Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Martina2020

    Martina2020

    Broj poruka: 170

    Prijavi adminu

    Večer!
    Ima koja mama next to me krevetić? Bilo koje marke.  Imam klasični kinderbet, ali sad razmišljam u tom smjeru pa me zanimaju iskustva 🤗

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar santina

    santina

    Broj poruka: 395

    Prijavi adminu

    Lavendera

    santina

    Ja sutra trebam leci u bolnicu. Inicijalno da primim inekcije za brzi razvoj bebinih pluca. I zbog tog bi trebala ostati 3 dana. Ali se pripremam i na duze.. jer ovo mi je 5.sedmica kako nisam imala pregled. Na proslom pregledu situacija se bas pogorsala, a sad se osjecam daleko losije, dole imam strasan pritisak i bolove, pa sumnjam da sam se pocela i otvarati. Bas sam u bedu zbog curice kuce, ne znam kako cu bez nje. A strah od prijevremenog poroda da ne spominjem..

    Zao mi je cuti to, ali drzi se! Sve za bebicu!
    Ja sam sa 28+4 isto ostala 4 dana u bolnici, tokoliza i dexa za razvoj pluca, malecka isto doma, bas me srce bolilo i bilo mi je tesko tako da te razumijem. Ali ti si jaka i mozes to💪🏻drzim palceve da ti se nije pogorsalo nista i da mozes ubrzo doma curici💞🤞🏻 Ako i bude losiji nalaz, nemoj klonuti nego pokusaj ostati cim vise smirena zbog bebice kojoj si ti cijeli svijet i koja potpuno ovisi o tebi💞
    Ne razumijem jedino zbog cega su ti toliko otegli s pregledima ako je situacija bila losa☹️ Ne znam jesi li pisala pa ako jesi ne zamjeri nisam pohvatala..
    Javljaj se koliko stignes i bit ces u mislima☺️ Sretno ti i drzi se, mozes ti to💪🏻


    Znam sjecam se. I posto sam znala da ce se ovo desiti razumjela sam te. Pripremala sam sw paihicki na ovo, ali tesko na to mozes biti spreman. Danas kad sam kod nje vidjela, po 1.put u njenom zivotu, suzne oci, bez placa i samo se skotrljale niz lice, dotuklo me. A bez razloga, sjedila je u autosjedalici i bili smo vani. Samo je ja vec para dana pripremam da mame nece biti par dana….

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar ivana.s

    ivana.s

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Martina2020

    Večer!
    Ima koja mama next to me krevetić? Bilo koje marke. Imam klasični kinderbet, ali sad razmišljam u tom smjeru pa me zanimaju iskustva 🤗


    Ima! Kupili smo u Bubamari CHICCO 
    Sve nove mame, a i one s vise iskustva koje sam pitala preporucuju za ove prve mjesece zivota 🤗
    Ja sam sd ponajvise odlucila jer moze biti blizu nas, bolji je protok zraka i kao krevetic presladak mi je… 

    Ja: 29 (lawyer) On: 30 (manager)
    👰‍♀️🤵‍♂️: 8.10.2022.
    Radimo na bebi od 11/22
    Nifty ✔️ Dolazi djevojcica 🎀
    ✨️29.9✨️ [tickerfactory.com]

  • Avatar Sreca ♥

    Sreca ♥

    Broj poruka: 278

    Prijavi adminu

    Cure da li vi doznake saljete mailom ili ih nosite na HZZO

    🤍

  • inesss

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Sreca ♥️

    Cure da li vi doznake saljete mailom ili ih nosite na HZZO


    Sve mailom

    12.5.+
    Dvojajcani blizanci

  • Avatar keti91

    keti91

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Cure jutro evo bila sam na pregledu sve je uredu s bebom spomenula sam te bolove pa mi je rekao da je dolje sve okej i da pijem magnezij 300

    Termin 12.11.2022 ❤💞👣👨‍👩‍👧👶👶 stize nam curica ❤💕💝
    🧔 37
    👱‍♀️ 31
    U braku od 10/2018
    02.11.22 ❤❤❤❤💓💓❤
    Stize pojacanje Dori 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  • Avatar ancy2010

    ancy2010

    Broj poruka: 373

    Prijavi adminu

    Sreca ♥️

    Cure da li vi doznake saljete mailom ili ih nosite na HZZO


    Mozes mailom, meni ih gin salje njima

    4.08.2019 baby girl👶
    1/2021 blighted ovum
    25.11.2022. baby boy👶

  • Maleena

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Martina2020

    Večer!
    Ima koja mama next to me krevetić? Bilo koje marke. Imam klasični kinderbet, ali sad razmišljam u tom smjeru pa me zanimaju iskustva 🤗


    Hej, ja sam uzela Cam Cullami next to me, čini mi se odličan.. podesiv je po visini što je nama bilo bitno, ima funkciju ljuljanja kao kolijevkica i nagiba ukoliko beba ima refluks.. Jedina mana je kratko korištenje, piše do 9.mj, a sad, bumo vidjeli kolika će biti bebica 😁

    Ja 38, hipo/hashi, nizak amh
    On 49, oatz
    1. Icsi- blighted ovum
    2. Isci - ×
    3. Fet - missed ab u 8 tj
    4. Icsi - biokemijska
    5. Icsi 03/22 . 12. dnt Beta 35, 14.dnt 50, 16.dnt 85, 18.dnt 226, 22.dnt 860, 25.dnt 1890., 29.dnt 4350, na uzv gv i žv.. idući uzv 11.04. - KČS + CRL 0,73mm
    Nifty uredan, curica 💕
    16.11. Rodila se naša Marija ❤

  • inesss

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    keti91

    Cure jutro evo bila sam na pregledu sve je uredu s bebom spomenula sam te bolove pa mi je rekao da je dolje sve okej i da pijem magnezij 300


    E super moj u petak 

    12.5.+
    Dvojajcani blizanci

  • inesss

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Curke ima li vas koji ste povise 30,ja sad 34 prvo dijete sam dobila s 19.Dosta mi osoba upada da kako mogu tako stara sad radjati da sto mi je trebalo s ovoliko godina.Meni je to smiješno jer mi itekako nije bilo lijepo bit premlada mama i sad sam bas nekako spremna i sve mi je to sad veliko uzbuđenje i sve,onda me cak malo uvrijede ti komentari .Evo primjer rekla da sam bila na ivf susjedi ,a ona meni ,a mi smo se cudili kako si uspijela s toliko godina prirodno, sreca da medicina za stare ljude postoji,mislim bas se osjecam nekako povrijedeno bice hormoni rade.Znam da su to sve lapace al ja se bome osjecam ko curetak 😂😂😂😂

    12.5.+
    Dvojajcani blizanci

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.