Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1304

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke 😁i mame 🤗 sastavljam popis za torbu za rodilište i ne znam koju kremu za bradavice da kupim možda je netko već pisao ali ja ne znam 🙈
    Ja imam neki popis sad ću ga stavit: knjižica trudnička ,novčanik ,mobitel ,tri do četiri boce vode, keksi ,plan poroda ,kupaonski pribor; četkica za zube, pasta za zube ,dezodorans ,gel za tuširanje ,šampon, krema za lice ,krema za tijelo, toaletni papir, češalj, britvica, gumica za kosu,ručnik, mali ručnik, fen za kosu ,kupaonski ogrtač ,tri spavaćice ,papuče, papuče za tuširanje ,čarape, udoban grudnjak, mrežaste gaće, ulošci za poslije poroda, odjeća za povratak kući ,izdajalica ,krema za bradavice🙈ako ima tko šta dodat  ne znam 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Purelan krema za bradavice je super 😊

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1304

    Prijavi adminu

    Lonmi

    Purelan krema za bradavice je super 😊


    Lonmi hvala ti pogledat ću u apoteci to mi treba i za bebu stvari Lupocet, toplomjer , fiziološka 🙈

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Satsuke

    Satsuke

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    Ej cure, samo da se javim malo iz izolacije☺️ Meni je evo tek danas napokon bolje, dosta me ta korona pregazila, bila sam kojih tjedan dana van funkcije, u bolovima i preznojavanjima. Svaki komadić tijela me bolio, od glave do trbuha, ali kako je s disanjem bilo sve okej, nisam poduzimala daljnje radnje. No sad je već bolje🥰

    Sad samo odbrojavam dane do idućeg pregleda da potvrde da je s bebom sve ok i mogu mirnije. Isto ću kroz koji dan započeti s pripremom torbe za rodilište, znate da ja već mjesecima mislim/osjećam da će se i naša beba požurit. Al se nadam da će se ipak još malo strpiti. Vidjet ćemo☺️ 

    Zagreb, 32g.
    🍼🐣Očekivani termin 1.12.

  • minnie1234

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Pozdrav buduce majke☺️
    Evo danas smo usli u 15+4☺️ pa me zanima samo dali se koja susrela da se rast bebe nepoklapa sa vasim tjednom t ,  meni odskace 1.tjmanje, pa se nadam da nije nista strasno 
    Inace je sve uredu, jedem koliko mogu(dovoljno)vitaminici su tu i utrogestan radi velike ciste na ljevom jajniku) stim da imam dvorogu maternice sa septumom. 🤞

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2044

    Prijavi adminu

    minnie1234

    Pozdrav buduce majke☺️
    Evo danas smo usli u 15+4☺️ pa me zanima samo dali se koja susrela da se rast bebe nepoklapa sa vasim tjednom t , meni odskace 1.tjmanje, pa se nadam da nije nista strasno
    Inace je sve uredu, jedem koliko mogu(dovoljno)vitaminici su tu i utrogestan radi velike ciste na ljevom jajniku) stim da imam dvorogu maternice sa septumom. 🤞


    Sve je to okej. Odstupanja do 2 tjedna su uredu tako su meni u bolnici rekli. Moja curka je bila manja prvo, sad je veca za tjedan. I onda sam jos pricala sa dr koja kaze kako djetetu ne raste sve jednakom brzinom. Npr kod mene su duze noge i glava i stomacic za par dana. Ali kad se uzme prosjek veca je za tjedan. Dok sam lezala u bolnici imala sam curu kojoj je beba zaostajala 4 tjedna i to je problem. Zbog toga je prelezala skroz dok nije rodila i imala cesce ctg-ove i uzv da vide dobija li beba dovoljno na kilazi i kakav je posteljica.

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    minnie1234

    Pozdrav buduce majke☺️
    Evo danas smo usli u 15+4☺️ pa me zanima samo dali se koja susrela da se rast bebe nepoklapa sa vasim tjednom t , meni odskace 1.tjmanje, pa se nadam da nije nista strasno
    Inace je sve uredu, jedem koliko mogu(dovoljno)vitaminici su tu i utrogestan radi velike ciste na ljevom jajniku) stim da imam dvorogu maternice sa septumom. 🤞


    Ako ti prirodna trudnoca i nisi 100% sigurna u dan ovulacije tim vise moguce odstupanje. Al tjedan dana je normalno jer kak ce se neke bebe rodit u istim tjednim
    s npr. 3.5kg i 48 cm, a druge s 4.2kg i 52 cm 

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar Tina0409

    Tina0409

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    Ja sam prebolila koronu prije 10 dana.
    Taman sam 4 dana poslije izolacije imala kontrolu i sve je ok s bebicom,napreduje i dobiva na težini.
    Zna me sada još uhvatiti malo slabost u rukama,valjda od ležanja i brzo se uspusem,inače sve ok.

    03/22 1. Ivf rekovelle,cetrotide,decapeptyl)19.03.ET -2 petodnevni❌,smrznuto ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    13.05. FET -2 🐧🐧(estrofem)1.Beta 547 ,2.Beta1440-14dnt,stiže nam curka💓
    30.01.23. 👶🏼💖

  • Avatar UrsulaBaby

    UrsulaBaby

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Znaci bas smo u slicnim situacijama 🙈 meni je doktor rekao da se pricuvam, vise radi neke sigurnosti a i zbog toga sto mene stvarno zaboli stomak cim nesto uradim 😟 pogotovo kad dizem ruke dosta ili takve radnje.. ja sam od terapija na utrogestanu, dvije navecer. ti?

    ZM: 15.03.2022
    TERMIN:20.12.2022
    Cekamo malog Stipu 💙
    🤰🏻❤️

  • Avatar Baćo

    Baćo

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    UrsulaBaby

    Znaci bas smo u slicnim situacijama 🙈 meni je doktor rekao da se pricuvam, vise radi neke sigurnosti a i zbog toga sto mene stvarno zaboli stomak cim nesto uradim 😟 pogotovo kad dizem ruke dosta ili takve radnje.. ja sam od terapija na utrogestanu, dvije navecer. ti?


    Nisam na terapiji. Evo danas sam se narucila u 19h na pregled kod drugog pa cu se vise o tome raspitat.
    Zatvorena sam 45mm 😅
    Beba veca za 10 dana od pocetka
    Krvarenja bolova cudnih i sl. nisam imala. Jedino sta nakupljam vodu pa me stopala nocu bole jedva dodem do wc- i stalno mi desna ruka tj dlan trne. Pa mi je rekla brezin caj da pijem
    Ali eto najvise me muci taj carski na koji cu morat ici ako se ne podigne :/

    24.12.2022. 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.