Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Ella - jako mi je žao :( poznat mi je stres i tuga spontanog, nikome poželjeti. Drži se, isplači i u nove pobjede. Hvala Bogu na divnom partneru koji je tu uz tebe i uz koga je sve lakše❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar pg11

    pg11

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Curke evo mene danasnji pregled prosao super, beba je zivahna 😊 ja sam sad u 17tjednu i pocela sam osjetiti kao mjehurice ispod pupka i to kad legnem i umirim se i odma osjetim dosta😊 doktorica kaze da je curica💓 jos ce na iducem pregledu potvrditi😊 nadam se da su vasi pregledi prosli super i da su bebe zdrave😊

    Ella bas mi je zao, drzi see❤️

    👩‍❤️‍👨 28god.
    🤰▶️ 08/21
    🙏🤞😊
    + 27.02.2022.❤😊🥰
    Termin 08.11.2022.❤🥰

  • Avatar natalie19

    natalie19

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Ella žao mi je, drži nam se! ❤️
    Svim ostalim curama čestitam na super pregledima, Pilvi strpi se još malo, želim ti da budu bete i prvi pregled uredni!☺️

    👩🏼30 👱🏻‍♂️33
    16.11.2021; 20.1.2022 ➕❤️
    11/21; 01/22 biokem.t.
    9.4.2022 ➕❤️
    13.4.2022 beta 2192 🥰
    19.4.2022 beta 13318🥰

    28.4.2022 srčeko se čuje ❤️

  • Avatar Mar'ca🌺

    Mar'ca🌺

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Lavendera

    Mar'casad ti u potpisu vidim da ti je termin 4.11. tako je meni bilo s kcerkicom🥰 I ne samo to, mojoj mami je za mene termin bio 4.11., kao meni za malu, rodila sam ju na svoj rodendan i porodila me ista babica koja je moju mamu samnom porodila. Pa sad kada sam vidjela kod tebe 4.11 odmah se sjetila svega🥰


    Ajme, kako fora, vjerujem da je to predivan osjećaj. 🥰🥰 A vidim da ti je i sad OTP sličan, tako da, opet jako lijepo 🥰🥰

    👩 29
    👨 29
    U braku 8/21 👰🤵
    Prenatalne Novalac od 2/22 🌺
    Papa, UZV i pregled - 9/21 - sve uredno ✔️
    ZM - 28.1.
    ➕ 5.3. ❤️👶
    11.3. - prvi pregled ❤️
    ❤️ 21.3. 💞 čujemo srčeko. 🥰
    🤰👶🏻 4.11. ❤️ termin poroda 🥰
    ➡️ Sljedeći pregled: 20.7. 😊
    🔜❤️🌺👶🏻 Baby girl. 🥰
    [lilypie.com]

  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    Mar'ca🌺

    Lavendera

    Mar'casad ti u potpisu vidim da ti je termin 4.11. tako je meni bilo s kcerkicom🥰 I ne samo to, mojoj mami je za mene termin bio 4.11., kao meni za malu, rodila sam ju na svoj rodendan i porodila me ista babica koja je moju mamu samnom porodila. Pa sad kada sam vidjela kod tebe 4.11 odmah se sjetila svega🥰

    Ajme, kako fora, vjerujem da je to predivan osjećaj. 🥰🥰 A vidim da ti je i sad OTP sličan, tako da, opet jako lijepo 🥰🥰


    Je, bas bas predivan osjecaj🥰🥰
    Sad me zafrkavaju svi da bi mogla na svekrvin rodendan hahaha 🤣🤣🤣

    2020.💖
    2022.💖
    02/2024. Biokem
    13.03.'24. ➕️
    OTP 20.11.
    Sljedeci pregled 5.6

    [tickerfactory.com]

  • Lusi

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Ella..

    Drage moje, od današnjih lijepih vijesti ja imam samo loše.. 2h prije pregleda sam prokrvarila i otišla sam ginekologu prije zakazanog termina, nažalost moja se bebica nije uspjela zadržati 😔😔😔😔
    Žao mi je što vam kvarim atmosferu u grupi, ali očito Bog ima plan i sve se događa s razlogom.. želim vam svima sreću i uredne trudnoće ❤️


    I meni je isto tako bilo u 12.mj prosle godine. Isto sam bila u 6 tt i jednostavno sam prokrvarila. Al nemoj da te to obeshrabri. Vidjet ćeš brzo ćeš ostati ponovno trudna. Sve u Božje ruke ☺️
    Drzi se ❤️

    👨‍🦱26
    👱‍♀️25
    Bio. Kemijska 12/21
    ➕ 13.5 ❤️
    OTP 16.1.2023
    Dolazi nam curka 👨‍👩‍👧💖

  • Avatar Ella..

    Ella..

    Broj poruka: 757

    Prijavi adminu

    Rita89

    Ella..

    Rita89

    Ella je li krvarenje bilo popraćeno kakvim bolovima?

    U početku nije onda je poslije krenulo kao normalna menga, samo sa malo jačim bolovima i grčevima..😔
    U početku sam se nadala da nije ništa strašno, da će proći međutim nije prošlo. U srijedu idem opet na pregled i razgovor

    A jesi ti zatrudnila spontano ili potpomognutom?


    Prirodnim putem,  ovo mi je prva trudnoća općenito.. 

    🚺 31
    🚹 31

    “Pogledaj unatrag i zahvali Bogu. Gledaj naprijed i vjeruj Bogu.”

    ♡ Baby Girl ♡
    ♡ A ♡ 21.01. ♡

  • Avatar potencijalna_trudnica

    potencijalna_trudnica

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Ella jako mi je žao, drži se 😔❤

    Drugim curama čestitam na dobrim pregledima :)

    I ja ga obavila jučer i kao što smo očekivali ovulacija je bila kasnila tjedan dana tako da sam zapravo sada 7+6 (a prema ZM bi trebala biti 8+6) i sve je ok. Plod je veličine graha 15 mm (a prije 2 tjedna je bio veličine 2 mm) i srčeko se snažno čuje, prekrasan osjećaj. ❤
    Očekivani termin poroda je 3.1. (a inače meni je rođendan 31.12. 😂🙈), a idući pregled će biti 24.06.

    👩 28
    👨 30
    Počeli opušteno 01/22 🙏🤞
    ZM - 22.3.
    ➕ 26.4. ❤️👶
    09.5. - prvi pregled 🤞🏻🤞🏻 - veliki smo 2 mm
    23.5. čujemo ❤ narasli na 15 mm
    OTP - 3.1.'23
    Idući pregled - 24.6.

  • Avatar Ella..

    Ella..

    Broj poruka: 757

    Prijavi adminu

    Lusi

    Ella..

    Drage moje, od današnjih lijepih vijesti ja imam samo loše.. 2h prije pregleda sam prokrvarila i otišla sam ginekologu prije zakazanog termina, nažalost moja se bebica nije uspjela zadržati 😔😔😔😔
    Žao mi je što vam kvarim atmosferu u grupi, ali očito Bog ima plan i sve se događa s razlogom.. želim vam svima sreću i uredne trudnoće ❤️

    I meni je isto tako bilo u 12.mj prosle godine. Isto sam bila u 6 tt i jednostavno sam prokrvarila. Al nemoj da te to obeshrabri. Vidjet ćeš brzo ćeš ostati ponovno trudna. Sve u Božje ruke ☺️
    Drzi se ❤️


    Hvala puno cure na riječima podrške! 
    Trenutno skupljam svoje komadiće,  noćas sam plakala od bolova i završila na hitnoj..dr me morao očistiti , vidjela sam svoje čudo na komadu gaze 😔😔😔😔
    Bit će bolje, ovo nije tema za ovakve priče i oprostite što pišem to ali moram olakšati dušu…
    Sve najbolje vam želim,  žene moje 🤞❤️

    🚺 31
    🚹 31

    “Pogledaj unatrag i zahvali Bogu. Gledaj naprijed i vjeruj Bogu.”

    ♡ Baby Girl ♡
    ♡ A ♡ 21.01. ♡

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2869

    Prijavi adminu

    potencijalna_trudnica

    Ella jako mi je žao, drži se 😔❤

    Drugim curama čestitam na dobrim pregledima :)

    I ja ga obavila jučer i kao što smo očekivali ovulacija je bila kasnila tjedan dana tako da sam zapravo sada 7+6 (a prema ZM bi trebala biti 8+6) i sve je ok. Plod je veličine graha 15 mm (a prije 2 tjedna je bio veličine 2 mm) i srčeko se snažno čuje, prekrasan osjećaj. ❤
    Očekivani termin poroda je 3.1. (a inače meni je rođendan 31.12. 😂🙈), a idući pregled će biti 24.06.


    I meni je rođendan 31.12🤣🤣🤣🤣
    Ela jako mi je zao😔

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.