Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lida 🍀

    Lida 🍀

    Broj poruka: 995

    Prijavi adminu

    Najbolje bez googlanja, ne brini. Za sve ima rješenje ☺️
    https://ibb.co/M2pGSB7 [ibb.co] evo slika onda.

    🧔37👩‍🦰27
    - 7/21 - biokemijska?
    - 15.11.'21. - missed ab, kiretaža 💔
    - 15.3.'22. ➕ 🌈 1.4. ❤️
    💙 It's a BOY! 🥰💙
    - 17.11.2022. N ❤️

  • Avatar Mar'ca🌺

    Mar'ca🌺

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Cure, evo me s pregleda. Sve je u redu. 🥰 Idući pregled je 20.6. 🥰 I tada ćemo vidjeti spol. 🥰 I idući put ide muž samnom. 🥰🥰

    👩 29
    👨 29
    U braku 8/21 👰🤵
    Prenatalne Novalac od 2/22 🌺
    Papa, UZV i pregled - 9/21 - sve uredno ✔️
    ZM - 28.1.
    ➕ 5.3. ❤️👶
    11.3. - prvi pregled ❤️
    ❤️ 21.3. 💞 čujemo srčeko. 🥰
    🤰👶🏻 4.11. ❤️ termin poroda 🥰
    ➡️ Sljedeći pregled: 20.7. 😊
    🔜❤️🌺👶🏻 Baby girl. 🥰
    [lilypie.com]

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Lavendera

    Lonmi

    Svemirka

    Lonmi

    Svemirka

    Lonmi

    Lida 🍀

    Lonmi

    Cure gdje cca nađete otkucaje s baby watcherom?
    Mi se ovaj put bas mucimo, nasli smo u petak, bili su 176, a sad ih vise nikako ne mozemo uhvatiti. Nasla sam ih par cm ispod pupka udesno.
    Prvi put smo ga kupili kasnije oko 15 tt, sad se trudim nac ranije i onda se razočaram. Jednom nađemo, pa opet ne. Mozda su neke cure u pravu, bolje to ne imati 😂😂

    Kreni trazit ravno ispod pupka kod ruba gacica, tamo gdje nam dlacice rastu, jbg tako mi je najlakše objasnit 😅 okreci glavu dopplera tj napravi krug, ako nema nista pomakni ga prema gore i ponovi postupak 😅 nemoj se puno oslanjat na ekran i brojeve, vise na zvuk ☺️

    Jucer smo 20 min trazili i nista, mozda na sek, dvije onak jaci otkucaji oko 150, al brzo su pobjegli. 2 put sam nasla u tom smjeru i malo udesno. Ja mislim da je rano, prvi put sam dugo trazila u 15 tt.
    Jel se to smije uopce svaki dan koristiti i koliko dugo? Dok

    Mene je jucer jako uzrujalo zato jer sam u petak pronašla i bila sam uvjerena kako cu i jucer od prve kad kao znam di je sad. 20 minuta i nista, nesto na par sekundi, bas me uzrujalo. Naravno da sam i sad u napasti da provjerim ali necu i gotovo. Nas je drugu srijedu, 01.06. Jedva cekam 😊

    Ako imas Mas zeleni baby watcher, ja sam primjetila da meni jedna polovica te sonde ne ucitava nego moram nagnut/nakositi, kao usmjeriti jednu polovicu te bijele glave koja hvata i tako traziti, mozda je samo do mog da je tako cudan, ali to sam evo primjetila. Nemoj se stresirati bezveze, budi samo pozitivnih misli i vrlo brzo ces poceti osjecati pokrete, onda nece trebati nikakav baby watcher ni nista☺️


    Upravo taj imam. Hmmm pa mozda i je do tog, nisam nikad to nesto previse naginjala, mozda kad slucajno jesam je i uhvatilo 😂. Hvala ti na pomoci, isprobati cu kroz par dana, dat cu bebacu mira koliko sam ga na gnjavila jucer i prekjucer s tim 😂😂😂😂. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Lida e bas taj dio i mrvicu udesno, tu sam 2 put nasla.
    Dlake u trudnoci nisu normalne, postanu guste i tvrde 😂

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar ribi1234

    ribi1234

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Lonmi

    Lavendera

    Lonmi

    Svemirka

    Lonmi

    Svemirka

    Lonmi

    Lida 🍀

    Lonmi

    Cure gdje cca nađete otkucaje s baby watcherom?
    Mi se ovaj put bas mucimo, nasli smo u petak, bili su 176, a sad ih vise nikako ne mozemo uhvatiti. Nasla sam ih par cm ispod pupka udesno.
    Prvi put smo ga kupili kasnije oko 15 tt, sad se trudim nac ranije i onda se razočaram. Jednom nađemo, pa opet ne. Mozda su neke cure u pravu, bolje to ne imati 😂😂

    Kreni trazit ravno ispod pupka kod ruba gacica, tamo gdje nam dlacice rastu, jbg tako mi je najlakše objasnit 😅 okreci glavu dopplera tj napravi krug, ako nema nista pomakni ga prema gore i ponovi postupak 😅 nemoj se puno oslanjat na ekran i brojeve, vise na zvuk ☺️

    Jucer smo 20 min trazili i nista, mozda na sek, dvije onak jaci otkucaji oko 150, al brzo su pobjegli. 2 put sam nasla u tom smjeru i malo udesno. Ja mislim da je rano, prvi put sam dugo trazila u 15 tt.
    Jel se to smije uopce svaki dan koristiti i koliko dugo? Dok

    Mene je jucer jako uzrujalo zato jer sam u petak pronašla i bila sam uvjerena kako cu i jucer od prve kad kao znam di je sad. 20 minuta i nista, nesto na par sekundi, bas me uzrujalo. Naravno da sam i sad u napasti da provjerim ali necu i gotovo. Nas je drugu srijedu, 01.06. Jedva cekam 😊

    Ako imas Mas zeleni baby watcher, ja sam primjetila da meni jedna polovica te sonde ne ucitava nego moram nagnut/nakositi, kao usmjeriti jednu polovicu te bijele glave koja hvata i tako traziti, mozda je samo do mog da je tako cudan, ali to sam evo primjetila. Nemoj se stresirati bezveze, budi samo pozitivnih misli i vrlo brzo ces poceti osjecati pokrete, onda nece trebati nikakav baby watcher ni nista☺️

    Upravo taj imam. Hmmm pa mozda i je do tog, nisam nikad to nesto previse naginjala, mozda kad slucajno jesam je i uhvatilo 😂. Hvala ti na pomoci, isprobati cu kroz par dana, dat cu bebacu mira koliko sam ga na gnjavila jucer i prekjucer s tim 😂😂😂😂.


    Ranooo ti je jos! Stvarno mislim da se ne bi trebala opterecivati, probaj za desetak dana. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ella..

    Ella..

    Broj poruka: 757

    Prijavi adminu

    Drage moje, od današnjih lijepih vijesti ja imam samo loše.. 2h prije pregleda sam prokrvarila i otišla sam ginekologu prije zakazanog termina, nažalost moja se  bebica nije uspjela zadržati 😔😔😔😔
    Žao mi je što vam kvarim atmosferu u grupi, ali očito Bog ima plan i sve se događa s razlogom.. želim vam svima sreću i uredne trudnoće ❤️

    🚺 31
    🚹 31

    “Pogledaj unatrag i zahvali Bogu. Gledaj naprijed i vjeruj Bogu.”

    ♡ Baby Girl ♡
    ♡ A ♡ 21.01. ♡

  • Avatar Svemirka

    Svemirka

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Ella..

    Drage moje, od današnjih lijepih vijesti ja imam samo loše.. 2h prije pregleda sam prokrvarila i otišla sam ginekologu prije zakazanog termina, nažalost moja se bebica nije uspjela zadržati 😔😔😔😔
    Žao mi je što vam kvarim atmosferu u grupi, ali očito Bog ima plan i sve se događa s razlogom.. želim vam svima sreću i uredne trudnoće ❤️


    Žao mi je Ella. Puno nas je ovdje koje smo to prošle i vjeruj mi znamo da je teško i koliko boli. Budi hrabra i nakon što isplačeš što moraš kreni dalje jer i tvoja bebica tebe čeka. Drži se 😘

    🧔 - 36 👩 - 35
    03/2022 - ➕️💓
    05/2022 - Panorama i mini anomaly ✅️ curka stiže 💕
    06/2022 - anomaly scan ✅️
    [lilypie.com]

  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 296

    Prijavi adminu

    Evo nas sa pregleda☺️ Sve od nalaza krvi, urina i briseva je uredno, a najvaznije od svega s bebicom je sve u redu, i ajme je narasla od zadnjeg puta, Nuhalni nabor uredan i 20.6 iduci pregled pa cemo saznati i spol ako se bebica ne bude sramezljiva❤️❤️

    2020.💖
    2022.💖
    02/2024. Biokem
    Sljedeci pregled 9.5

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    ribi1234

    Lonmi

    Lavendera

    Lonmi

    Svemirka

    Lonmi

    Svemirka

    Lonmi

    Lida 🍀

    Lonmi

    Cure gdje cca nađete otkucaje s baby watcherom?
    Mi se ovaj put bas mucimo, nasli smo u petak, bili su 176, a sad ih vise nikako ne mozemo uhvatiti. Nasla sam ih par cm ispod pupka udesno.
    Prvi put smo ga kupili kasnije oko 15 tt, sad se trudim nac ranije i onda se razočaram. Jednom nađemo, pa opet ne. Mozda su neke cure u pravu, bolje to ne imati 😂😂

    Kreni trazit ravno ispod pupka kod ruba gacica, tamo gdje nam dlacice rastu, jbg tako mi je najlakše objasnit 😅 okreci glavu dopplera tj napravi krug, ako nema nista pomakni ga prema gore i ponovi postupak 😅 nemoj se puno oslanjat na ekran i brojeve, vise na zvuk ☺️

    Jucer smo 20 min trazili i nista, mozda na sek, dvije onak jaci otkucaji oko 150, al brzo su pobjegli. 2 put sam nasla u tom smjeru i malo udesno. Ja mislim da je rano, prvi put sam dugo trazila u 15 tt.
    Jel se to smije uopce svaki dan koristiti i koliko dugo? Dok

    Mene je jucer jako uzrujalo zato jer sam u petak pronašla i bila sam uvjerena kako cu i jucer od prve kad kao znam di je sad. 20 minuta i nista, nesto na par sekundi, bas me uzrujalo. Naravno da sam i sad u napasti da provjerim ali necu i gotovo. Nas je drugu srijedu, 01.06. Jedva cekam 😊

    Ako imas Mas zeleni baby watcher, ja sam primjetila da meni jedna polovica te sonde ne ucitava nego moram nagnut/nakositi, kao usmjeriti jednu polovicu te bijele glave koja hvata i tako traziti, mozda je samo do mog da je tako cudan, ali to sam evo primjetila. Nemoj se stresirati bezveze, budi samo pozitivnih misli i vrlo brzo ces poceti osjecati pokrete, onda nece trebati nikakav baby watcher ni nista☺️

    Upravo taj imam. Hmmm pa mozda i je do tog, nisam nikad to nesto previse naginjala, mozda kad slucajno jesam je i uhvatilo 😂. Hvala ti na pomoci, isprobati cu kroz par dana, dat cu bebacu mira koliko sam ga na gnjavila jucer i prekjucer s tim 😂😂😂😂.

    Ranooo ti je jos! Stvarno mislim da se ne bi trebala opterecivati, probaj za desetak dana.


    Ma garant je to. 
    Ali znas kako je dok jednom nađes, a drugi put ne 😂😂
    Necu ga dirati vise, jer me ljuti, a dosta mi je ljutnje i stresa i ovako kroz dan😂

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lida 🍀

    Lida 🍀

    Broj poruka: 995

    Prijavi adminu

    Ella..

    Drage moje, od današnjih lijepih vijesti ja imam samo loše.. 2h prije pregleda sam prokrvarila i otišla sam ginekologu prije zakazanog termina, nažalost moja se bebica nije uspjela zadržati 😔😔😔😔
    Žao mi je što vam kvarim atmosferu u grupi, ali očito Bog ima plan i sve se događa s razlogom.. želim vam svima sreću i uredne trudnoće ❤️


    Zao mi je. Istina je da se sve događa s razlogom. Drzi se i s vremenom ponovno u nove pobjede ♥️

    🧔37👩‍🦰27
    - 7/21 - biokemijska?
    - 15.11.'21. - missed ab, kiretaža 💔
    - 15.3.'22. ➕ 🌈 1.4. ❤️
    💙 It's a BOY! 🥰💙
    - 17.11.2022. N ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.