Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Ella..

    Lavendera

    Pozz cure, sto se tice bolnih grudi, meni su pocele biti lagano osjetljive negdje kad sam napunila 11tt, do tad nista. Isto sam si razbijala glavu jel sve ok ako ne bole itd pa sam bas i citala da je sve individualno. Neke imaju bolne grudi, neke uopce nemaju, neke imaju prije pa poslije ne, neke u pocetku ne pa kasnije da i tako.. Iako i meni je sada lakse i mirnija sam kad osjetim bar malo da su osjetljive🤣
    Danas nam je pregled poslijepodne, samo da i dalje sve bude dobro🥰 Ostale cure koje danas isto imaju pregled sretno vam i javite se sa lijepim vijestima🤗

    Sretno na pregledu i svima koji danas imaju 🤗😊


    Hvalaaa🥰

    2020.💖
    2022.💖
    02/2024. Biokem
    Sljedeci pregled 9.5

    [tickerfactory.com]

  • Avatar keti91

    keti91

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    Ja sam isto panicar teski ono..
    Do neki dan su me i grudi boljele i maternica,od jucer vise nista kao i da nisam trudna 😂😂
    A da ne pricam nervoza pa oplacem skoro na sve..
    Ta moja jos zivcanost
    Imamo za 8dana pregled ima da to tada izludim i sebe a i muza jer njemu krv pijem s tim pregledima 🤣🤣 kad osjetim bebaca nadam se da ce biti lakse a do tada cu biti sigurno nervozna i sve ostalo
    A bila sam na hitnoj prije 2dana i sa bebom sve ok al eto vrag neda mira da mogu sutra bih otisla odmah na pregled 😂😂

    Termin 12.11.2022 ❤💞👣👨‍👩‍👧👶👶 stize nam curica ❤💕💝
    🧔 37
    👱‍♀️ 31
    U braku od 10/2018
    02.11.22 ❤❤❤❤💓💓❤
    Stize pojacanje Dori 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  • Kokili

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    Serendipity

    Došli su mi nalazi briseva, sve je negativno, aliiii mi piše da je u kulturi nađen Streptokok grupe B

    Je li koja imala iskustva s time? Je li opasno, kaj to znači?


    Imala sam davno tu bakteriju u urinu. Dobit ces antibiotike od doktora ( valjda se smiju piti u trudnoci 🤔). Ta bakterija brzo ode. 

    32 ♏👩‍🦰,32♉🧔
    Pokusaji od 10/20
    ⏸ 5.3.2022 💜
    4.11.2022. Luna 💜

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    ribi1234

    Ovisi to o puno faktora. Meni smeta kad netko odmahne rukom i kaze ‘otici ce samo’. To je stvarno rijetko. Neke cure gube zbog dojenja, ima onih koje zbog toga jos vise i jedu pa se udebljaju. Mi smo imali bebu s kojom smo imali show svaki noc, to mi je doslovno razdrmalo ritam. Znalo se dogoditi da smo usred noci bili budni po 2-3h, onda pojedes puno toga sto inace ne bi. I tako. Na kraju sam ih izgubila kad sam si uvela kontrolu i izbacila giuposti, a to bas nije bilo ‘samo od sebe’. Neovisno o tome sto sam imala bebu koja je propuzala i prohodala jako rano i trcala za njom non stop. Jos se poklopio i onaj prvi lockdown par dana nakon poroda, pa smo vecinu te prve godine bili ograniceni za sve aktivnosti koje sam imala u planu. Po meni ne treba nista idealizirati. Ta prva godina je teska, koliko i prekrasna. Bez obzira na svu ljubav prema djetetu, treba svaka od nas biti svjesna da ju cekaju brojne promjene- na toliko razina, pa i fizickoj. Nekima ce ostati kile, drugima dijastaza, vecina ce dobiti strije, oziljak od carskog, savove. Treba o tome otvoreno pricati, inace se nerealna ocekivanja mogu lose odraziti na psihicko stanje. Nista ne treba gledati negativno i ocekivati katastrofu, ali to su sve situacije koje trudnoca i porod donesu mnogim curama i mislim da je dobro kad znas da to i druge prolaze.


    Prva godina je jako fizicki i psihicki zahtjevna. Vjerujem da svakoga udari drugacije: neki smrsave neki udebljaju. Ja recimo od stresa nisam mogla jesti, tjerala sam se - ali stres na mene uvijek tako djeluje, kao i nespavanje (i nasa je imala show programe po noci 🤣). U svakom slucaju, meni je postpartum bio najtezi dio svega, a mislila sam da ce biti porod i najvise sam se pripremala za njega. Slazem se da je jako bitno pricati o tome, mene uhvatilo nespremnu sve skupa, ne samo fizicke promjene nego cijela situacija

    [lilypie.com]

  • Avatar Svemirka

    Svemirka

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Lonmi

    Svemirka

    Lonmi

    Lida 🍀

    Lonmi

    Cure gdje cca nađete otkucaje s baby watcherom?
    Mi se ovaj put bas mucimo, nasli smo u petak, bili su 176, a sad ih vise nikako ne mozemo uhvatiti. Nasla sam ih par cm ispod pupka udesno.
    Prvi put smo ga kupili kasnije oko 15 tt, sad se trudim nac ranije i onda se razočaram. Jednom nađemo, pa opet ne. Mozda su neke cure u pravu, bolje to ne imati 😂😂

    Kreni trazit ravno ispod pupka kod ruba gacica, tamo gdje nam dlacice rastu, jbg tako mi je najlakše objasnit 😅 okreci glavu dopplera tj napravi krug, ako nema nista pomakni ga prema gore i ponovi postupak 😅 nemoj se puno oslanjat na ekran i brojeve, vise na zvuk ☺️

    Jucer smo 20 min trazili i nista, mozda na sek, dvije onak jaci otkucaji oko 150, al brzo su pobjegli. 2 put sam nasla u tom smjeru i malo udesno. Ja mislim da je rano, prvi put sam dugo trazila u 15 tt.
    Jel se to smije uopce svaki dan koristiti i koliko dugo? Dok znas di je cca onda par sek, ali mi smo jucer i prekjucer zbilja dugo trazili, pa sam poslje pomislila da nebi to mozda i bilo malo stetno. Navodno nije.

    Preporuka doktora je max 10 min dnevno. Ja isto nisam mogla naći ni čuti do 14+5. Nikako, sve sam probala. Jednostavno je bilo prerano. Tek sa 14+5 smo čuli, to je bilo u subotu mislim i od onda više nismo pokušavali jer sam ja od tad mirna. To će vjerojatno trajat još dan dva pa će ponovno panikaaaa 😁
    Što se simptoma tiče kod mene zaista više ništa. Jedva čekam pregled sljedeći tjedan.

    Ajoooj mi smo onda malo pretjerali. Ma znas sta, trazim i ne skuzim da je toliko proslo, bas se udubim. Mislim da ga necu taknuti bar do 14 tt jer mi trenutno stvori stres, bas me uzruja jer ne podnosim da ne nesto ne mogu naci 😂😂. Dobro, bebici sigurno nije nastetio, a dalje necu duze od par min. Trazila sam jucer ujutro, pa onda ponovno navecer i kaze mi suprug pa daj vec 20 min trazimo 🤦‍♂️🤦‍♂️. Drugu srijedu je pregled, neka brzo dođe 😊❤️


    I mene je isto stresiralo. Čak sam tražila kome da se naručim na pregled u međuvremenu. Na kraju odustala i uspjela se uvjeriti da je prerano i da pričekam još koji dan i eto… Stvarno je tako bilo. Naš pregled je u četvrtak. Izdržat ćemo, možemo mi to 💪💪

    🧔 - 36 👩 - 35
    03/2022 - ➕️💓
    05/2022 - Panorama i mini anomaly ✅️ curka stiže 💕
    06/2022 - anomaly scan ✅️
    [lilypie.com]

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Svemirka

    Lonmi

    Svemirka

    Lonmi

    Lida 🍀

    Lonmi

    Cure gdje cca nađete otkucaje s baby watcherom?
    Mi se ovaj put bas mucimo, nasli smo u petak, bili su 176, a sad ih vise nikako ne mozemo uhvatiti. Nasla sam ih par cm ispod pupka udesno.
    Prvi put smo ga kupili kasnije oko 15 tt, sad se trudim nac ranije i onda se razočaram. Jednom nađemo, pa opet ne. Mozda su neke cure u pravu, bolje to ne imati 😂😂

    Kreni trazit ravno ispod pupka kod ruba gacica, tamo gdje nam dlacice rastu, jbg tako mi je najlakše objasnit 😅 okreci glavu dopplera tj napravi krug, ako nema nista pomakni ga prema gore i ponovi postupak 😅 nemoj se puno oslanjat na ekran i brojeve, vise na zvuk ☺️

    Jucer smo 20 min trazili i nista, mozda na sek, dvije onak jaci otkucaji oko 150, al brzo su pobjegli. 2 put sam nasla u tom smjeru i malo udesno. Ja mislim da je rano, prvi put sam dugo trazila u 15 tt.
    Jel se to smije uopce svaki dan koristiti i koliko dugo? Dok 


    Mene je jucer jako uzrujalo zato jer sam u petak pronašla i bila sam uvjerena kako cu i jucer od prve kad kao znam di je sad. 20 minuta i nista, nesto na par sekundi, bas me uzrujalo. Naravno da sam i sad u napasti da provjerim ali necu i gotovo. Nas je drugu srijedu, 01.06. Jedva cekam 😊

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Lonmi

    Svemirka

    Lonmi

    Svemirka

    Lonmi

    Lida 🍀

    Lonmi

    Cure gdje cca nađete otkucaje s baby watcherom?
    Mi se ovaj put bas mucimo, nasli smo u petak, bili su 176, a sad ih vise nikako ne mozemo uhvatiti. Nasla sam ih par cm ispod pupka udesno.
    Prvi put smo ga kupili kasnije oko 15 tt, sad se trudim nac ranije i onda se razočaram. Jednom nađemo, pa opet ne. Mozda su neke cure u pravu, bolje to ne imati 😂😂

    Kreni trazit ravno ispod pupka kod ruba gacica, tamo gdje nam dlacice rastu, jbg tako mi je najlakše objasnit 😅 okreci glavu dopplera tj napravi krug, ako nema nista pomakni ga prema gore i ponovi postupak 😅 nemoj se puno oslanjat na ekran i brojeve, vise na zvuk ☺️

    Jucer smo 20 min trazili i nista, mozda na sek, dvije onak jaci otkucaji oko 150, al brzo su pobjegli. 2 put sam nasla u tom smjeru i malo udesno. Ja mislim da je rano, prvi put sam dugo trazila u 15 tt.
    Jel se to smije uopce svaki dan koristiti i koliko dugo? Dok

    Mene je jucer jako uzrujalo zato jer sam u petak pronašla i bila sam uvjerena kako cu i jucer od prve kad kao znam di je sad. 20 minuta i nista, nesto na par sekundi, bas me uzrujalo. Naravno da sam i sad u napasti da provjerim ali necu i gotovo. Nas je drugu srijedu, 01.06. Jedva cekam 😊


    Ako imas Mas zeleni baby watcher, ja sam primjetila da meni jedna polovica te sonde ne ucitava nego moram nagnut/nakositi, kao usmjeriti jednu polovicu te bijele glave koja hvata i tako traziti, mozda je samo do mog da je tako cudan, ali to sam evo primjetila. Nemoj se stresirati bezveze, budi samo pozitivnih misli i vrlo brzo ces poceti osjecati pokrete, onda nece trebati nikakav baby watcher ni nista☺️

    2020.💖
    2022.💖
    02/2024. Biokem
    Sljedeci pregled 9.5

    [tickerfactory.com]

  • Avatar natalie19

    natalie19

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Cure nazalost ne uspijem objaviti listu jer imam tečaj. Navečer objavim za sutra, i sretno svima na pregledima, očekujem samo dobre vijesti! ☺️

    👩🏼30 👱🏻‍♂️33
    16.11.2021; 20.1.2022 ➕❤️
    11/21; 01/22 biokem.t.
    9.4.2022 ➕❤️
    13.4.2022 beta 2192 🥰
    19.4.2022 beta 13318🥰

    28.4.2022 srčeko se čuje ❤️

  • Avatar Lida 🍀

    Lida 🍀

    Broj poruka: 995

    Prijavi adminu

    https://vimeo.com/712842217 [vimeo.com]
    Evo video s baby watcherom ne znam ocete moc otvorit. Da vidite gdje ja nadem otkucaje. Zapravo iskreno se nadam da su to bebini otkucaji jer su skoro uvijek na istom mjestu i prebrzo ih nadem svaki puta. 😅 mozda sam se samo upraksala. 
    P.s. jucer sam se brijala a dlacurde su vec tu. 😡🙈

    🧔37👩‍🦰27
    - 7/21 - biokemijska?
    - 15.11.'21. - missed ab, kiretaža 💔
    - 15.3.'22. ➕ 🌈 1.4. ❤️
    💙 It's a BOY! 🥰💙
    - 17.11.2022. N ❤️

  • Avatar Serendipity

    Serendipity

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Sutra budem se čula s ginekologom jer bi trebali doći nalazi Niftya, pa ću odmah pitati za taj streptokok. Užasno me strah sada, jer sam čitala svašta o tome i ne znam kako se uopće stvorio 

    Lida, ne mogu vidjeti video, moram se ulogirati. A dlake rastu ko lude, slažem se

    Mama - 31. g.
    Tata - 33. g.
    Jakob - 23.05.2020.
    Termin - 23.11.2022. 💙
    20.06.2022. - treći pregled

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.