Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Lida bravo za cigarete! Ja sam povremeno zapalila, uz kavu, na nekoj festi, ali bacila sam ih odmah u prvoj trudnoci, sad u ovih god dana mozda par komada zapalila i trenutno opet bacila.
    Nisam strastveni pusac pa je to meni nista, ali znam da je nekima tesko, bitno dok ih mozes totalno izbaciti 😊

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2860

    Prijavi adminu

    Svemirka

    Jutro cure. Ja sam na nekih +1. Ali… krenula sam s 49 kg i bojim se da je premalo i da beba neće imat što joj treba pa se ja čak i trudim malo udebljati. 😄


    I moja kuma je imala 49 i išla rodit sa 83 🤣🤣🤣🤣hahaa a moja šogorica je imala 65 a išla rodit sa 75 …tako da ti to nema apsolutno  veze i nema pravila … 😊😊😬😬😬😬😃

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • riba_u_moru

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Lonmi

    Cure, a kava bez kofeina? Jel zna netko kakvog je to okusa 😂😂
    Ili je cappucino mozda sigurnija varijanta?
    Realno i cajevi sadrze mali postotak.
    Mislim da jedna salica kave nece naskoditi nicemu, ja joj se vracam od 12 tt.
    Pipin mene to svaki puta tako prestraši, trudim se da ju uvijek dizem iz cucnja kad mi je na podu, a jucer sam ja s njom sjedila (to mi je jedini nacin da bar malo sjednem kroz dan) i onda sam sebe podigla u cucanj, pa nju i bas sam osjetila bol na trenutak. Kako cemo s onim velikim trbuhom. Jel tvoja hoda? Moja prohodava trenutno i nonstop se penje na mene.


    Ja imam bezkofeinske kapsule za nespresso, okus je identican kao i kod obicnih kapsula

    💁🏻‍♀️25🤵🏻28
    ZM 14.02.22
    ➕ 19.03.22.
    ♥️ prvi pregled 12.04.22.
    Termin po ZM 22.11.22 a po UZ 27.11.22.

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Lonmi

    Cure, a kava bez kofeina? Jel zna netko kakvog je to okusa 😂😂
    Ili je cappucino mozda sigurnija varijanta?
    Realno i cajevi sadrze mali postotak.
    Mislim da jedna salica kave nece naskoditi nicemu, ja joj se vracam od 12 tt.
    Pipin mene to svaki puta tako prestraši, trudim se da ju uvijek dizem iz cucnja kad mi je na podu, a jucer sam ja s njom sjedila (to mi je jedini nacin da bar malo sjednem kroz dan) i onda sam sebe podigla u cucanj, pa nju i bas sam osjetila bol na trenutak. Kako cemo s onim velikim trbuhom. Jel tvoja hoda? Moja prohodava trenutno i nonstop se penje na mene.


    Moja evo prohodava isto, radi korake bez drzanja pa padne. Dakle nije jos stabilna da sve sama, a samo hoce sama i okolo! Dakle nagnuta sam od 0/24, a da ne spominjem dizi, spustaj. Nemam pojma kako cemo kad trbuh krene rasti 😬🙈 nekako se nadam da ce nam cure tad biti stabilnije i samostalnije? Imaju jos koji mjesec😋😅 

    [lilypie.com]

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Curke ja vam pijem 1 kavu dnevno, jutarnju, i to iz mocche i s mlijekom. Jedna salica dnevno je ok, ali i razumijem i sve vas koje je strah pa ste izbacile (tako sam ja kad sam s kceri bila trudna u prvom tromjesecju izbacila). To je nekako osobni izbor, ali mislim da oko jedne ne morate puno mozgati…

    [lilypie.com]

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1286

    Prijavi adminu

    Hvala cure 😊 ja sam si jutros napravila instant kavu ali ne ide 🙈 izgleda da mi ne paše tako da morati cu malo se strpit možda za koji tjedan će mi pasat 😊😁🙈

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Moj savjet oko kila (slobodno ga ignorirajte koga zanima🤣) - probajte se ne sekirati i uzivajte svih devet mjeseci bez takvoh briga. Nemojte jesti za dvoje jer nema potrebe, pokusajte papati raznoliko i malo zdravije zbog sebe i zbog bebe i dopustite si druge stvari koje su vam gusti 🥰 dobivanje kila je jako individualno i cesto nema veze s prejedanjem, neki su skloniji vise, neki manje. Pokusajte biti aktivne (ako smijete) i dosta hodati jer ce vam biti lakse proci porod ako su misici i tijekom trudnoce bili aktivni, jer porod je kao najgori wolroit zivota 🤣 Kako god, puno ce vam otici porodom vjerujte mi. Dosta ce otici i nakon poroda jer je taj period iscrpljujuci. Sve drugo ako pozelite kasnije ‘isklesati’ se da uz tjelovjezbu i zdravu papicu! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    *workout

    [lilypie.com]

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    MalaMagla

    E da, što se tiče trbuha, meni se odavno vidi. Jučer sam bila kod zubara, nisu ni pitali jesam trudna, samo su pogledali trbuh i u razgovoru spomenuli da zbog trudnoće imam taj neki problem sa zubnim mesom. Znaci, toliko je očito 😂 prva je trudnoća, ali sam niska, dosta kratak torzo, normalne građe - 162cm i na početku trudnoće 62kg. U početku je bila čista napuhanost, ali sad se pretvara u baš lijepi trbuh kojeg više ne mogu uvući.
    https://ibb.co/frtzzZxhttps://ibb.co/7Gh4gzs [ibb.co]
    Bojim se da ću do kraja biti samo loptica 😂😂
    Onaj tko me ne vidi svaki dan kaže da mi samo trbuh raste, a ovako da se uopće nisam udebljala. A muža nije ovaj tjedan bilo dva i pol dana doma jer je bio na terenu i čim me vidike rekao je da mi je trbuh veći nego kad je odlazio 😊🥰
    E da, sve sam sigurnija da osjetim bebu. Jučer i prekjučer skoro ništa, ali zato sinoć sam valjda dva sata osjetila ribicu u trbuhu 🥰🥰🥰


    Ma to je to! Ribica se javlja 🥰 i

    [lilypie.com]

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    MalaMagla - ja sam od cca 18-20tt kao ti osjetila ribicu i onda sa 20tt me probudio ujutro bas udarac i od tad je lukpala stalno🥰 kad su malo ojacali udarci vidis ih tako da trbuh zavibrira tj onako se malo strese. Ali to vise ti vidis, imas hrpu videa oz tog perioda gdje sam to pokusavala uhvatiti ali se bas ne vidi na videu 😅 A ono bas da se vidi na van tipa kad se baba nalakti ili gura ruku i nogu, to ipak kad bebica naraste i postane joj tijesnije - ne mogu se tocno sjetiti ali od 30tt recimo nadalje recimo ako se ne varam!

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.