Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ella..

    Ella..

    Broj poruka: 757

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    Ella..

    Joj žene moje, evo paničar se javlja! Jutros sam se probudila i grudi mi nisu bolne kao ovih dana i naravno odmah me panika uhvatila što ako nešto nije u redu 😔😐
    Da li se kojoj to dogodilo??? Danas imam prvi pregled, ne da sam nervozna, nego umirem 😅😆

    Jutro ne brini se to je sve normalno 😊tako je i meni bilo poslije kada prestanu boljet biti će ti lakše 😁u kojem si tjednu? Samo opušteno biti će sve ok 💖


    Danas sam 5+6 , ti? 
    Ma paničar sam inače pa pratim svaku sitnicu..pogotovo jer su me dosad boljele pa sad evo skroz slabo..uhh

    🚺 31
    🚹 31

    “Pogledaj unatrag i zahvali Bogu. Gledaj naprijed i vjeruj Bogu.”

    ♡ Baby Girl ♡
    ♡ A ♡ 21.01. ♡

  • Avatar Lida 🍀

    Lida 🍀

    Broj poruka: 995

    Prijavi adminu

    Ella..

    Joj žene moje, evo paničar se javlja! Jutros sam se probudila i grudi mi nisu bolne kao ovih dana i naravno odmah me panika uhvatila što ako nešto nije u redu 😔😐
    Da li se kojoj to dogodilo??? Danas imam prvi pregled, ne da sam nervozna, nego umirem 😅😆


    Tako mi je cijelu trudnocu pa evo i sada, jedan dan ne smijem pipnut jedan dan nula bodova, mekane. 😅 Sad me vise uopce ne bole osim kad ih stisnem pa eto, opet panika 😝 sve je to ok, kako koji dan ☺️

    🧔37👩‍🦰27
    - 7/21 - biokemijska?
    - 15.11.'21. - missed ab, kiretaža 💔
    - 15.3.'22. ➕ 🌈 1.4. ❤️
    💙 It's a BOY! 🥰💙
    - 17.11.2022. N ❤️

  • Avatar Lida 🍀

    Lida 🍀

    Broj poruka: 995

    Prijavi adminu

    Lonmi

    Cure gdje cca nađete otkucaje s baby watcherom?
    Mi se ovaj put bas mucimo, nasli smo u petak, bili su 176, a sad ih vise nikako ne mozemo uhvatiti. Nasla sam ih par cm ispod pupka udesno.
    Prvi put smo ga kupili kasnije oko 15 tt, sad se trudim nac ranije i onda se razočaram. Jednom nađemo, pa opet ne. Mozda su neke cure u pravu, bolje to ne imati 😂😂


    Kreni trazit ravno ispod pupka kod ruba gacica, tamo gdje nam dlacice rastu, jbg tako mi je najlakše objasnit 😅 okreci glavu dopplera tj napravi krug, ako nema nista pomakni ga prema gore i ponovi postupak 😅 nemoj se puno oslanjat na ekran i brojeve, vise na zvuk ☺️

    🧔37👩‍🦰27
    - 7/21 - biokemijska?
    - 15.11.'21. - missed ab, kiretaža 💔
    - 15.3.'22. ➕ 🌈 1.4. ❤️
    💙 It's a BOY! 🥰💙
    - 17.11.2022. N ❤️

  • Avatar Serendipity

    Serendipity

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Došli su mi nalazi briseva, sve je negativno, aliiii mi piše da je u kulturi nađen Streptokok grupe B 

    Je li koja imala iskustva s time? Je li opasno, kaj to znači? 

    Mama - 31. g.
    Tata - 33. g.
    Jakob - 23.05.2020.
    Termin - 23.11.2022. 💙
    20.06.2022. - treći pregled

  • Avatar Rita89

    Rita89

    Broj poruka: 153

    Prijavi adminu

    Ella..

    Joj žene moje, evo paničar se javlja! Jutros sam se probudila i grudi mi nisu bolne kao ovih dana i naravno odmah me panika uhvatila što ako nešto nije u redu 😔😐
    Da li se kojoj to dogodilo??? Danas imam prvi pregled, ne da sam nervozna, nego umirem 😅😆


    Ella hahaha dobro došla u klub paničara :D evo mene su cure tu smirile i već dva dana sa super, zaista je istina što cure kažu, simptomi malo dođu malo odu… Mene su prošli tjedan tri noći bolile grudi pa prestale i naravno da sam paničarila… Cure su me smirile, evo već dva dana opet lagano bole i uživam u tome :D vjerojatno tako i tebi, ne trebaš brinuti, sretno danas na pregledu, javi nam se ❤️

    1.IVF - 6 blastica, ET jednog zametka - beta 0
    1. Fet jednog zametka - beta 0
    2. FET jednog zametka - beta 0
    3.FET jednog zametka - beta 0 (ostale dvije blastice zajedno smrznute)
    2.IVF- blaga simulacija - transfer jednog trodnevnog - beta 0
    3.IVF - transfer dva četverodnevna - beta 0
    4. Fet dvije blastice iz 1.postupka - beta 0
    4 IVF - 4 blastice.. Et 1 blastice, beta 0
    5.FET 1 blastice u prirodnom ciklusu 🤰

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Lida 🍀

    Lonmi

    Cure gdje cca nađete otkucaje s baby watcherom?
    Mi se ovaj put bas mucimo, nasli smo u petak, bili su 176, a sad ih vise nikako ne mozemo uhvatiti. Nasla sam ih par cm ispod pupka udesno.
    Prvi put smo ga kupili kasnije oko 15 tt, sad se trudim nac ranije i onda se razočaram. Jednom nađemo, pa opet ne. Mozda su neke cure u pravu, bolje to ne imati 😂😂

    Kreni trazit ravno ispod pupka kod ruba gacica, tamo gdje nam dlacice rastu, jbg tako mi je najlakše objasnit 😅 okreci glavu dopplera tj napravi krug, ako nema nista pomakni ga prema gore i ponovi postupak 😅 nemoj se puno oslanjat na ekran i brojeve, vise na zvuk ☺️


    Jucer smo 20 min trazili i nista, mozda na sek, dvije onak jaci otkucaji oko 150, al brzo su pobjegli. 2 put sam nasla u tom smjeru i malo udesno. Ja mislim da je rano, prvi put sam dugo trazila u 15 tt. 
    Jel se to smije uopce svaki dan koristiti i koliko dugo? Dok znas di je cca onda par sek, ali mi smo jucer i prekjucer zbilja dugo trazili, pa sam poslje pomislila da nebi to mozda i bilo malo stetno. Navodno nije. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    Pozz cure, sto se tice bolnih grudi, meni su pocele biti lagano osjetljive negdje kad sam napunila 11tt, do tad nista. Isto sam si razbijala glavu jel sve ok ako ne bole itd pa sam bas i citala da je sve individualno. Neke imaju bolne grudi, neke uopce nemaju, neke imaju prije pa poslije ne, neke u pocetku ne pa kasnije da i tako.. Iako i meni je sada lakse i mirnija sam kad osjetim bar malo da su osjetljive🤣
    Danas nam je pregled poslijepodne, samo da i dalje sve bude dobro🥰 Ostale cure koje danas isto imaju pregled sretno vam i javite se sa lijepim vijestima🤗

    2020.💖
    2022.💖
    02/2024. Biokem
    13.03.'24. ➕️
    OTP 20.11.
    Sljedeci pregled 5.6

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ella..

    Ella..

    Broj poruka: 757

    Prijavi adminu

    Rita89

    Ella..

    Joj žene moje, evo paničar se javlja! Jutros sam se probudila i grudi mi nisu bolne kao ovih dana i naravno odmah me panika uhvatila što ako nešto nije u redu 😔😐
    Da li se kojoj to dogodilo??? Danas imam prvi pregled, ne da sam nervozna, nego umirem 😅😆

    Ella hahaha dobro došla u klub paničara :D evo mene su cure tu smirile i već dva dana sa super, zaista je istina što cure kažu, simptomi malo dođu malo odu… Mene su prošli tjedan tri noći bolile grudi pa prestale i naravno da sam paničarila… Cure su me smirile, evo već dva dana opet lagano bole i uživam u tome :D vjerojatno tako i tebi, ne trebaš brinuti, sretno danas na pregledu, javi nam se ❤️


    Ma ovo je uzas haha. Samo neka panika, strah , do kraja trudnoće ćemo poludjeti hh.
    Nadam se da ću naviknuti na svu tu situaciju, na to da simptoma ima pa nema. 
    Hvala ti, javim se naravno 🤗

    🚺 31
    🚹 31

    “Pogledaj unatrag i zahvali Bogu. Gledaj naprijed i vjeruj Bogu.”

    ♡ Baby Girl ♡
    ♡ A ♡ 21.01. ♡

  • Avatar Ella..

    Ella..

    Broj poruka: 757

    Prijavi adminu

    Lavendera

    Pozz cure, sto se tice bolnih grudi, meni su pocele biti lagano osjetljive negdje kad sam napunila 11tt, do tad nista. Isto sam si razbijala glavu jel sve ok ako ne bole itd pa sam bas i citala da je sve individualno. Neke imaju bolne grudi, neke uopce nemaju, neke imaju prije pa poslije ne, neke u pocetku ne pa kasnije da i tako.. Iako i meni je sada lakse i mirnija sam kad osjetim bar malo da su osjetljive🤣
    Danas nam je pregled poslijepodne, samo da i dalje sve bude dobro🥰 Ostale cure koje danas isto imaju pregled sretno vam i javite se sa lijepim vijestima🤗


    Sretno na pregledu i svima koji danas imaju 🤗😊

    🚺 31
    🚹 31

    “Pogledaj unatrag i zahvali Bogu. Gledaj naprijed i vjeruj Bogu.”

    ♡ Baby Girl ♡
    ♡ A ♡ 21.01. ♡

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Sretno svima na pregledu! Bit ce samo lijepih vijesti 😊
    Sta se tice panike, ja spavam pod stresom 😂😂 sanjam svasta il jednostavno sve sto me uzruja kroz dan navire u moj mozak nocu i neda mi mira. Probudim se s osjecajem krivice, nervoze. Uzas. Il uopce ne spavam. 
    Kako vi spavate?
    Nigdje nisam procitala za simptom zvani “nocni stres ili nervoza” 😂😂😂😂

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.