka: 888

    Prijavi adminu

    Teab1

    ocke,onda nek mi sve curke napisu termine pregleda pa cemo i to upisat

    aknesljepa beta,ja bi trebala ic vadit jos jednu,neznam ocu to u labosu il cu zamolit kolege da mi izvade na hitnoj krv,jos sam u razmisljanu 🤔


    Ja imam pregled 20.05 
    Termin poroda po uzv za sad 7.12 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar šareni_oblak

    šareni_oblak

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    Pozdrav novim curama! Dobrodošle 🥰
    Tamara, jesi vadila drugu betu? 

    Trudnicki jastuk sam imala u prvoj trudnoći od nekih 14tj ako se dobro sjećam i meni je bio spas. Ogroman je, 210cm ako se ne varam, ali i ja sam bila ogromna i pred kraj me spašavao jer sam si mogla omotati tako da jedan kraj drži leđa, između nogu, kod trbuha gdje mi je odgovarao i skroz gore da mogu nasloniti ruke jer su mi i sise bile ogromne i baš mi je trebao i jastuk za ruku dok sam na boku. Kasnije sam ga koristila da ogradim bebu od muža jer sam se bojala da će on leći na nju. Ja sam spavala kao kip još u trudnoći, tako sam nastavila i nakon što sam rodila i dok je malena spavala s nama i krevetu. Moj jastuk je Villow Pillow, radi ga neka ženska ručno u ZG. Sačuvala sam ga i za ovu trudnoću, ali kako mala dođe kod nas u krevet tijekom noći, ne znam kako će to funkcionirati 😂

    Datum pregleda 29.04.

    [tickerfactory.com]

  • Teab1

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    TRUDNICE I TERMINI PREGLEDA:
    Šareni oblak-29.4. 
    Aknes-30.4.
    TeaB-10.5.
    Bebolinka-20.5. (PTP-7.12)
    cekam jos curkica pa cemo dodavat kak pisete

    Kak ste curke,kako simptomcici,ja od jutra zivim na jamnici i stapicima. Kak ste s pusenjem i jeste prestale pusit nakon plusica?

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

    [tickerfactory.com]

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2761

    Prijavi adminu

    Bok cure, i ja vam se prikljucujem 😊 
    Uskoro u 7tt, imamo curicu od skoro 3godine i nedavno smo se odlucili na drugu bebu. 
    Nazalost prosla trudnoca je zavrsila spontanim u 6tt prije mjesec i pol, sad se nadamo da sve bude u redu!
    Kod mene bude bio prvi pregled vjerojatno u 11tt u sklopu NIPT testa 😄 od simptoma isto kao s prvom curkom, osjetljive grudi, pojacani iscjedak i lagana mucnina nekad ali bez povracanja 😊

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.