Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tina0409

    Tina0409

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    Cure na evitas -u imate 15% popusta.Tamo imate i one Frida setove,znam da je neka bila zainteresirana za njega.

    03/22 1. Ivf rekovelle,cetrotide,decapeptyl)19.03.ET -2 petodnevni❌,smrznuto ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    13.05. FET -2 🐧🐧(estrofem)1.Beta 547 ,2.Beta1440-14dnt,stiže nam curka💓
    30.01.23. 👶🏼💖

  • Avatar razigrana

    razigrana

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Cure, ja napokon spremila torbu za rodiliste. Os isijasa samo sepam i danas prvi put da nisam cijeli dan izasla iz stana, bas me ukljestilo. Ne koristim nista, nikakve tablete ni kreme… stavljam termofor i probala par vjezbica napraviti. Primjetila sam i da plitko disem pa rekoh idem si spakirati barem torbu u slucaju da ranije rodim.
    Ovaj isijas je bas koma.
    Sobica je preslatka😍😍😍😍

    30 g. oboje
    OTP 9.11.

  • inesss

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    razigrana

    Cure, ja napokon spremila torbu za rodiliste. Os isijasa samo sepam i danas prvi put da nisam cijeli dan izasla iz stana, bas me ukljestilo. Ne koristim nista, nikakve tablete ni kreme… stavljam termofor i probala par vjezbica napraviti. Primjetila sam i da plitko disem pa rekoh idem si spakirati barem torbu u slucaju da ranije rodim.
    Ovaj isijas je bas koma.
    Sobica je preslatka😍😍😍😍


    Jeli smijes neke tablete popit,grozno je trpit tu bol

    12.5.+
    Dvojajcani blizanci

  • Avatar razigrana

    razigrana

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    inesss

    razigrana

    Cure, ja napokon spremila torbu za rodiliste. Os isijasa samo sepam i danas prvi put da nisam cijeli dan izasla iz stana, bas me ukljestilo. Ne koristim nista, nikakve tablete ni kreme… stavljam termofor i probala par vjezbica napraviti. Primjetila sam i da plitko disem pa rekoh idem si spakirati barem torbu u slucaju da ranije rodim.
    Ovaj isijas je bas koma.
    Sobica je preslatka😍😍😍😍

    Jeli smijes neke tablete popit,grozno je trpit tu bol


    Nekidan sam popila 2 lupoceta, ali to nista ne pomaze. Mislim da osim toga ne smijem nista drugo. Dok sjedim i lezim je dobro, ali kad pocnem hodati, onda osjetim i sepam.

    30 g. oboje
    OTP 9.11.

  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    https://ibb.co/Ln9B5wf [ibb.co] drugi dio 🥰💖


    Ajmeeee sobica je prekrasna😍😍

    2020.💖
    2022.💖
    02/2024. Biokem
    Sljedeci pregled 9.5

    [tickerfactory.com]

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2044

    Prijavi adminu

    Cure ima li koja od vas menga grceve?
    Danas me vec 2 x uhvatilo i jucer navecer isto. Bas ko prvi dan kad dobijem M. Ne znam jel to normalno ili? Sutra imam pregled pa cu vidit sa dr. svakako no eto ako neka ima iskustvo…

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • inesss

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    buhtlica23

    Cure ima li koja od vas menga grceve?
    Danas me vec 2 x uhvatilo i jucer navecer isto. Bas ko prvi dan kad dobijem M. Ne znam jel to normalno ili? Sutra imam pregled pa cu vidit sa dr. svakako no eto ako neka ima iskustvo…


    Mene par puta ovaj tjedan,nije mi ugodan osjećaj,u petak mi je pregled 

    12.5.+
    Dvojajcani blizanci

  • Avatar BlairWaldorf

    BlairWaldorf

    Broj poruka: 1958

    Prijavi adminu

    snowwhite1410


    Ajme predivno je vidjela sam sve linkove 🥰🥰🥰 a nista nabaviti ću i ja, nema mi druge 😀 pa ti ima skoro sve spremno. Jel si sad sve kupila ?

    👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

  • Avatar BlairWaldorf

    BlairWaldorf

    Broj poruka: 1958

    Prijavi adminu

    inesss

    buhtlica23

    Cure ima li koja od vas menga grceve?
    Danas me vec 2 x uhvatilo i jucer navecer isto. Bas ko prvi dan kad dobijem M. Ne znam jel to normalno ili? Sutra imam pregled pa cu vidit sa dr. svakako no eto ako neka ima iskustvo…

    Mene par puta ovaj tjedan,nije mi ugodan osjećaj,u petak mi je pregled


    Mene danas dok sam hodala dolje kod mjehura neke senzacije, bas mi je bilo nelagodno hodati, ali hvala bogu prestalo je brzo. 

    👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

  • Kokili

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    buhtlica23

    Cure ima li koja od vas menga grceve?
    Danas me vec 2 x uhvatilo i jucer navecer isto. Bas ko prvi dan kad dobijem M. Ne znam jel to normalno ili? Sutra imam pregled pa cu vidit sa dr. svakako no eto ako neka ima iskustvo…


    Mogu ti biti od sirenja maternice ili bh kontrakcije pracene uz tvrdi trbuh.. sasvim normalno 🙂 meni se javljaju od 27.tt

    32 ♏👩‍🦰,32♉🧔
    Pokusaji od 10/20
    ⏸ 5.3.2022 💜
    4.11.2022. Luna 💜

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.