Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pg11

    pg11

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    ribica1234

    Cure, kad su vam pregledi? Moj je tek za tjedan dana. Ne mogu docekati :)


    Ejj, moj prvi pregled je 10.3 isto sam nestrpljivaa😊 meni je nekako 11mj uvijek bio kao zima😂 a gledala sam na temi jesenske bebe sve curke su vec dosta tjedana,pa mi je nekako tu ljepse na ovoj temi di su curke tjednima blize🙂

    👩‍❤️‍👨 28god.
    🤰▶️ 08/21
    🙏🤞😊
    + 27.02.2022.❤😊🥰
    Termin 08.11.2022.❤🥰

  • Kokili

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    Pridruzujem se 😃
    Nisam jos ni dogovorila ginekologa, danas saznala i jos ne mogu sebi doci 🤣 po zadnjoj M u 5 tt

    32 ♏👩‍🦰,32♉🧔
    Pokusaji od 10/20
    ⏸ 5.3.2022 💜
    4.11.2022. Luna 💜

  • lusika

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke, evo i ja se pridruzujem, trenutno samo u ranoj fazi 4+2, nezelim prerano kod doktora, barem ne jos 2 tjedna dok srceko ne pocme kucati…

  • Avatar pg11

    pg11

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Kokili

    Pridruzujem se 😃
    Nisam jos ni dogovorila ginekologa, danas saznala i jos ne mogu sebi doci 🤣 po zadnjoj M u 5 tt


    Cestitaam tii😀 moja narucuje sa 8tj prvi pregled al po mom duzem ciklusu tako bi trebala biti 10.3 pa cu vidjeti 🙂

    👩‍❤️‍👨 28god.
    🤰▶️ 08/21
    🙏🤞😊
    + 27.02.2022.❤😊🥰
    Termin 08.11.2022.❤🥰

  • lusika

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Jeli vi osijecate kakve simptome…ja trenutno nista samo malu nadutost…sa prvom trudnocom imala sam jake bolove od pocetka trudnoce i umor… sada sam imala  par kapi tockastog krvarenja, ginekolog kaze da je to normalno…pomalo osjecam neki strah, jer ni je tek krajem mjeseca na pregled 

    Prva trudnoca 2018 

  • Kokili

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    lusika

    Jeli vi osijecate kakve simptome…ja trenutno nista samo malu nadutost…sa prvom trudnocom imala sam jake bolove od pocetka trudnoce i umor… sada sam imala par kapi tockastog krvarenja, ginekolog kaze da je to normalno…pomalo osjecam neki strah, jer ni je tek krajem mjeseca na pregled

    Prva trudnoca 2018


    Malo neki grcevi kao kad imas M,ali slabije. A donji dio leda me u b i j a 😨 

    32 ♏👩‍🦰,32♉🧔
    Pokusaji od 10/20
    ⏸ 5.3.2022 💜
    4.11.2022. Luna 💜

  • lusika

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Kokili

    lusika

    Jeli vi osijecate kakve simptome…ja trenutno nista samo malu nadutost…sa prvom trudnocom imala sam jake bolove od pocetka trudnoce i umor… sada sam imala par kapi tockastog krvarenja, ginekolog kaze da je to normalno…pomalo osjecam neki strah, jer ni je tek krajem mjeseca na pregled

    Prva trudnoca 2018

    Malo neki grcevi kao kad imas M,ali slabije. A donji dio leda me u b i j a 😨


    Mene inace leda bole zbog sjedeceg posla pa to ni ne primjetim…imam jedino jos  obilniji iscjedak… 

  • a13

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima 
    Ja sam na jesenskim bebama ali vidim da su djevojke ovdje dosta bliže mom terminu i mislim da imamo više zajedničkih tema trenutno 
    Trenutno sam u 6. Sedmici, termin početkom novembra. Na prvi pregled planiram za neke dvije sedmice tek.
    Kakvi su kod vas simptomi?
    Ja imam bolove slične menstrualnim, stomak, leđa koji su tu skoro svaki dan. Pojačan umor i žeđ i baš izražena nadutost, desi se da izgledam kao da sam 4-5 mjeseci trudna 

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Cure drage, prije svega cestitam na plusicima! 🥳🤞🤰
    A to sto kazete da nema nikoga vasih tjedana na jesenskim bebama jer zato sto vi tek stizete.😃 Terminuše iz 11-tog mjeseca tek trebaju doci na tu temu. 🙈 Na svakoj temi budu razlike od skoro 3 mjeseca izmedju onih koje npr trebaju roditi pocetkom 9-tog mjeseca i onih krajem 11-tog. Ali to su sve jesenske bebe. 🤷🏼‍♀️😊
    Vi ste sad na zimskim, to je kao da netko ima termin pocetkom 8-og mjeseca, a bude na jesenskim bebama. 🙈😅 
    Nemojte me krivo shvatiti, ja sam control freak, pa mi zasmeta kad nesto nije “po pravilima”. I moram to reci/napisati. Nema to veze s vama. Ne smetate vi nikome, najmanje meni. Ja ionako necu upasti na ovu temu.😅   Zato slobodno ostanite tu i pišite. 
    Želim vam svima urednu trudnocu.🤞🤰💕 Pozdrav Kejsy , i nadam se da ces se uskoro pridružiti curama.🤗 Sretno svima! 💕🙋🏼‍♀️

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • Avatar Norules

    Norules

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    Slazem se potpuno, zimske bebe se u pravilu jos nisu ni napravile😆a kad dode njihovo vrijeme ce se otvarati proljetne bebe i tako u krug Al svakome kako paše

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.