Zimske Bebe 2022/2023 💙💗⛄❄️🌟💫🤱

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1348

    Prijavi adminu

    NanaJ

    Pa booook curke 🥰🥳 ja sam napokon nasla vremena i da se napokon javim kako spada 😅🫣
    Cestitam svim mamicama nadam se da ste dobro da bebice napreduju i da sve ide svojim tokom 💪🏻
    Andrej je dobro mucili smo se uzasno sa grcevima nista nam nije pomagalo ali evo sad su sve rijedi i nadam se da je to to od njih 🙏🏼 prezivjeli smo i koronu i prvu temp 🥳😅💪🏻
    Mama je prvih mjesec dana bila u uzasnom stanju, hormoni su napravili svoje tako sam sam skoro cijeli prvi mjesec proplakala nad njim 😅 ah ti hormoni
    Puno pusica od mene i Andreja 😘😘


    Jutro 😁😁 koliko sada ima tvoj Andrej i da te pitam kako sa uspavljivanjm i koliko ti spava 😍što se tiče babinja joj ja sam bila užasna i to kao tebi hormoni su napravili svoje meni je za sve bio krv muž jer je on jedini bio samnom cijeli mjesec početak kada smo došli iz bolnice sve živo sam mu prigovarala i plakala sam dok sam se tuširaa ali tu je puno toga i umor neispavana  mene je bilo tako strah za bebu i samo sam prigovarala kako drži glavu 🙈🙈🙈😅 i prošlo je ali definitivno je težak postpartum jako psihički i fizički zato je sretna ona žena koja ima pomoć da kuća bude sređena i da bude skuhano u tom periodu da ne mora razmišljati i da se može posvetiti bebi i sebi jer je to jako osjetljivo razdoblje za svaku ženu 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1348

    Prijavi adminu

    inesss

    Evo i mene curke ,jedino sto ja imam duplice😅😅😅.Ja za grceve koristim sab simplex,jeli vama djeca dosta bljucakju on mi puno vise bljucne nego ona pa me to brine,mijenjala sam mlijeko pazim jako da podrigne i sve ali uvijek nekako dosta izbaci


    ❤️❤️❤️❤️🤗😍

    [tickerfactory.com]

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1348

    Prijavi adminu

    Lavendera

    SAYuRI

    Cure sorry na upadu ali vidim nekih problemcica koje sam imala sa oboje djece pa da podijelim iskustvo, Grcevi: Biogaia probioticke kapi sa D vitaminom. Crvenilo na guzi i pregibima: u vodu za kupanje hipermangan ( ne smijete previse ovoga na vrh kasike), i Weleda krema za guzu sa Nevenom. Ko ima gljivice slobodno onu Canesten kremu sto i mi odrasle zene koristimo, malo namazite na taj dio gdje su gljivice, sve je to lokalno nista im nece biti…. Bjezim 😎

    Na vrh zlice je previse, ide svega 1-2 malih kristalica tako da otopina dobije bas svijetlo roza boju. Ako se napravi prejaka otopina moze samo previse isusiti vec osjetljivu kozu beba i napraviti rane.
    Ja sam tako svojoj curki sa svakim presvlacenjem kupkala guzu u hipermanganu, nista nije pomagalo gotovo mj i pol dana a nisu bile gljivice. Na kraju sam kombinaciju znaci kupkanje guze u hipermanganu, sebamed diaper rash krema i povremeno jecol mast. Sad je guza ko nova i ne vraca se nista.


    Gdje se kupe ti kristalići ja bih vam slikala guzu da vidite kako joj je i da vam pokažem kreme koje koristim danas joj je bolje ali još uvijek su tu rane i ima par plikova mislim da su to gljivice 😔😔😔😔

    [tickerfactory.com]

  • Avatar NanaJ

    NanaJ

    Broj poruka: 701

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    NanaJ

    Pa booook curke 🥰🥳 ja sam napokon nasla vremena i da se napokon javim kako spada 😅🫣
    Cestitam svim mamicama nadam se da ste dobro da bebice napreduju i da sve ide svojim tokom 💪🏻
    Andrej je dobro mucili smo se uzasno sa grcevima nista nam nije pomagalo ali evo sad su sve rijedi i nadam se da je to to od njih 🙏🏼 prezivjeli smo i koronu i prvu temp 🥳😅💪🏻
    Mama je prvih mjesec dana bila u uzasnom stanju, hormoni su napravili svoje tako sam sam skoro cijeli prvi mjesec proplakala nad njim 😅 ah ti hormoni
    Puno pusica od mene i Andreja 😘😘

    Jutro 😁😁 koliko sada ima tvoj Andrej i da te pitam kako sa uspavljivanjm i koliko ti spava 😍što se tiče babinja joj ja sam bila užasna i to kao tebi hormoni su napravili svoje meni je za sve bio krv muž jer je on jedini bio samnom cijeli mjesec početak kada smo došli iz bolnice sve živo sam mu prigovarala i plakala sam dok sam se tuširaa ali tu je puno toga i umor neispavana mene je bilo tako strah za bebu i samo sam prigovarala kako drži glavu 🙈🙈🙈😅 i prošlo je ali definitivno je težak postpartum jako psihički i fizički zato je sretna ona žena koja ima pomoć da kuća bude sređena i da bude skuhano u tom periodu da ne mora razmišljati i da se može posvetiti bebi i sebi jer je to jako osjetljivo razdoblje za svaku ženu


    2 mj, korigirano mjesec, ali ne gledam te korigirane jer on ne kasni po nicemu za “normalno” rodenim bebama jedino po kilama ali i to ce on brzo sustic. 
    Joooj sa spavanjem smo svakak, nisam mu jos nikakve rutine uvodila jer nisam jni sebe u rutinu dovela 😂😂😂 ali okvirno je svaki dan isti cca pol sata do sad vremena razlike. Jedne 6 put na dana izdmedu 100-135 ml budi se svakih 4 do 4,5 sata. Znaci ujutro oko 8 pol 9 prva boca malo se poigramo i spavanac do 12 pol 1 opet papica sad vecinom ne zeli u toj rupi spavat nego prica ili ljulja se njihalci ili ga nosim u klokanici pa obavljamo po kuci kaj treba opet jede oko 4 malo si opet odspava u 8 kupanje pol 9 boca i spavanje ali ne zeli u kreveticu 😂😂😂😂 u 12 i u 4 ima nocno papanje i tak svaki dan 🤭🤭

    👩🏻 26 AMH 17,6 PAI-1 5G/4G, MTHER: C677T C/T
    👦🏻 27 psorijatični artritis, asthenozoospermia/ oligozoospermia
    11/20 blighted ovum 7 tt 💔(klasična kiretaža)
    03/21 missed ab 7+2 tt 💔 ( vakuum kiretaža)
    3/22 ICSI, 2 🐧🐧, ET jedan trodnevni ➕
    UZV 5+5; srceko kuca, miny anatomy ✅, Panorama ✅ Stiže dečko 💙
    8.11.2022. Dosao Andrej 💙🙏🏼

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1348

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/Jj6WCWr [ibb.co] ovo je krema zadnja što smo dobili 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1348

    Prijavi adminu

    NanaJ 🤗🤗🤗🤗Ajme pa super imaš dobru rutinu 😍😍😍 nismo ni mi se još oporavili to traje ja nemam snage u tijelu ko prije. 

    Ovo ti je super u ponoć i u 4 bar se između uspiješ naspavati i odmorite tih 4 u komadu ❤️i baš lijepo jede 🤗 mislim da i oni se još uvijek privikavaju na ovaj vanjski svijet bili u stomaku na sigurnom 9 mjeseci i sada ovaj vanjski svijet puno podražaja za njih i nas užurbani ritam tako da mislim da će trebati vremena 😅 oni spavaju u prosjeku oko 16-18 h e sada kako je to raspoređeno 😅😅😅ne znam ni ja kada se uvode rutine jer mi isto nemamo ali onako kako mi tako stavljamo i bebu i privikavamo je na noć i na dan i na njezin krevetić 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar NanaJ

    NanaJ

    Broj poruka: 701

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    NanaJ 🤗🤗🤗🤗Ajme pa super imaš dobru rutinu 😍😍😍 nismo ni mi se još oporavili to traje ja nemam snage u tijelu ko prije.

    Ovo ti je super u ponoć i u 4 bar se između uspiješ naspavati i odmorite tih 4 u komadu ❤️i baš lijepo jede 🤗 mislim da i oni se još uvijek privikavaju na ovaj vanjski svijet bili u stomaku na sigurnom 9 mjeseci i sada ovaj vanjski svijet puno podražaja za njih i nas užurbani ritam tako da mislim da će trebati vremena 😅 oni spavaju u prosjeku oko 16-18 h e sada kako je to raspoređeno 😅😅😅ne znam ni ja kada se uvode rutine jer mi isto nemamo ali onako kako mi tako stavljamo i bebu i privikavamo je na noć i na dan i na njezin krevetić

    Ja sam tek sad dosla k sebi od svega i tek sad mi je ono ajmo rec dobro i navikala sam se na ulogu mame, u pocetku je bilo uzasno tesko sto fizicki ali paihicki ajme 🫣
    Ma to si je on sam uveo rutinu ali tako se krecemo papanje na 4-4,5 sata a nekad spava super nekad nikako 😂 a ovo da si odspavam 4 sata hahhahahah odspavam 2 i onda sve ispocetka. Moj malac dugo jede po 30 - 40 min 🫣🫣 pa dok mi zavrsimo skoro pa je vrijeme za novo hranjenje 😂😂😂
    A ja sam mislila bas oni rutinu rutinu uvoditi sa 3 ili 4 mj a sad budemo vidjeli. Svasta sam ja pricala da budem i ne budem pa nista nije kako sam rekla 😂😂😂

    👩🏻 26 AMH 17,6 PAI-1 5G/4G, MTHER: C677T C/T
    👦🏻 27 psorijatični artritis, asthenozoospermia/ oligozoospermia
    11/20 blighted ovum 7 tt 💔(klasična kiretaža)
    03/21 missed ab 7+2 tt 💔 ( vakuum kiretaža)
    3/22 ICSI, 2 🐧🐧, ET jedan trodnevni ➕
    UZV 5+5; srceko kuca, miny anatomy ✅, Panorama ✅ Stiže dečko 💙
    8.11.2022. Dosao Andrej 💙🙏🏼

  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    Lavendera

    SAYuRI

    Cure sorry na upadu ali vidim nekih problemcica koje sam imala sa oboje djece pa da podijelim iskustvo, Grcevi: Biogaia probioticke kapi sa D vitaminom. Crvenilo na guzi i pregibima: u vodu za kupanje hipermangan ( ne smijete previse ovoga na vrh kasike), i Weleda krema za guzu sa Nevenom. Ko ima gljivice slobodno onu Canesten kremu sto i mi odrasle zene koristimo, malo namazite na taj dio gdje su gljivice, sve je to lokalno nista im nece biti…. Bjezim 😎

    Na vrh zlice je previse, ide svega 1-2 malih kristalica tako da otopina dobije bas svijetlo roza boju. Ako se napravi prejaka otopina moze samo previse isusiti vec osjetljivu kozu beba i napraviti rane.
    Ja sam tako svojoj curki sa svakim presvlacenjem kupkala guzu u hipermanganu, nista nije pomagalo gotovo mj i pol dana a nisu bile gljivice. Na kraju sam kombinaciju znaci kupkanje guze u hipermanganu, sebamed diaper rash krema i povremeno jecol mast. Sad je guza ko nova i ne vraca se nista.

    Gdje se kupe ti kristalići ja bih vam slikala guzu da vidite kako joj je i da vam pokažem kreme koje koristim danas joj je bolje ali još uvijek su tu rane i ima par plikova mislim da su to gljivice 😔😔😔😔


    U svakoj ljekarni bi trebalo biti☺️
    Meni je patronazna jedan period govorila ma sigurno su gljivice, pedijatrica kaze nisu, i ja sam joj probala i rojazol i canesten mazati kao ako su ipak gljivice ali njoj je bilo samo sve gore. A hipermangan isusuje taj osip, dobar je i kod gljivica jer i njih isusuje. Ja sam eto tih mj i pol plakala svako presvlacenje skupa s njom.. Bas se mucila.. 
    Ima hipermangan u kristalicima kako su meni prodali u ljekarni a imaju cak i kuglice. Kakav god dobijes kad kupis, bitno ti je da je otopina bas onako svijetlo svijetlooo roza. Ja sam u posudicu jednu stavila hopermangana i onda sipala toplu vodu. Tijekom dana sam svako presvlacenje prvo vodom prebrisala sve a onda jednu gazicu namocila u tu otopinu i potapkam joj taj dio gdje je bilo. Pa tako par puta i onda ostavljala nek se susi na zraku. Bas se vidjelo da joj godi bez pelene. A i taj hipermangan takoder umiruje svrbez i peckanje koje im bude..a sebamed diaper rash sam narucila sa mojaljekarna stranice, doslo je brzo i to je pomoglo.. Isprobali i babe kremu i nema sta sve ne cuda ali samo joj je gore bilo.. 
    Probaj sliku staviti, bas me zanima jel kao sto je mojoj bilo

    2020.💖
    2022.💖
    02/2024. Biokem
    13.03.'24. ➕️
    OTP 20.11.
    Sljedeci pregled 5.6

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    Lavendera

    SAYuRI

    Cure sorry na upadu ali vidim nekih problemcica koje sam imala sa oboje djece pa da podijelim iskustvo, Grcevi: Biogaia probioticke kapi sa D vitaminom. Crvenilo na guzi i pregibima: u vodu za kupanje hipermangan ( ne smijete previse ovoga na vrh kasike), i Weleda krema za guzu sa Nevenom. Ko ima gljivice slobodno onu Canesten kremu sto i mi odrasle zene koristimo, malo namazite na taj dio gdje su gljivice, sve je to lokalno nista im nece biti…. Bjezim 😎

    Na vrh zlice je previse, ide svega 1-2 malih kristalica tako da otopina dobije bas svijetlo roza boju. Ako se napravi prejaka otopina moze samo previse isusiti vec osjetljivu kozu beba i napraviti rane.
    Ja sam tako svojoj curki sa svakim presvlacenjem kupkala guzu u hipermanganu, nista nije pomagalo gotovo mj i pol dana a nisu bile gljivice. Na kraju sam kombinaciju znaci kupkanje guze u hipermanganu, sebamed diaper rash krema i povremeno jecol mast. Sad je guza ko nova i ne vraca se nista.

    Gdje se kupe ti kristalići ja bih vam slikala guzu da vidite kako joj je i da vam pokažem kreme koje koristim danas joj je bolje ali još uvijek su tu rane i ima par plikova mislim da su to gljivice 😔😔😔😔


    I ne sekiraj se, radis najbolje sto mozes. Ja sam plakala i razmisljala Boze pa sta krivo radim, prva curka nikad nikakvih problema, pa sto radim krivo kako da joj pomognem. Bas sam bila nikakva.. I onda sam bas s patronaznom razgovarala i utjesila me kaze ne radite nista lose. Dajete sve od sebe ali takva je koza, kud je osjetljiva koza dok su tako mali, plus neke bebe ako imaju dodatno osjetljivu kozu, bas ne pase sve i svasta.. Proci ce i to💞

    2020.💖
    2022.💖
    02/2024. Biokem
    13.03.'24. ➕️
    OTP 20.11.
    Sljedeci pregled 5.6

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Inna_92

    Inna_92

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    NanaJ drago mi je da ste sada dobro ti i Andrej.🥰 Ja sam isto prvih tjedan dana stalno plakala, dijelom od sreće kad sam gledala bebu, a dijelom zbog hitnog carskog (teško sam se mirila s tim što nisam rodila vaginalno, a sada vidim da je sve ispalo najbolje moguće i ponovila bih sve :) )
    Jako lijepu rutinu imate, ja isto pokušavam uvesti, ali dečkić mi ima 3 tjedna pa mu je još valjda rano.😄

    👩 31 - desni jajovod neprohodan, a lijevi slabo prohodan, AMH 24.5 pmol/L
    🧔 37 - normozoospermija
    *11/2021 - biokemijska
    *3/2022 - 1. IVF - 4 🐧🐧🐧🐧*4/2022 FET 1🐧,➕
    *12/2022 - stigao naš dečkić💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.