Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar santina

    santina

    Broj poruka: 395

    Prijavi adminu

    levanati95

    Jutro cure!
    Samo da se nabrzinu javim. Moja beba je odlucila doci ranije, tako da sam ja u cetvrtak navecer rodila hitnim carskim rezom. Tad sam bila 32+1, i bila sam spremna da moze doci ranije, zbog tlaka, ali opet me iznenadilo. Hvala Bogu, sve je u redu. Radije si vi spremite torbe sad, nek one stoje jer muz koliko god ce htjet pomoc, tesko ce se snaci u tom trenutku. U slucaju da se nesto dogodi, pa morate ranije u bolnicu, imajte radije spremnu torbu. Nije problem poslat muza u kupovinu i da spakira stvari, ali ovako cete bar znati di vam sta stoji tocno i ako vam sestre budu trebale nesto dodati, moci cete im tocno reci e to je tu i tu. Ja sam imala slucaj da sam lezala na odjelu prije toga, i imala sam sve spremno samo je sve bilo po ormaru poslagano, i sestra koje me odvezva na carski me poslje spakirala, i doslovno nisam znala ni di su mi šlape, ni gumica, ni spavacice, ni ulosci, sve je samo natrpala u hrpu vrecica, umjesto da spremi u torbu koja je ostala vise od polu prazna 🙄 ali oke, bitno da je sve ostalo proslo dobro 🥳
    Jos dolazim sebi, no tu sam za sva pitanja koja imate, probat cu citat vise, jer ipak je bebica jos na intenzivnoj jer je rođen sa manje od 2 kilice, pa cu imati malo vremena

    Udjem na forum nakon par dana i vidim krenule cestitke!
    Cestitam od srca na rodjenju andjela. Bio je malo nestrpljiv da upozna mamu i novi svijet. Ali bude to sve ok, vec je jako veliki momak, a ocigledno i borac.
    Tebi zelim brz oporavak i da sto prije uzivate zajedno. 🤗 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar santina

    santina

    Broj poruka: 395

    Prijavi adminu

    Ja sutra trebam leci u bolnicu. Inicijalno da primim inekcije za brzi razvoj bebinih pluca. I zbog tog bi trebala ostati 3 dana. Ali se pripremam i na duze.. jer ovo mi je 5.sedmica kako nisam imala pregled. Na proslom pregledu situacija se bas pogorsala, a sad se osjecam daleko losije, dole imam strasan pritisak i bolove, pa sumnjam da sam se pocela i otvarati. Bas sam u bedu zbog curice kuce, ne znam kako cu bez nje. A strah od prijevremenog poroda da ne spominjem.. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Ana_

    Broj poruka: 378

    Prijavi adminu

    Levanati čestitam na bebici 😍😍😍😍
    Nadam se da će brzo kući mami i tati u zagrljaj ❤️
    ___
    Ne znam koliko vas ima pse i koliko ste za njih vezani, ali moja ljubav od 3 godine ne vidi i nema lijeka. Neću vam ni govoriti kako se osjećam. Danas je treći dan od dijagnoze i već se mirim s tim, svaki dan mi to bolje sjeda, ali teško je za riknut.
    Moram bit jaka zbog bebe, a srce mi se slomilo.
    Sad guram dalje, moram početi kupovati stvari, stvarno je već vrijeme. 
    Kilazu sam naglo digla sa početnih 68 na 77,i sad sam već mjesec dana na tome, zadnjih par dana nisam ni jela kako treba pa sam malo i skinula 🤦🏼‍♀️
    Ali idemo dalje, samo jako 💪🏻
    Cure koje se bliži te terminima, kako se osjećate? Uzbuđeno, prestrašeno? 

    👱‍♀️ 33, AMH 12
    👨‍🦱 38, normo
    04/22 prvi IVF (ovaleap, cetrotide, ovitrelle) 8js ➡️ oplođeno 7 ➡️ 02.05. ET 1 blastice, 1 ❄️

    08.05. prvi test, +; 10.05. drugi test +
    11.05. Beta 9dnt 215
    13.05. Beta 11dnt 457
    26.05. 1.uzv (6+1tt) GV, 3mm
    It's a boy 💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Queen_of_North

    Queen_of_North

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    levanati95 cestitam ti i nadam se da si dobro, javi cim sto saznas, drzim, fige da bude sve ok.
    Mene je zadnjih dana skurila neka prehlada, glava, grlo, nos, bas sam slomljena. Sto je najgore, taman kada mi je poceo godisnji ja se razboljela :(
    Sada sam cini mi se 30 + 5 i sve mi se cini da cu polako trebati poceti kupovati uloske, gacice i sve potrepstine za bolnicu pa slagat u torbu nek se nadje.. Ne vjerujem da ce doci ranije, i prvi sin se jedva dao van hehe, tako da ne vjerujem da ce ovaj doci prije termina.. 

    Ja: 30
    On: 36

    2020- Nase prvo sunce ❤️
    7.12.2022.- Iscekujemo nase drugo sunce ❤️

  • Avatar Baćo

    Baćo

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    UrsulaBaby

    iii odgovor za Baćo
    znaci u istoj smo situaciji 🙈 i ja sam 28+5
    jesi i ti na mirovanju ili ? meni nije strogo al ne smijem usisavat, setat dugo, itd itd…
    ginekolog mi je rekao da mi je bolje lezat kuci nego u bolnici, pa se bas cuvam
    ii jel i tebe strah? kako se ti cuvas


    Ja sam 28+2 hehe, tu smo s terminom i tu smo s “problemom” .
    Ja idem privatno u Split na preglede i citajuci dosta po forumima vezano za nisku posteljicu sam pitala svoju gin da li se sta trebam posebno pazit. Ona je rekla ne, samo nemoj bas tesko dizat. I sad ne znam, cistim po kuci normalno, setam ali nista previse. Nije da bas pazim pazim. A mozda bi stvarno trebala . Mislim se otic kod drugog privatnika za misljenje. Al mi se muz smije da kako idem privatniku pa cu jos jednom 😅
    Ali da je tako spomenio bolnicu bome bi skroz drukcije razmisljala 😶 

    24.12.2022. 💙

  • DaMa_21

    Broj poruka: 469

    Prijavi adminu

    Ana_

    Levanati čestitam na bebici 😍😍😍😍
    Nadam se da će brzo kući mami i tati u zagrljaj ❤️
    ___
    Ne znam koliko vas ima pse i koliko ste za njih vezani, ali moja ljubav od 3 godine ne vidi i nema lijeka. Neću vam ni govoriti kako se osjećam. Danas je treći dan od dijagnoze i već se mirim s tim, svaki dan mi to bolje sjeda, ali teško je za riknut.
    Moram bit jaka zbog bebe, a srce mi se slomilo.
    Sad guram dalje, moram početi kupovati stvari, stvarno je već vrijeme.
    Kilazu sam naglo digla sa početnih 68 na 77,i sad sam već mjesec dana na tome, zadnjih par dana nisam ni jela kako treba pa sam malo i skinula 🤦🏼‍♀️
    Ali idemo dalje, samo jako 💪🏻
    Cure koje se bliži te terminima, kako se osjećate? Uzbuđeno, prestrašeno?


    Hej, upadam kao padobranac s teme proljetnih beba, ali samo sam htjela podijelit svoje iskustvo jer sam prosla isto sto i ti.
    Znam kolika je ljubav prema psu i uzasno mi je zao da se to dogodilo, pogotovo sada dok si trudna 😔. Pozitivna stvar je sto psima vid nije primarno osjetilo i nije im vazan kao nama. Moj pas je posljednjih 6 godina potpuno slijep i ima najnormalniji zivot kakav je imao i dok je vidio - igra se sa psima, normalno se sece vani, stan zna napamet i normalno se krece po njemu, skace na krevet/kauc i s njega. Bitno je da on ne osjeti strah i paniku jer nasi osjecaji prelaze na njih.
    Kada se malo slegnu dojmovi ponasaj se kao da je sve ok, puno ga mazi i ljubi i sigurna sam da ce imati super zivot i bez vida, a pogotovo sada kada mu stigne prijatelj ♥️

    👱🏼‍♀️31 🧔🏼‍♂️32

    👱🏼‍♀️ hiperprolaktinemija (adenom hipofize), hashimoto, inzulinska rezistencija. Ciklusi ~26 dana

    07/2022 ➕
    03/2023 N💕

  • Avatar Baćo

    Baćo

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    UrsulaBaby

    i da vas ja curke nesto pitam, jel ima koja problema s disanjem? meni je veceras jako jako tesko doci do zraka


    Joj ja tako vec mj dana nemam zraka dok pricam. Jucer nesto mami pricam i ona meni govori pa ti kao da nemas zraka sva si se uspuvala. Ja rekoo znam 😆 
    A osim toga nekad osjetim bas pritisak gore u stomaku i otezano disanje, drzi par sat, pa prođe

    24.12.2022. 💙

  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 296

    Prijavi adminu

    santina

    Ja sutra trebam leci u bolnicu. Inicijalno da primim inekcije za brzi razvoj bebinih pluca. I zbog tog bi trebala ostati 3 dana. Ali se pripremam i na duze.. jer ovo mi je 5.sedmica kako nisam imala pregled. Na proslom pregledu situacija se bas pogorsala, a sad se osjecam daleko losije, dole imam strasan pritisak i bolove, pa sumnjam da sam se pocela i otvarati. Bas sam u bedu zbog curice kuce, ne znam kako cu bez nje. A strah od prijevremenog poroda da ne spominjem..


    Zao mi je cuti to, ali drzi se! Sve za bebicu! 
    Ja sam sa 28+4 isto ostala 4 dana u bolnici, tokoliza i dexa za razvoj pluca, malecka isto doma, bas me srce bolilo i bilo mi je tesko tako da te razumijem. Ali ti si jaka i mozes to💪🏻drzim palceve da ti se nije pogorsalo nista i da mozes ubrzo doma curici💞🤞🏻 Ako i bude losiji nalaz, nemoj klonuti nego pokusaj ostati cim vise smirena zbog bebice kojoj si ti cijeli svijet i koja potpuno ovisi o tebi💞
    Ne razumijem jedino zbog cega su ti toliko otegli s pregledima ako je situacija bila losa☹️ Ne znam jesi li pisala pa ako jesi ne zamjeri nisam pohvatala..
    Javljaj se koliko stignes i bit ces u mislima☺️ Sretno ti i drzi se, mozes ti to💪🏻

    2020.💖
    2022.💖
    02/2024. Biokem
    Sljedeci pregled 9.5

    [tickerfactory.com]

  • Ana_

    Broj poruka: 378

    Prijavi adminu

    DaMa_21

    Ana_

    Levanati čestitam na bebici 😍😍😍😍
    Nadam se da će brzo kući mami i tati u zagrljaj ❤️
    ___
    Ne znam koliko vas ima pse i koliko ste za njih vezani, ali moja ljubav od 3 godine ne vidi i nema lijeka. Neću vam ni govoriti kako se osjećam. Danas je treći dan od dijagnoze i već se mirim s tim, svaki dan mi to bolje sjeda, ali teško je za riknut.
    Moram bit jaka zbog bebe, a srce mi se slomilo.
    Sad guram dalje, moram početi kupovati stvari, stvarno je već vrijeme.
    Kilazu sam naglo digla sa početnih 68 na 77,i sad sam već mjesec dana na tome, zadnjih par dana nisam ni jela kako treba pa sam malo i skinula 🤦🏼‍♀️
    Ali idemo dalje, samo jako 💪🏻
    Cure koje se bliži te terminima, kako se osjećate? Uzbuđeno, prestrašeno?

    Hej, upadam kao padobranac s teme proljetnih beba, ali samo sam htjela podijelit svoje iskustvo jer sam prosla isto sto i ti.
    Znam kolika je ljubav prema psu i uzasno mi je zao da se to dogodilo, pogotovo sada dok si trudna 😔. Pozitivna stvar je sto psima vid nije primarno osjetilo i nije im vazan kao nama. Moj pas je posljednjih 6 godina potpuno slijep i ima najnormalniji zivot kakav je imao i dok je vidio - igra se sa psima, normalno se sece vani, stan zna napamet i normalno se krece po njemu, skace na krevet/kauc i s njega. Bitno je da on ne osjeti strah i paniku jer nasi osjecaji prelaze na njih.
    Kada se malo slegnu dojmovi ponasaj se kao da je sve ok, puno ga mazi i ljubi i sigurna sam da ce imati super zivot i bez vida, a pogotovo sada kada mu stigne prijatelj ♥️


    Ajme, hvala ti na ovom iskustvu ❤️
    Zadnjih par dana mislim da sam pročitala sve na tu temu, i svi kažu tako, da će živjeti normalno 😁
    Ja se čak nekako i nosim s tim, moram misliti na bebu, ali muž mi je slomljen. Od toliko “ne želim psa”, sad su najbolji prijatelji, i ne može zamisliti da mu se to događa.
    Ovako kad čujem iz prve ruke iskustvo odmah mi je malo lakše i znam da će biti sve ok. On je isti pas kao i prije, trči, skače, lovi lopticu, samo što malo više spava ❤️
    Hvala ti do neba, ne znaš koliko si me utješila 😍

    Vama ostalima se ispričavam na privatizaciji teme 🤣

    👱‍♀️ 33, AMH 12
    👨‍🦱 38, normo
    04/22 prvi IVF (ovaleap, cetrotide, ovitrelle) 8js ➡️ oplođeno 7 ➡️ 02.05. ET 1 blastice, 1 ❄️

    08.05. prvi test, +; 10.05. drugi test +
    11.05. Beta 9dnt 215
    13.05. Beta 11dnt 457
    26.05. 1.uzv (6+1tt) GV, 3mm
    It's a boy 💙

    [tickerfactory.com]

  • Ana_

    Broj poruka: 378

    Prijavi adminu

    Santina samo pozitivno i brzo ćeš kući maleckoj ❤️❤️❤️❤️

    👱‍♀️ 33, AMH 12
    👨‍🦱 38, normo
    04/22 prvi IVF (ovaleap, cetrotide, ovitrelle) 8js ➡️ oplođeno 7 ➡️ 02.05. ET 1 blastice, 1 ❄️

    08.05. prvi test, +; 10.05. drugi test +
    11.05. Beta 9dnt 215
    13.05. Beta 11dnt 457
    26.05. 1.uzv (6+1tt) GV, 3mm
    It's a boy 💙

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.