Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar puna_pitanja

    puna_pitanja

    Broj poruka: 287

    Prijavi adminu

    Ella, žao mi je zbog tvog gubitka  Drži se i želim ti puno sreće i da brzo držiš svoju bebicu.

    Baby watcher moram iskomentirati, mislila sam da je fora, al kad vidim kako se patite nema šanse da ja to sebi kupim, ja bih svaki dan išla ginekologu u panici provjeravati zašto ja ne čujem, to nije za nas nestabilne 😁

    Natalie, za jednom kad bude lista, meni je iduci pregled 15.6. 😊

    30g, OTP 10.11.
    [lilypie.com]

  • Avatar Mar'ca🌺

    Mar'ca🌺

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Ella..

    Drage moje, od današnjih lijepih vijesti ja imam samo loše.. 2h prije pregleda sam prokrvarila i otišla sam ginekologu prije zakazanog termina, nažalost moja se bebica nije uspjela zadržati 😔😔😔😔
    Žao mi je što vam kvarim atmosferu u grupi, ali očito Bog ima plan i sve se događa s razlogom.. želim vam svima sreću i uredne trudnoće ❤️


    Draga, jako mi je žao što je tako ispalo, ali upravo to što kažeš, sve se dešava s razlogom. Drži se i hrabro naprijed. ❤️

    👩 29
    👨 29
    U braku 8/21 👰🤵
    Prenatalne Novalac od 2/22 🌺
    Papa, UZV i pregled - 9/21 - sve uredno ✔️
    ZM - 28.1.
    ➕ 5.3. ❤️👶
    11.3. - prvi pregled ❤️
    ❤️ 21.3. 💞 čujemo srčeko. 🥰
    🤰👶🏻 4.11. ❤️ termin poroda 🥰
    ➡️ Sljedeći pregled: 20.7. 😊
    🔜❤️🌺👶🏻 Baby girl. 🥰
    [lilypie.com]

  • Avatar Mar'ca🌺

    Mar'ca🌺

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Lavendera

    Evo nas sa pregleda☺️ Sve od nalaza krvi, urina i briseva je uredno, a najvaznije od svega s bebicom je sve u redu, i ajme je narasla od zadnjeg puta, Nuhalni nabor uredan i 20.6 iduci pregled pa cemo saznati i spol ako se bebica ne bude sramezljiva❤️❤️


    I mi ćemo 20.6 saznati spol. 🥰🥰❤️❤️

    👩 29
    👨 29
    U braku 8/21 👰🤵
    Prenatalne Novalac od 2/22 🌺
    Papa, UZV i pregled - 9/21 - sve uredno ✔️
    ZM - 28.1.
    ➕ 5.3. ❤️👶
    11.3. - prvi pregled ❤️
    ❤️ 21.3. 💞 čujemo srčeko. 🥰
    🤰👶🏻 4.11. ❤️ termin poroda 🥰
    ➡️ Sljedeći pregled: 20.7. 😊
    🔜❤️🌺👶🏻 Baby girl. 🥰
    [lilypie.com]

  • Avatar Anita1108

    Anita1108

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Cure evo da se i ja malo javim, rješila sam prošli tjedan onaj smedi iscjedak, nije bilo nista strasno i dalje pijem duphastone i sljedeci pregled mi je 27.5. tada cu konacno imati doktoricu koja ce mi pratiti trudnocu jer sam u timu bez nositelja.
    Cestitam vam svima na dobrim pregledim :)

    Ella..

    Drage moje, od današnjih lijepih vijesti ja imam samo loše.. 2h prije pregleda sam prokrvarila i otišla sam ginekologu prije zakazanog termina, nažalost moja se bebica nije uspjela zadržati 😔😔😔😔
    Žao mi je što vam kvarim atmosferu u grupi, ali očito Bog ima plan i sve se događa s razlogom.. želim vam svima sreću i uredne trudnoće ❤️

    Zao mi je zbog tvog gubitka, drzi se 

    Mene samo zanima ako u grupi ima koja cura da se bori s mucninama. Ovo je vise nepodnosljivo. sad am usla u 9 tjedan i ujutro kad se probudim pa do podneva mi je ok,ali poslijepodne. Iscrpljena sam  Odvratne mucnine, vrtoglavice i kad krene ne prestaje. Jedino sto mogu, mogu lezat ;( znam da sigurno ne pomaze nista ali ako imate kakav savjet dobro bi dosao.. hvala 

  • Avatar ancy2010

    ancy2010

    Broj poruka: 373

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, evo da se i ja pridružim😊
    Prva trudnoca, porod 8/2019 curica ziva i zdrava😊
    Druga trudnoca, blighted ovum 1/2021
    Treca trudnoca termin 6.12.2022 😊
    Danas obavila pregled, sve super, beba zivahna, skakuce tako da je jedva uspila izmiriti.
    Citam da ste zabrinute oko simptoma, evo ja sam do nekidan imala mucnice, strasno bolne i tvrde grudi, kad odjedanput od sride sve stalo, osjećaj ko da nisam trudna, jedva sam dočekala danasnji pregled i Bogu hvala da je sve u redu, vise nemam nikakve simptome, sad cekam da se bar stomak pocne vidit😁tako da ne brinite ako se izgube, ne mora znacit ono najgore😉

    4.08.2019 baby girl👶
    1/2021 blighted ovum
    25.11.2022. baby boy👶

  • Avatar Rita89

    Rita89

    Broj poruka: 153

    Prijavi adminu

    Ella..

    Drage moje, od današnjih lijepih vijesti ja imam samo loše.. 2h prije pregleda sam prokrvarila i otišla sam ginekologu prije zakazanog termina, nažalost moja se bebica nije uspjela zadržati 😔😔😔😔
    Žao mi je što vam kvarim atmosferu u grupi, ali očito Bog ima plan i sve se događa s razlogom.. želim vam svima sreću i uredne trudnoće ❤️


    Joj Ella, ovo stvarno nije lijepa vijest, očito si dobro predosjetila…jako mi je žao… A znsš čega mi je još više žao? Šro idući put kad zatrudniš vjerojstno ćeš biti jako pod stresom svaki put kad nešto ne osjetiš, rekla bih tako poznavajući nas žene i baš me zbog toga boli srce nekako… Nijedna žena ne zaslužuje osjetiti tu bol… Iako imaš pravo- i ja tako vjerujem da dragi Bog ima plan za sve nas… Samo što je ponekad jako teško instresno dočekati taj plan… 

    1.IVF - 6 blastica, ET jednog zametka - beta 0
    1. Fet jednog zametka - beta 0
    2. FET jednog zametka - beta 0
    3.FET jednog zametka - beta 0 (ostale dvije blastice zajedno smrznute)
    2.IVF- blaga simulacija - transfer jednog trodnevnog - beta 0
    3.IVF - transfer dva četverodnevna - beta 0
    4. Fet dvije blastice iz 1.postupka - beta 0
    4 IVF - 4 blastice.. Et 1 blastice, beta 0
    5.FET 1 blastice u prirodnom ciklusu 🤰

  • Avatar Ella..

    Ella..

    Broj poruka: 757

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure na lijepim riječima..sabrala sam se malo, posložila si u glavi i idemo dalje ..sve u Božje ruke ❤️
    Hvala Bogu pa imam najboljeg supruga na svijetu pa je uz njega sve lako..❤️
    I naravno Hvala vama! 

    🚺 31
    🚹 31

    “Pogledaj unatrag i zahvali Bogu. Gledaj naprijed i vjeruj Bogu.”

    ♡ Baby Girl ♡
    ♡ A ♡ 21.01. ♡

  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Mar'ca🌺

    Lavendera

    Evo nas sa pregleda☺️ Sve od nalaza krvi, urina i briseva je uredno, a najvaznije od svega s bebicom je sve u redu, i ajme je narasla od zadnjeg puta, Nuhalni nabor uredan i 20.6 iduci pregled pa cemo saznati i spol ako se bebica ne bude sramezljiva❤️❤️

    I mi ćemo 20.6 saznati spol. 🥰🥰❤️❤️


    Onda smo zajedno u iscekivanju sljedeceg pregleda😍🥰❤️❤️ 

    2020.💖
    2022.💖
    02/2024. Biokem
    13.03.'24. ➕️
    OTP 20.11.
    Sljedeci pregled 9.5

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Ella jako mi je žao zbog tvog gubitka💔 Nema prave riječi utjehe, razumiju te cure koje su prošle tako što, pa jedino što mogu reći je da budeš jaka i prebrodiš to s najbližima, drži se❤️ 

    2020.💖
    2022.💖
    02/2024. Biokem
    13.03.'24. ➕️
    OTP 20.11.
    Sljedeci pregled 9.5

    [tickerfactory.com]

  • Trudnica2022

    Broj poruka: 85

    Prijavi adminu

    Anita1108

    Cure evo da se i ja malo javim, rješila sam prošli tjedan onaj smedi iscjedak, nije bilo nista strasno i dalje pijem duphastone i sljedeci pregled mi je 27.5. tada cu konacno imati doktoricu koja ce mi pratiti trudnocu jer sam u timu bez nositelja.
    Cestitam vam svima na dobrim pregledim :)

    Ella..

    Drage moje, od današnjih lijepih vijesti ja imam samo loše.. 2h prije pregleda sam prokrvarila i otišla sam ginekologu prije zakazanog termina, nažalost moja se bebica nije uspjela zadržati 😔😔😔😔
    Žao mi je što vam kvarim atmosferu u grupi, ali očito Bog ima plan i sve se događa s razlogom.. želim vam svima sreću i uredne trudnoće ❤️
    Zao mi je zbog tvog gubitka, drzi se

    Mene samo zanima ako u grupi ima koja cura da se bori s mucninama. Ovo je vise nepodnosljivo. sad am usla u 9 tjedan i ujutro kad se probudim pa do podneva mi je ok,ali poslijepodne. Iscrpljena samOdvratne mucnine, vrtoglavice i kad krene ne prestaje. Jedino sto mogu, mogu lezat ;( znam da sigurno ne pomaze nista ali ako imate kakav savjet dobro bi dosao.. hvala


    Evo mene ulazim u 11 tj i jos uvijek mucnine koje su kremule od 5tj i do 8 je bilo haos onda sam dobila vitamine pa mi je malo bolje ne povracam vise ali mucnine nekada ujutro do podne prestanu a nekada cak cijeli dan traju iaoo su sada  blaze nego na pocetku, tjesim se s tim da uskoro ulazim u 12 tj i nadam se da ce tada biti bolje onda cu razmislkati sto sada nemam simptome jel sve ok kao i sve zeene🤣🙊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.