Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kokili

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    Želimbiti mama

    Po nekom izračunu koji sam gledala ako bude sve uredu terminko bi mi trebao biti 4.11 jel ima još neka buduća mamica koja je približno 🥰


    Sve smo par dana razmaka 😃 po mom izracunu 7.11 bi trebao biti

    32 ♏👩‍🦰,32♉🧔
    Pokusaji od 10/20
    ⏸ 5.3.2022 💜
    4.11.2022. Luna 💜

  • lusika

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Kokili

    Želimbiti mama

    Po nekom izračunu koji sam gledala ako bude sve uredu terminko bi mi trebao biti 4.11 jel ima još neka buduća mamica koja je približno 🥰

    Sve smo par dana razmaka 😃 po mom izracunu 7.11 bi trebao biti


    A ja sam racunala da je meni 8.11, drugo dijete, imamo decka od 3 godine i 4 mjeseca.

  • Avatar Želimbiti mama

    Želimbiti mama

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Ako bude sve kako treba to će biti naša prva bebica 🥰🥰

  • Avatar Želimbiti mama

    Želimbiti mama

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Žene moje pozdrav samo da javim pregled i ultrazvuk odrađeni sve je uredu,otucaji srca je najljepši zvuk koji sam ikad čula ❤️

  • Avatar Želimbiti mama

    Želimbiti mama

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Želimbiti mama

    Žene moje pozdrav samo da javim pregled i ultrazvuk odrađeni sve je uredu,otucaji srca je najljepši zvuk koji sam ikad čula ❤️


    Otkucaji*

  • Avatar Vilmica

    Vilmica

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Želimbiti mama

    Žene moje pozdrav samo da javim pregled i ultrazvuk odrađeni sve je uredu,otucaji srca je najljepši zvuk koji sam ikad čula ❤️


    Cestitke na lijepim vijestima, neka se samo tako nastave!! 🤞 Kada je slijedeci pregled?
    Cure, ima li kakvih novih simptoma kod vas? Meni najteze pada nesanica jer usprkos ogromnom umoru ne mogu zaspati, a kad zaspim me probudi potreba za mokrenjem pa tako u krug.. i nikako docekat slijedeci tjedan i pregled..

    [lilypie.com]

  • Avatar Želimbiti mama

    Želimbiti mama

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Vilmica

    Želimbiti mama

    Žene moje pozdrav samo da javim pregled i ultrazvuk odrađeni sve je uredu,otucaji srca je najljepši zvuk koji sam ikad čula ❤️

    Cestitke na lijepim vijestima, neka se samo tako nastave!! 🤞 Kada je slijedeci pregled?
    Cure, ima li kakvih novih simptoma kod vas? Meni najteze pada nesanica jer usprkos ogromnom umoru ne mogu zaspati, a kad zaspim me probudi potreba za mokrenjem pa tako u krug.. i nikako docekat slijedeci tjedan i pregled.

    Hvala puno,za dva tjedna smo opet tad ćemo i utvrditi točan datum porođaja❤️

  • Kokili

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    Želimbiti mama

    Žene moje pozdrav samo da javim pregled i ultrazvuk odrađeni sve je uredu,otucaji srca je najljepši zvuk koji sam ikad čula ❤️


    Predivno 💜💜💜

    32 ♏👩‍🦰,32♉🧔
    Pokusaji od 10/20
    ⏸ 5.3.2022 💜
    4.11.2022. Luna 💜

  • Kokili

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    Vilmica

    Želimbiti mama

    Žene moje pozdrav samo da javim pregled i ultrazvuk odrađeni sve je uredu,otucaji srca je najljepši zvuk koji sam ikad čula ❤️

    Cestitke na lijepim vijestima, neka se samo tako nastave!! 🤞 Kada je slijedeci pregled?
    Cure, ima li kakvih novih simptoma kod vas? Meni najteze pada nesanica jer usprkos ogromnom umoru ne mogu zaspati, a kad zaspim me probudi potreba za mokrenjem pa tako u krug.. i nikako docekat slijedeci tjedan i pregled..


    Donji dio leda me prestao boliti, napuhnutost se splasla ali neke mini mucnine su pocele - moram jesti nesto svakih 2-3 sata jer kruli u zelucu strasno i onda mi dode slabo ( a gladna nisam) - kud se prije hrana isprazni iz zeluca 🤣 grudi nesto malo bole, mali grcevi su prisutni u trbuhu i to je to
    Drzin fige da ne krene povracanje 😰

    32 ♏👩‍🦰,32♉🧔
    Pokusaji od 10/20
    ⏸ 5.3.2022 💜
    4.11.2022. Luna 💜

  • Kokili

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    A da ne krenem pricati o zedi i odlasku na wc svako malo, strasno 🤣

    32 ♏👩‍🦰,32♉🧔
    Pokusaji od 10/20
    ⏸ 5.3.2022 💜
    4.11.2022. Luna 💜

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.