Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    https://moja-primalja.hr/ [moja-primalja.hr]

    Za zg cure koga zanima. Otvorila primalja iz Vinogradske

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Lonmi

    Ribic ovo draga.
    https://www.google.com/search?q=podloga+za+wc+%C5%A1koljku&oq=podloge+za+wc&aqs=chrome.3.69i57j0i512l2j0i22i30l4.6633j0j4&client=ms-android-huawei-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#imgrc=Qh7F6FqqvstilM [google.com]
    U dm-u ih ima.
    Jedino sta nije prakticno dok dobis klistir, jedva sam ju stigla staviti na skoljku 😂😂
    Mozda opcenito bolje alkohol il klasika ne sjedati na skoljku.
    Samo je zeznuto iza poroda dok treba obaviti prvu veliku nuzdu da ne sjednes pa nek se bar za taj tren nađe 🙉😂
    .
    Cestitam mami i bebi, brz oporavak. Koliko je teska bebica? 😊


    Hvala ti!

    Da, mene brine poslije carskog. Vidjet cu da li ce mi netko moci pomoci jer tad nema sanse da sam u cucnju iznad skoljke 😏

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar Baćo

    Baćo

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    UrsulaBaby

    levanati95 ajme cestitam ti ❤️ bitno da je sve dobro proslo. Nadam se da nijedna od nas nece imati problema ☺️ drzi se, cuvaj se

    ovo nam je samo svima upozorenje da se lagano spremamo 🙈 meni je nisko posteljica i isto me malo strah prije vremenog poroda…


    Koliko vam je od usca podignuta?
    Meni je termin 24.12 i za sad je 1 cm od u.u. 
    Bojim se da se nece dovoljno dignit do kraja 
    Sad sam 28tj 

    24.12.2022. 💙

  • Avatar BlairWaldorf

    BlairWaldorf

    Broj poruka: 1958

    Prijavi adminu

    Cure javljajte ako naletite na akcije za bilo sto od opreme, robe , potrebnih stvari za nas … Itd 🥰

    👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

  • Avatar Martina2020

    Martina2020

    Broj poruka: 170

    Prijavi adminu

    levanati95

    Jutro cure!
    Samo da se nabrzinu javim. Moja beba je odlucila doci ranije, tako da sam ja u cetvrtak navecer rodila hitnim carskim rezom. Tad sam bila 32+1, i bila sam spremna da moze doci ranije, zbog tlaka, ali opet me iznenadilo. Hvala Bogu, sve je u redu. Radije si vi spremite torbe sad, nek one stoje jer muz koliko god ce htjet pomoc, tesko ce se snaci u tom trenutku. U slucaju da se nesto dogodi, pa morate ranije u bolnicu, imajte radije spremnu torbu. Nije problem poslat muza u kupovinu i da spakira stvari, ali ovako cete bar znati di vam sta stoji tocno i ako vam sestre budu trebale nesto dodati, moci cete im tocno reci e to je tu i tu. Ja sam imala slucaj da sam lezala na odjelu prije toga, i imala sam sve spremno samo je sve bilo po ormaru poslagano, i sestra koje me odvezva na carski me poslje spakirala, i doslovno nisam znala ni di su mi šlape, ni gumica, ni spavacice, ni ulosci, sve je samo natrpala u hrpu vrecica, umjesto da spremi u torbu koja je ostala vise od polu prazna 🙄 ali oke, bitno da je sve ostalo proslo dobro 🥳
    Jos dolazim sebi, no tu sam za sva pitanja koja imate, probat cu citat vise, jer ipak je bebica jos na intenzivnoj jer je rođen sa manje od 2 kilice, pa cu imati malo vremena 😊


    Čestitam 🤗🤗🤗 kako si ti? Koliko je malac teški?

    P.s. da li neka od vas , npr. Neka buduća mama koja treba 1.put roditi (jer ostale znaju kak je to kad si trudan i imas jos jednog ili dva ili vise pored 🙈) ima vremena i volje za listu? Vidim na svim drugim topicima vode liste po terminima, a kako mi vec imamo prvog malca , mozda bi bilo svima zanimljivo odbrojavanje? 🤔 Ja bi rado, ali nazalost nemam vremena ni jesti ni spavati kraj toddlera i školarca 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar levanati95

    levanati95

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Rođen je s 1800g, i 45cm dug. Uopce ne izgleda maleno  nego samo jaako mrsavo. Da smo do termina dogurali jos bi bio i 55cm dug hehehe 
    On dise samostalno, ali ima maskicu s kisikom za pomoc. Javila se neka infekcija, pa je dobio antibiotik, sad cekamo dalje nalaze sta s tim
    A ja se oporavljam prilicno dobro, bolno je, ali svaki dan je sve lakse, ovih dana bi mene mogli i doma poslati mozda. Dobro da zivim u zg, pa cu moc posjecivati maloga cesto 😊 a jos ne znamo koliko ce on morati ostati 😔

    17.03. ➕
    01.04. UZV, imamo srčeko ❤
    OTP 19.11 🥰
    29.09. - 32tj+1 - stigao nam Karlo 💙

  • Avatar UrsulaBaby

    UrsulaBaby

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    levanati95 drzi se ❤️ uz tebe smo sve 💪🏽
    vjerujem da ti je tesko odvajati se od njega, ali bitno samo da je on dobro pa cete sve nadoknadit🥰 
    i uopce nije mali hehe, dobro je narastao

    ZM: 15.03.2022
    TERMIN:20.12.2022
    Cekamo malog Stipu 💙
    🤰🏻❤️

  • Avatar UrsulaBaby

    UrsulaBaby

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    iii odgovor za Baćo
    znaci u istoj smo situaciji 🙈 i ja sam 28+5
    jesi i ti na mirovanju ili ? meni nije strogo al ne smijem usisavat, setat dugo, itd itd… 
    ginekolog mi je rekao da mi je bolje lezat kuci nego u bolnici, pa se bas cuvam
    ii jel i tebe strah? kako se ti cuvas

    ZM: 15.03.2022
    TERMIN:20.12.2022
    Cekamo malog Stipu 💙
    🤰🏻❤️

  • Avatar UrsulaBaby

    UrsulaBaby

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    i da vas ja curke nesto pitam, jel ima koja problema s disanjem? meni je veceras jako jako tesko doci do zraka

    ZM: 15.03.2022
    TERMIN:20.12.2022
    Cekamo malog Stipu 💙
    🤰🏻❤️

  • Avatar ancy2010

    ancy2010

    Broj poruka: 373

    Prijavi adminu

    UrsulaBaby

    i da vas ja curke nesto pitam, jel ima koja problema s disanjem? meni je veceras jako jako tesko doci do zraka


    Da, ja stalno u zadnje vrime, npr kad maloj citam pricu prije spavanja jedva dodem do zraka, ko da se penjem na brdo neko imam osjećaj..tako mi je bilo i u prvoj trudnoci sve dok se stomak nije spustija , tako da sad jedva čekam da se pocne spustat i smanji mi taj pritisak 🙈

    4.08.2019 baby girl👶
    1/2021 blighted ovum
    25.11.2022. baby boy👶

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.