Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vilmica

    Vilmica

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! Evo i ja se pridruzujem zimskim bebama :). U ponedjeljak je CB digitalni test pokazao da sam trudna 1 - 2 tjedna. Od tad sam napravila jos par jeftinih samo da se uvjerim da sve ide u dobrom smjeru. Ciklusi su mi dugi tako da ne znam kad je bila ovulacija, a ZM 1.2.2022. Prvi pregled je 22.3. i brojim sate do tada!

    [lilypie.com]

  • Avatar Želimbiti mama

    Želimbiti mama

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage moje,prije skoro dva tj ugledala sam dvije tamne debele crtice . Iskreno nisam mogla vjerovati jer moja 2022 nije dobro počela od stresa negativnih događanja , krajem prvog mj  izgubila sam mog najvećeg životnog borca moju predivnu majku i nakon mjesec ipo  kako je otišla imam osjećaj kao da mi je poslala najveći poklon u životu mogućnost da i ja postanem mama i da bezuvjetno volim svoje djete kao ona mene . Ali idem na ljepše temu a to je da sam po mom izračunu u 6 tt. Nisam htjela odmah na pregled,malo sam htjela sačekati bar do 6 tj i evo sljedeći tjedan smo na ultrazvuku i ja se nadam da ćemo tada već čuti maleno srce ❤️. Od promjena osjećam bolne grudi, napuhanost te konstantne plinove ,povremene grčeve koji traju svega par sekundi,učestalo mokrenje i naravno umor želja za spavanjem i ono što niko nevoli a to su mučnine i povraćanje koje je od jutros počelo. Svim mama i budućim mama od sveg srca želim živu i zdravu bebicu 🥰🥰

  • Avatar Vilmica

    Vilmica

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Kejsy, hvala, a tebi da se brzo ostvari!!
    Dobrodošle cure i da nam je trudnoća pjesma! Drago mi je da nas je sve više!
    Potpisujem sve simptome osim povraćanja, a dodajem još i nesanicu.

    [lilypie.com]

  • Avatar Želimbiti mama

    Želimbiti mama

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    UZV mi je 14.3 iskreno jedva čekammm

  • Avatar Želimbiti mama

    Želimbiti mama

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Pitanjce dali pijete folnu kiselinu ,
    ja sam počela piti FOLIC ACID 800 Mcg,dali neka buduća mamica pije istu?

  • Avatar Vilmica

    Vilmica

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Ja isto pijem Novalac prenatal. Tako sam i u prvoj trudnoci jer su mi drugi prenatalni vitamini tesko padali na zeludac. Ima li jos netko da vec ima djece? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Vilmica

    Vilmica

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Kejsy  ❄️ ☃️

    Vilmica

    Ja isto pijem Novalac prenatal. Tako sam i u prvoj trudnoci jer su mi drugi prenatalni vitamini tesko padali na zeludac. Ima li jos netko da vec ima djece?
    Ja imam sina ima 17 godina. I nadam ovaj ciklus da bude plusic i da budemo imali jos jedno (bar)


    Wow! A sto kaze on na sestru ili brata? Moja djevojcica ima 2 godine :).

    [lilypie.com]

  • Avatar Želimbiti mama

    Želimbiti mama

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    MalaMagla

    Ja pijem Novalac, počela sam isti dan kad sam saznala da sam trudna.

    Želimbiti mama

    UZV mi je 14.3 iskreno jedva čekammm

    Imamo UZV isti dan 😍 nadam se da ćemo se obje javiti sa odličnim vijestima 😊


    Oo baš mi je drago veselim se za obje.. koji si tjedan?

  • Avatar Želimbiti mama

    Želimbiti mama

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Po nekom izračunu koji sam gledala ako bude sve uredu  terminko bi mi trebao biti 4.11 jel ima još neka buduća mamica koja je približno 🥰

  • Avatar Vilmica

    Vilmica

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Kejsy  ❄️ ☃️

    Vilmica

    Kejsy ❄️ ☃️

    Vilmica

    Ja isto pijem Novalac prenatal. Tako sam i u prvoj trudnoci jer su mi drugi prenatalni vitamini tesko padali na zeludac. Ima li jos netko da vec ima djece?
    Ja imam sina ima 17 godina. I nadam ovaj ciklus da bude plusic i da budemo imali jos jedno (bar)

    Wow! A sto kaze on na sestru ili brata? Moja djevojcica ima 2 godine :).
    Pa on je u fazonu bilo bi bolje da je bilo ranije, ali …ma dusa je on velika bice to divno…


    Hoce! I super da ces imati nekog da moze pricuvati bebu..

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.